Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Alerts v Sieře


paveln

Doporučené příspěvky

Projeď si studie "ColorBar" a v nápovědě Sierry syntax "podmínky IF" a její zápis do alert okna .... alert se dá k tomu zapnout taky přímo ve studii, v této studie se dá pořešit 90 procent věcí které tady na foru všichni sledujou a není protřeba nic programovat ....

ZYP

agadrajj Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ahojte, vedel by mi prosim niekto pomoct pri
> nadstaveni alertu na klasicky indikator volume?
> Potrebujem aby sa mi usecka, ktora ma najvyssie
> volume za poslednych 5 predoslych zafarbila na
> nejaku inu farbu, alebo sa nad volume zjavila
> nejaka znacka a zaroven by zaznel alert.
>
> Dakujem


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 years later...
On 26. 9. 2016 at 20:31, agadrajj napsal/a:

Ahojte, vedel by mi prosim niekto pomoct pri nadstaveni alertu na klasicky indikator volume? Potrebujem aby sa mi usecka, ktora ma najvyssie volume za poslednych 5 predoslych zafarbila na nejaku inu farbu, alebo sa nad volume zjavila nejaka znacka a zaroven by zaznel alert.

Dakujem

Ahoj, dokázal jsi to vyřešit? Zrovna řeším podobný problém. 

Díky za případnou radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

On 5. 4. 2019 at 9:08, Quikcator napsal/a:

Ahoj, dokázal jsi to vyřešit? Zrovna řeším podobný problém. 

Díky za případnou radu.

Ahoj, podarilo sa mi to spojazdnit ale bolo to uz davno. Mam to v Spreadsheet study a v indikatory mam potom nadstaveny alert a hviezdicku ktora sa mi vykresli ked je volume ktore chcem. Nasiel som postup tu niekde na fore nepamatam si kde ale skusim ti to popisat. 

- otvor si Spreadsheet study (medzi study)- otvori sa ti tabulka kde sa ti zapisuju vsetky hodnoty napr z 2 min grafu (medzi nimi je aj volume)

- potom som si v poli napr "K" vlozil tento vzorec   =AVERAGE(F4:F13), hned vedla v poli napr "L" som si vlozil tento vzorec =IF(AND(F3>1.5*K3,F3>300),F3,0), to my vlastne pocita tu podmienku ze chcem aby bolo volume vacsie ako 300 za poslednych XY useciek 

- no a potom si potrebujes nadstavit v indikatore volume alert, ja tam mam dalesi indicator volume este dany kde mam vsetko poschovavane a mam ta len ze nech mi to ukaze hviezdicku nad tym najvacsim volume. 

 

neviem ci ti to je jasne ked nie pis poradim rad

 

A

 

  • Děkuji 1
Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...