Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

"Náhrada" za IB, používání SierraChart u jiných brokerů


opat

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 101
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Hmm díky moc,to vypadá zajímavě,ale já bych ty pěníze dokázal získat až za nějaký čas,ale těch 5k se dá snad eště utáhnout.ale ideal by pro mne byl tak těch 3000 USD.A nevíš o jiném brokerovi u kterého je možný tak malý kapitál?něco co by jsi mi mohl doporučit....kairon

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
chci jen upozornit, že se nemusí neustále řešit jen IB. Já jsem nedávno otevřel zkušební měsíční účet u Infinityfutures.
[bold]Podmínky:[/bold] Založení účtu min. 3000,- USD, round turn 5,- USD, marginy 500,- všechny e-mini přes den.

[bold]Platforma:[/bold] Používám jejich InfinityAT software, je zdarma. Jejich DOM je vzhledově podobný Bracket tradru, bohužel zdá se mi, že nemá profi vychytávky jako Bracket trader, ale pro mé potřeby(začátečník) plně dostačující. Podporuje trailing SL, PT, SL i multikontrakty.

[bold]Přístup firmy[/bold] V den registrace u Infinity mi volali z Chicaga. Asi chtěli vyjádřit zájem, oceňuji to. Následně mě kontaktovali e-mailem jestli je vše v pořádku a nabídli pomoc jak telefonickou, e-mailem tak přes skype, kde jsou on-line přes den. Zdá se mi, že spokojenost. Upozornění pro ne anglicky mluvící: vše je v angličtině - program, veškerá komunikace.

[bold]Propojenost s Sierra chart[/bold] Infinity má jakousi spolupráci s Sierra charta a po registraci u Infinity Vám ihned nabídnou 1 měsíční využívání u Sierry. Získáte tzv. Infinity chart(je to Sierra Chart, ale ikonka na ploše se nazývá Infinity chart). Spouští se přímo ze softwaru InfinityAT, funguje skvěle. Čili 100% podpora Sierra chartů/Infinity chartů. Upozornění: Já využíval Sierra chart už před znovuregistrací nového účtu u Sierry kvůli Infinity. Samozřejmě jsem ihned porušil podmínky Sierry = 2 účty, takže mi je zrušili, ale napsal jsem krátký e-mail s vysvětlením do Sierry a ihned mi je spustili. Takže mám svůj starý platný ještě 3 měsíce i testovací pro účely Infinity.

Čili toť vše, uvidíme. Kdybych přišel na nějaký problém, dám vědět. Prozatím spokojenost. Včera jsem se registroval u Transactu a zřejmě převedu peníze na účet během týdne.

Hodně úspěchů

Standa

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...