Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Setkání obchodníků v Praze - 1. 12. 2007


Doporučené příspěvky

bachmann: zdravim, chlape - identifikace vesmes IMO byla, ale zrejme v tvem pripade nezafungovala uplne zcela a osobne se priznavam, ze jsem te zcela minul, coz mne mrzi (napravim priste). Myslim, ze celkem uspesne zafungovalo obejiti vsech pritomnym pote, co se clovek odbavil u prijemne "vratne" (auuu)... pravda, nekteri dorazili vyrazne pozdeji a tak uz to bylo jen na osobnich preferencich ci aktivite...

Taktez diky vsem za prijemne odpoledne a podvecer (ta trochu dobrodruzna cesta z Brna stala rozhodne za to) a nekdy priste zase na videnou, treba v nasi kotline...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 7 months later...

Uvodem se velice omlouvam, za tento prispevek, je trosku OffTopic v tomto vlaknu, ale opravdu jsem nenasel vhodnejsi vlakno pro polozeni meho dotazu.

Kdysi jsem tu na foru nasel sekci Setkani, kde bylo mozno najit nekolik neoficialnich srazu kolegu obchodniku z tohoto serveru. Schazeli se i kolegove v jedne brnenske restauraci jisty den v kazdem mesici. Nevim, jestli tato iniciativa pokracuje a je mi jasne, ze zruseni sekce Setkani melo nejaky duvod. Tak jsem se chtel jen zeptat, jestli se kolegove schazeji stale jeste v Brne, pripadne nasmerovani, nebo dalsi informace. Patram po foru nejaky ten patek, ale k teto informaci jsem se nedostal.

Za pripadne OT se omlouvam a vsem uspesne obchody.

David :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Tohle vlákno už je trochu offtopic, váže se k setkání v roce 2007.
Letos žádné setkání s Tomášem neplánujeme. S ohromnou spoustou lidí jsme se poslední dobou viděli, navíc máme před sebou ještě nějaké zahraniční cesty, takže pokec u pivka teď bohužel není priorita.
petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...