Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Co se clvoek vsechno nedozvi...


Doporučené příspěvky

Mozna budu smazan, ani bych se nezlobil, ale o othle se musim proste podelit. Taky obcas nahodite s prateli nebo znamymi tema trading, komodity akcie? Uvadim volnou diskusi 2 lidi, z nichz jeden potkal CHYTREHO obcana :) Jestli nekdo mate neco podobneho, tak to prosim dejte do rady, alepson se zasmenjeme vsichni

a: tehle jsem tak s nekym zabrousil na tema komodity
a: zacal mi vysvetlovat
a: ze to je strasna picovina a ze prece by musel resit kde bude nekde v usa skladovat kukurici
a: a ze to je strasne sux tyhle trhy
b: vidis
b: lidi rozumnej vsemu
a: jo
a: komodity sux prece
b: :D
a: a akcie taky
b: kde ja to uskladnim
a: tam zas muzu ztrati vse
b: akcie taky nemam kde skladovat
b: si rikam.. mas kde skladovat to sazeni na fotbal? :D
a: jo a jeste jezdit na schuze vsech tech firem
b: rofl ja tohle snad nekam postnu
b: MI POVEZ ALE KAM TY FIRMY USKLADNIS
b: !!!
b: mam velkej sklep
b: du kojupit kafe
a: burza SUX!!!
b: :))))))))
a: pojd se mnou delat do Skodovky!!!
b: :)))))))

clovek si nekdy musi ulevit.. Preju krasne obchody (snad uz se to gbp/jpy rozhodne kam jit...)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny.
Jsem úplný začátečník, tedy studuji teprve 4 dny, nejprve jsem zhltla obchodní manuál, ale z některých údajů mi jde hlava kolem. Jak dlouho asi trvá normálnímu člověku pochopit základy a základní pojmy, zajistit si brokera a dobrý testovací program? A ještě dotaz: je tu někde kontakt nebo adresa či termíny setkání traderů např. v Brně? Díky. :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 Lana:
to je složitější. U každého je to individuální. Já jsem schopen popsat jen svou osobní zkušenost. O komoditách jako o způsobu obživy jsem věděl už dřív, ale intenzivněji se tím zabývám 11 měsíců. A zcela zodpovědně můžu říct, že mám po téměř roce před sebou víc otazníků, než na začátku. I když, zas na druhou stranu po tom roce vím, že je to cesta, která se dá použít a to samo o sobě je myslím dost cenné. Jinak, pochopit základy, sehnat brokera a testovací program je otázka pár týdnů, to ovšem bohužel na vůbec nic nestačí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...