Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
regis

Broker pro opce

Doporučené příspěvky

Ztravím,
uvažuji o otevření účtu u Interactiv Brokers. Chtěl jsem zjistit na jejich stránkách marginy a komise pro opce, ale nějak se v tom nevyznám a nedovedu to určit jednoznačně. Tak se ptám zkušenějších (kteří už opce u IB obchodují), kolik je obvyklý margin a komise pro standardní IC na RUT (SPX) a popř. pro SS na SPY. Nebo alespoň jaké jsou hodnoty v porovnání s TOS. V demu TOS mi to udáva margin pro IC 1000$ a pro SS cca 800$ a komise 2,95$ na opci.

Díky
Olda

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
finadlo: pri rut spx IC s poistkami 1 strike to je 1000$ a komisie pri jednom ic 4x1$ pripadne ak je tych ic viac tak 4x0.88$ pri expiracii vypisanych opcii otm neuctuju poplatok. Maju to ale celkom dobre popisane na strankach.
Dusan

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
fxengine Napsal:
-------------------------------------------------------
> Máte někdo zkušenosti o opcích na xtb? Nebo co si
> o tom myslíte Díky

Zkoušel jsem hledat podobné brokery. kteří nabízejí obchodování opcí na FX, ale mnoho jsem jich nenašel. A ty, které jsem našel, tak obchodují pouze v celých lotech, XTB umí i 1/10 lotu. XTB má ale oproti konkurenci dvojnásobné spready.

Myslím si, že přes XTB se dají opce obchodovat jen právě v těch 1/10 lotu. Jinak je to už poměrně drahé díky tomu spreadu. Srovnával jsem jen dema brokerů, tak nevím, jak je na tom XTB s plněním příkazů.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
silverko Napsal:
-------------------------------------------------------
> finadlo: pri rut spx IC s poistkami 1 strike to je
> 1000$ a komisie pri jednom ic 4x1$ pripadne ak je
> tych ic viac tak 4x0.88$ pri expiracii vypisanych
> opcii otm neuctuju poplatok. Maju to ale celkom
> dobre popisane na strankach.
> Dusan

Takže, když má IC 4x strike, tak u IB zaplatím za margin za 1 opci 4tis. $? :S

To bych si s chystaným účtem 15tis $ nemohl dovolit ani 2 opce (8tis jen za margin?), když se IC z nového a končícího měsíce překrývá.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Vasek.CB,

to chce klud a rozvahu :) . Popremyslaj, co tvori IC, kde su rizika, aka je max. strata, nezaskodi kliknut na stranku buduceho brokera a precitat si aky margin sa za aku strategiu blokuje. Na fore mas dokonca super vlakno od pouzivatela Misak, ktory detailne opisuje strategiu IC.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
vasek.CB:
napriklad
put +400-410/call -500+510 (poistka 1 strike, margin 1000usd, 4 opcie)
put +400-420/call -500+520 (poistka 2 strike, margin 2000usd, 4 opcie)
ak sa zbavis nejakeho put alebo call vertikalneho spreadu (trebars call+500-510) tak margin zostava stale rovnaky
ak sa zbavis vsetkych vypisanych opcii (napriklad put+410/call+500) margin bude 0usd
hladaj prispevky od uzivatela "Misak" daval do fora konkretne obchody
Dusan

este
>> To bych si s chystaným účtem 15tis $ nemohl dovolit ani 2 opce (8tis jen za margin?), když se IC z nového a končícího měsíce překrývá.

IC = 4 taketo opcie, 2xput(1xbuy/1xsell) 2xcall(1xsell/1xbuy)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zapojte se do diskuze

Příspěvek můžete vložit nyní a registrovat se později. Pokud máte na serveru účet, přihlašte se a příspěvek bude publikován pod Vašim uživatelským jménem.
Poznámka: příspěvek bude uveřejněn po schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na tento příspěvek..

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Předchozí obsah byl obnoven.   Smazat obsah editoru

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.