Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - cenová politika.


Jaromir666

Doporučené příspěvky

Jak rozumíte cenové politice Ninjatraderu?
www.ninjatrader.com/webnew/subscribe_trading_platform.htm

Pokud mám účet například u MBTrading, kterého NinjaTrader podporuje, tak zadarmo budu mít co, jen backtest, ale nebudu moci vidět reálná data?

Když chci klasicky intradenně a pozičně obchodovat přes NinjaTrader+MBTrading budu muset platit a nebo ne (je jasné, že MBTrading má svou platformu, ale co mi přesně poskytne NinjaTrading, jen backtest, zpožděná data, a nebo další platformu, kde mohu zadávat své příkazy), už jsem si dnes s NinjaTrader podporou vyměnil třetí email a já pořád nechápu, jestli pomocí Ninjatraderu budu moci normálně obchodovat a nebo je to jen nějaké demo, či něco na backtest a pokud budu chtít obchodovat na 1m grafech, tak si budu muset zaplatit. Prostě já nevím, jak mám přesněji položit otázku, a oni si hrají na blbé, s tím že nechápou, co běžný trader potřebuje.

---------------------------
Otázka 1:
>>> 1) If i will be client of MBTrading broker, may i use your NinjaTrader
>>> for
>>> free (sure only with MBTrading)?
>>>
>>> 2) Is any problem with connection of NinjaTrader to MBTrading, i will
>>> trade
>>> USA/EU stocks intradey on 1m and position on day graphs.

Odpověď 1:
"
Yes you can use NinjaTrader with MB Trading for free. NinjaTrader is a free platform for advanced charting, market analytics, strategy development, back testing and trade simulation. However, if you wish to trade 'live' you must subscribe to NinjaTrader.

NinjaTrader does not have any connection issues with MB Trading. All NinjaTrader broker partners are fully supported and have functioning API technology.
"
---------------------------
Otázka 2:
> And this subsciprion is free?
>
> How do you define "live" (2sec.graph)?

Odpověď 2:
"
Yes the simulation license is free. A live license will allow you to place 'real' trades in to your trading account. The sim license does not have this ablity.
"

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 158
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ještě jsem od nich dostal tuto odpověď:

"
If you want to submit an order in your Live account, you need to purchase a Live license which starts at $60.00 per month billed quarterly. If you just want to paper (Sim) trade with Live data, all you need is the Sim license and this is free. With this license no Live trades can be submitted.

For Live trading you need a Live license which you can purchase from here:
www.ninjatrader.com/webnew/subscribe_trading_platform.htm

Let me know if this answers your question and if you have any additional ones.
"

Takže ty data za darmo, nejsou zpožděná, jsou live, ale jen nemůžu zadávat příkazy přes ně, ale přímo do brokera?

Ach jo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vsechny co to ctou. Snazim se o papertrading YM na demu Ninjatrader, data z openticku.
Mam dve otazky, jsem zacatecnik tak prosim o vas cas a schovivavost pri odpovedi.
1
Rad bych si osahal simultalni trading pres DOM, ale nejsem si jist jestli opentick poskytuje pro platformu pozadovana data, protoze mi funguje pouze graf. Pouze tusim, ze pravdepodobne data zadarmo jsou pouze minutove. Muze mi to nekdo potvrdit?
Otazka 2 navazuje>
Na strankach ninjatraderu jsem nasel dalsi poskytovatele dat, napr. Zen-Fire, ale nemuzu je najit na internetu, www.zen-fire.com nefunguje, tak nevim co s tim. ma nekdo radu? pripadne muze doporucit neco jineho pro data feed s ninja treader? Diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To flalkeV:

grafy určitě nejsou pouze minutové - TF nastavíš v přímo v grafu - Ninja Trader má jednoduché nastavení TF v levém horním rohu grafu.
DOM s opentickem asi nastavit nepůjde - pokud použiješ demo Ninja Traderu od Zen-Fire budeš mít k dispozici jejich superDOM.

Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Jestli se muzu pridat, tak Zenfire s Ninjou je docela dosti dobra vecicka :) S tim placenim je to presne jak rikate,.. na simu zdarma(s zrizenym uctem u brokera) a live(pri prvni exekuci prikazu) za poplatky mesicne. Co jsem se zatim docetl na netu, tak mirus s ninjou je jedno z tech top co muzes dostat. Pak jeste napr. Sierra s OeC. Prijde mi ale ze ninja ma lepe reseny backtest a paper nez sierra ... tot muj nazor ovsem :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim vsechny,
jsem zacatecnik a prave jsem si naistaloval Ninju s Zenfire na papertrading,vsechno probehlo v poradku.Akorat se mi nejak nedari zobrazit grafy.Postupoval sem i podle napovedy,ale bez uspechu.
Mohl by mi timto prosim nekdo z vas poradit,jak to nastavit,aby se mi grafy zobrazovaly?
Predem diky za odpoved.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...