Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
paveln

Alerts v Sieře

Doporučené příspěvky

Ahoj lidi, existuje moznost jak zpracovat v alertech sierry tuto zalezitost ? :

Nekolik krivek cenovych grafu prenesenych studii overlay price do 1 okna .......

potrebuju v tomto okne vyhodnocovat vzdalenosti mezi temito krivkami .. a nasledne poslat pri splneni podminky zvuk

diky za hlp
dave

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Projeď si studie "ColorBar" a v nápovědě Sierry syntax "podmínky IF" a její zápis do alert okna .... alert se dá k tomu zapnout taky přímo ve studii, v této studie se dá pořešit 90 procent věcí které tady na foru všichni sledujou a není protřeba nic programovat ....

ZYP

agadrajj Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ahojte, vedel by mi prosim niekto pomoct pri
> nadstaveni alertu na klasicky indikator volume?
> Potrebujem aby sa mi usecka, ktora ma najvyssie
> volume za poslednych 5 predoslych zafarbila na
> nejaku inu farbu, alebo sa nad volume zjavila
> nejaka znacka a zaroven by zaznel alert.
>
> Dakujem

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
On 26. 9. 2016 at 20:31, agadrajj napsal/a:

Ahojte, vedel by mi prosim niekto pomoct pri nadstaveni alertu na klasicky indikator volume? Potrebujem aby sa mi usecka, ktora ma najvyssie volume za poslednych 5 predoslych zafarbila na nejaku inu farbu, alebo sa nad volume zjavila nejaka znacka a zaroven by zaznel alert.

Dakujem

Ahoj, dokázal jsi to vyřešit? Zrovna řeším podobný problém. 

Díky za případnou radu.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
On 5. 4. 2019 at 9:08, Quikcator napsal/a:

Ahoj, dokázal jsi to vyřešit? Zrovna řeším podobný problém. 

Díky za případnou radu.

Ahoj, podarilo sa mi to spojazdnit ale bolo to uz davno. Mam to v Spreadsheet study a v indikatory mam potom nadstaveny alert a hviezdicku ktora sa mi vykresli ked je volume ktore chcem. Nasiel som postup tu niekde na fore nepamatam si kde ale skusim ti to popisat. 

- otvor si Spreadsheet study (medzi study)- otvori sa ti tabulka kde sa ti zapisuju vsetky hodnoty napr z 2 min grafu (medzi nimi je aj volume)

- potom som si v poli napr "K" vlozil tento vzorec   =AVERAGE(F4:F13), hned vedla v poli napr "L" som si vlozil tento vzorec =IF(AND(F3>1.5*K3,F3>300),F3,0), to my vlastne pocita tu podmienku ze chcem aby bolo volume vacsie ako 300 za poslednych XY useciek 

- no a potom si potrebujes nadstavit v indikatore volume alert, ja tam mam dalesi indicator volume este dany kde mam vsetko poschovavane a mam ta len ze nech mi to ukaze hviezdicku nad tym najvacsim volume. 

neviem ci ti to je jasne ked nie pis poradim rad

A

• Děkuji 1

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.