Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

"Náhrada" za IB, používání SierraChart u jiných brokerů


opat

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

otevřel jsem toto nové vlákno (snad to nebude offtopic a věřím, že to bude k něčemu prospěšné) za účelem výběru a k výměně zkušeností s těmi brokery, kteří umožňují být připojeni pomocí SierraChart, případně dokáží komunikovat s jejich rozhraním. Myslím, že naspoření 10000$ k fundování účtu u IB (Interactive brokers), již asi přesahuje možnosti většiny z nás a vzdávat se veškeré podpory co zde je (videa a tutoriály k Sierra Chart, využití a napojení Bracket Traderu a backtesting s daty od SCMagic) by byla myslím škoda. Máte tedy někdo zkušenosti s nějakými brokery, kteří spolupracují ze Sierrou viz. (www.sierrachart.com/index.php?file=data.php) , jako třeba Open E Cry,TransAct futures, Trackdata, myTrack ... Samozřejmě že s IB se to srovnávat nedá, ale přesto, máte s nimi někdo zkušenost, obchodujete někdo přes tyto společnosti?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 101
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Opate.
Samozřejmě mám stejný problém a podle mého, takových je více. Až nastuduji SCH, BT a vše dokážu propojit s sfunkčnit s TWS od IB, až zBacktestuji 100ky obchodů, udělám si strategii a když už se jakž takž blížím k naspořené částce 5000 USD, zvedne IB vklad na 10.000 UD na což bych šetřil, kdo ví do kdy.

911 má pravdu, že se tu řešili jiní, možná i schopnější brokeři než IB a možná i s lepšími komisemi a marginy (řešeno individuálně). Sám 911 poskytnul na tyto i celkem konkrétní spojení a nedivím se mu, že se nechce pořád dokola opakovat. Tímto za cené info 911 ce děkuji. Já jsem to taky nemohl najít a byl jsem nasměrován. Celá diskuze probíhá zde: www.financnik.cz/forum/read.php?4,397,page=1. Doporučuji prolouskat se všemi 21 stránkami.

Nevím ovšem, jestli jde se zmiňovanými brokery propojit SCH. No respektive podle ohlasů to jde a nejde. Jestli jsem to pochopil správně, tak záleží na Buildu (verzi) SCH (údajně funkční jsou ty starší), a nebo na konkrétním Username a Heslu, které ti musí přidělit broker. Nyní se chystám na studium a zkoušení jejich platformy. Prej taky dobrá.

Stačí tak?

Ouklend

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tady se porad resi, jak propojit SC s platformama. Pokud si stahnu instalaci paltformy pro Infinity, tak staci tuto instalaci pustit a uz to jede, bez zasahu obsluhy se nainstaluje nejnovejsi paltforma a pokud chcete novejsi verzi SC, pokud neni primo v instalaci, tak staci stahnout novou verzi SC a updatovat. Tot vse. Zadnej problem s nastavovanim SC,aby tahala data od TA. Proste je to blbuvzdorne. Ja mam ted nainstalovanou verzi 234.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Podle mě to zas tak jednoduché není, proto se to tu řeší. Začal jsem komunikovat nejdříve s Open E Cry (OEC), ti se docela snaží, komise mají slušné za eMini něco málo nad 5$ (5.12), kukuřice 6.5$ za plný obchod. Platformu OEC je zdarma, dá se vyzkoušet (ale jen snad na 2 dny, ale snad to jde na požádání protáhnout). No ale k té SC, se moc nevyjadřují, sice píší že se to dá na platformu OEC napojit s (Levelem4), ale snad jen vnějakém simulačním režimu tak nevím, zkusím ještě zjistit...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vsechny, narazil jsem na IQ trade. nemate s nimi nekdo zkusenost. Poskytuji ucet u IB stale za 5000 dolaru. Pusobi v Cechach, Polsku, Nemecku, Madarsku a Rusku. Bylo mi jimi receno ze ucet u IB otevrou stale za 5000 dolaru a za stejnych podminek jako ma IB (vcetne vsech sluzeb okolo primo od IB - data apod). Jeste to musim prostudovat.
Doufám, že se nejdná o nějakou profláknutou nekvalitní firmu. Jsem zvědav na Vaše komentáře pokud to budě někdo zkoumat hlouběji :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Tak u me doslo k mensi zmene. Zaridil jsem si to trosku jinak nez byl puvodni plan a dal jsem dohromady 10000 dolaru. Vsechny emaily mi chodi bud z newaccounts.uk@interactivebrokers.co.uk nebo z help@interactivebrokers.com .
Nevim na jaky email jsi jim psal, ale pokud ti neodepsali muzes zkusit jeden z tehle. Snad jsem ti alespon trochu pomohl.

Ynseminátor :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...