Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TradeStation - programování


Doporučené příspěvky

Pepino710,

nejdříve, s RS se teprve seznamuji, takže tady neumím asi poradit. Dále z toho co píšete mi nejsou zcela jasné některé detaily.

Pokusím se popsat postup jak bych to řešil například jako indikátor:

- pro GrnBars a RedBars bych si napsal samostatné funkce (nebo používáte nějaké vestavěné?), ty bych potom volal z indikátoru pro zjištění hodnot s předáváním parametru Length
- použil bych v indikátoru nastavitelný parametr (inputs) Length (počet barů u kterých má probíhat testování), ten bych samozřejmě použil i v těch fcích
- v indikátoru bych vypočetl: value1 = GrnBars / ( Length / 100 ), value2 = RedBars / ( Length/100)
- plot1(value1 ........

Aleš



Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • Odpovědí 46
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahojte,

pri testovani strategie v TS mi backtest prebehne iba cez malu vzorku dat (cca 5 dni).

Poskytuje TS poskytuje nejake data pre backtest?

Predpokladam, ze ide o nejake nastavenie (paltformu mam zatial iba 1 den) zobrazovania dat, viete mi poradit ako ste dany problem vyriesili?

Resp. i odkaz na download dat pre TS by bol super.

Vdaka,
Tomas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Minulý týden jsem fundoval účet u TS a tak se nyní seznamuji s platformou. Nyní řeším takovou prkotinu. Na grafu mám otevřené okno (Data Window), ve kterém jsou zobrazeny všechny hodnoty konkrétní svíčky vč. hodnot indikátorů. Kvůli přehlednosti nechci, aby se mi tam zobrazovaly všechny hodnoty. Konkrétně bych se chtěl zbavit všech těch řádků OverBot a OverSld a nemohu najít, kde se to dá nastavit. Naopak bych tam chtěl vidět hodnoty obou EMA. Poradí mi někdo prosím, jak to nastavit? Bohužel se mi nedaří přiložit obrázek. No snad to je srozumitelné i bez něj. Děkuji Martin

5607

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Chtěl bych si v TS udělat backtest FinWinu a pak si též nechat pro jednotlivé patterny zoptimalizovat SL, B/E a PT. Bohužel ale se svými (ne)znalostmi programování nejsem schopen si pro vstupní patterny napsad kód. Neposkytl by mi prosím, někdo ze zdatnějších kolegů tyto kódy?
A jestě se mi nedaří nastavit svíčky na grafu tak, aby měly tělo ohraničené černou linkou. Používám totiž na grafech zelené pozadí a svíčky pak nejsou dost kontrastní. Díky.

Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Martine, jakákoliv snaha o naprogramování diskréčních strategií je zcela zbytečně strávený čas. Obzvášť pokud programovat neumíte (a tudíž to pro vás není otázka hračky na pár minut), tak se mnohem víc naučíte pokud si budete systém testovat ručně na historii grafu. Taky jsem si touto etapou prošel a zpětně považuju cestu "hledání jednoduchého řešení přes programování" za zcela promarněný čas.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Petře,
děkuji za odpověď, nějak mi nedošlo, že se vstupy musí dost filtrovat a že bez této filtrace by byl výsledek vlastně dost zavádějící a následně pak i optimalizace vstupů a výstupů.

Nicméně neporadí mi někdo jak docílit, abych měl těla svíček orámovaná černou linkou?

Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 2 týdny později...
  • 1 year later...
  • 6 years later...

×
×
  • Vytvořit...