Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

"Náhrada" za IB, používání SierraChart u jiných brokerů


opat

Doporučené příspěvky

Zdravím,

možná jsem nepotřebně Infinity ublížil, ale například mi nejde toto: vstupuji do pozice a potřebuji aby se mi okamžitě nastavilo: SL 120, Trailing SL XY při XY apod. + [bold] Profit targer např. 350[/bold]. A to je ten kámen úrazu: kombinace využití "trailing SL" s "Profit targetem". V Bracket traderu to pokud si pamatuju jde, ale u Infinity ne. Znovu jsem projížděl instruktážní videa a příjde mi z toho, že pokud se člověk rozhodne využít posouvaných trailing Stop Losů, tak se automaticky vzdává možnosti výstupu na předem daném Profit Targetu.
Pokud to nelze nastavit ani u Bracket tradru, tak jsem se sekl, ale u Infinity to podle všeho nelze.

To je to, co mi trochu vadí, ale dá se s tím žít. (vyzkouším ještě variantu, že si po vstupu do pozice prostě ten PT "manuálně" nakliknu - to by bylo alespoň nějaké řešení)

mějte se

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 101
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

holic: neni vhodnejsi manualne posouvat S/L a P/T nechat na platforme - mimo jine proto, abychom na targetech dostali lepsi plneni (pozice ve fronte v order booku)?

Nevim co presne chces, ale jedna z mych manag. strategii rika, ze mame 3 kontrakty, po vstupu maji vsechny stejne zakladni S/L, 2 kontrakty maji pevna TP (kazy jine) a treti kontrakt dela trailing S/L o ofset od high/low (brano od vstupu do trhu s touto pozici), navic po dosazeni prvniho TP ostatni S/L jdou na BE. Pokud je to shodne, pak to IMHO lze - pouzival jsem na demu.

Co mne spise stve - a neni to jen zalezitost teto platformy (bracket tr., metatrader, ninja trader ... to taky mrvi) je to, ze pokud je rychly pohyb tam a zpet (spike), tak platformy ne vzdy korektne posunou TR S/L na skutecne high/low + offset, ale nekam, kde si usmysli (trh se na chvilku zastavi a dojde dalsi tick)... - je treba to hlidat rucne nebo naprogramovat strategii, aby brala treba high/low soucasne a predchozi svice apod... - nebo je lepsi reseni?

911: No me v jejich DOMu jedna docela zasadni vychytavka chybi a sice reverse on target/stop - je treba trailovat novy vstup rucne, nastesti v tomto pripade se novy vstup managuje skutecne "solo" na rozdil od Ninja traderu, ktery tento novy kontract set priradi k puvodnimu (zpravidla poslednimu kontraktu) a automaticky ho zacne trailovat - coz zdaleka ne vzdy je zadouci... a uz to nejde ani zrusit, ani nejde ubrat kontrakty... A naslo by se toho vice, ale uz si to nepamatuju...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to holic:

právě proto, aby se pořád nemuselo řešit IB, se založil tehle topik, jako pár dalších podobně vedených. v každém případě ti děkuji za velmi dobré info (tu).
měl bych na tebe ještě dva dotazy:
- když ses registroval u IF, tak proč se chceš registrovat u AT a převádět peníze k nim? píšeš, že u IF jsi spokojen..., nebo IF máš jen na zkoušku a poté se každý musí přeregistrovat k AT ?
- zatím skoro vůbec neumím anglicky, tak kdybych měl náhodou s něčím u IF problém, mohl bych se na tebe obrátit o pomoc? třeba přes mail, či skype, či ICQ... ?

to 911:

ve vší úctě, sice o IF tady bylo popsáno pár obrazovek, jak píšeš, ale nikde jsem si nevšimnul, že by byl někdo tak přesný, konkrétní a výstižný jako holic .

v každém případě ještě jednou - díky vám

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to ouklend:
možná jsem to nenapsal přesně. U Infinity jsem registrován, používají 2 typy softwarů: InfinityAT a InfinityPro. InfinityAT používám já a u něho je clearing(přesný význam neznám, ale prostě přístup na burzu) přes firmu Transact. Shrnutě: U Infinityfutures jsem registrovaný a tato firma je mou kontaktní co se týče komodit. Tam mi ale dali kontakt na transact, kde jsem se musel registrovat také (a právě s nimi musím podepsat elektronickou smlouvu o provádění finančních služeb), protože fakticky přes ně budu přistupovat na burzu. Ano... zní to tak, že jedu přes Transact, ale není to zcela pravda. Transact zúčtovává příkazy Infinity a já jsem klient Infinity(s jejich přístupem ke klientu, 5,- USD za turn apod.). Možná toto nebyl zcela přesný popis, ale tak nějak to je. Každopádně prozatím bez problémů. S čímkoliv pomůžu. Doufám, že neporušuju pravidla, když dopíšu můj e-mail: holic@volny.cz.

měj se

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nikde se neregistrujes. u TA jen vyplnis doklady a zalozis ucet.

oukledn,
nikde se to takhle podrobne nesepsalo, protoze sem nechtel porusovat pravidla. proto sem myslel ze staci jen dat link a lidi si vse potrebne najdou. bohuzel ne vzdy tomu tak je. no tak at vam slouzi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

To 911,

zakládám účet u Inf. / Stephen/, vše OK, jen jsem se zarazila u formuláře W8 -
Part II Claim of Tax Treaty Benefits
10. Special rates and conditions : The benefical owner is claiming the provisions of Article ............
of the treaty identified on line 9a above to claim a .........%rate of witholding on /specify type of income/:............................................................ Explain the reasons the beneficial owner meets the terms of the treaty article:...............................................................


Dle Stephena - Article mám vyplnit 21 a 15 % rate. Vůbec nevím oč běží , nemohl bys mi to malinko přiblížit? Děkuji moc, Petra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, já to vyplněno nemám a neinfomovali mě abych to vyplnil + znovu jsem kontaktoval Stephena přes messengera, jen mi napsal: [bold] InfinityFutures says: don't worry about that [/bold] Takže se nemám starat, ale není mi to teda jasné. Jiný dotaz na někoho kdo už převedl peníze na jejich účet. Chci provést převod z České spořitelny - servis24. Koukal jsem na to zběžně, ale ta jejich informace, kterou posílají v pdf-ku je dost nejasná. Nebo...? Někdo to pochopil? Jde mi o jejich multicurrency instructions - mezinárodní. Nepochopil jsem hlavně vyplnování polí 32a, 50, 54 apod. Mám na servisu24 mylsím jen 54 57 a 59, takže prozatím tápu. Když tak budu zítra kontakovat banku. Mějte se

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Holic:

Ono to jde u ČS i přes internet? Stojím před stejným problémem, akorát ty jseš o krok na před. Chci fundovat účet taky přes ČS, ale dočetl jsem se u nich jen to, že přes Internetbanking potažmo Servis 24 jdou řešit zahraniční platby pouze v rámci EU. Z toho jsem pochopil, že se jinak musí na přepážku. - ???

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...