Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

"Náhrada" za IB, používání SierraChart u jiných brokerů


opat

Doporučené příspěvky

to Ouklend: Musím se přiznat, že jsem to nezjišťoval, ale kdyby umožňovali jen platby v rámci EU, tak bych okamžitě změnil banku :-). Uričtě to jde - už jen ve výběru zemí jsou všechny, ale zítra jim napíšu s dotazy na převod samotný, tak dám vědět jak jsem dopadl.

měj se

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 101
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 1 month later...

Sice mam v planu jit k ProActive Futures, ale predpokladam ze platforma zdarma u Infinity(coz se tu resi) Yestrader od Transactu je spolecna jak pro Infinity tak pro PA Futures. Zkousel jsem demo a nemuzu tam nikde najit velikost dostupneho marginu...neplanuju obrovsky ucet a nerad bych se dockal margin callu :) Je to v ostre verzi jinak nebo jsem spatne hledal ? A jeste-charting stoji 25USD, znamena to jen data do Sierry nebo Sierra vcetne dat?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

911: To vim, pod slovy dostupny margin jsem myslel pouzitelny zustatek na obchodnim uctu-spatne se odecita margin kdyz nevim od jake castky-u jedine pozice se to da, ale s vice pozicema...jinak mi Yestrader(jmenem Infinity AT u tohoto brokera) vyhovuje..tak doufam ze to je chybi jen proto ze se jedna o demo?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Kingie:

No já nevím, ale přece musíš vědět, jaký je celkový, tedy původní stav tvého účtu a momentální stav při live obchodování a také kolik kontraktů si můžeš dovolit. To je snad součásti každého MM a Position sizing ne? Nebo chceš obchodovat do mínusu tak dlouho, než tě na to upozorní, třeba nějakým varovným tónem, platforma?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak jsem projel cele vlakno, zatim vsechno hraje pro Infiniti, ale mam jeste dotaz ohledne dat. Chci obchodovat Volume grafy, ty se u ruznych brokeru podstatne lisi.
Obchodujete nekdo Volume2000 u infiniti? Nebo mohl by jste nekdo alespon prilozit nekolik obtazku ER2, graf Volume2000, abych je mohl porovnat s daty od IB (interactiv brokers)

Diky.

Josef

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...