Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - cenová politika.


Jaromir666

Doporučené příspěvky

jirka5 tak tuto otazku som nikdy neriesil nakolko ked som zakladal prvy ucet u brokera som mal 27 rokov.
Z logickeho hladiska ale beriem ze clovek sa stava svojpravnym a zodpovednym sam za seba v 18 rokoch, takze ta 21 mi tam nesedi. Jedine zeby to v inych krajinach brali inak - ako povolenie pit az od 21 rokov v USA, tak mozno u nich to je 21 rokov. V kazdom pripade ked to tam nemas nejak vyslovene uvedene tak by som sa na tvojom mieste opytal brokera.

TU ale nastava otazka ze ked to maju od 18 rokov tak vo formulari vyplnas aka je vyska tvojho majetku, myslim ze minimalna musi byt 20 000 usd ked ne 50 tis usd. takze tam budes musiet klamat, lebo zrejme ako 18 rocny nemas taky majetok.

U akeho brokera chces zakladat ucet?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 158
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 4 týdny později...

Zdravím, mám dotaz, zda neměl někdo podobný problém se zakoupením license NT přes PayPal. Nejdříve jsem se domníval, že jde o nějaký problém s moji kartou... Rozhodl jsem se tedy PayPal account topnout s tím, že zaplatím z PayPal balance bez použití karty. Voilá.... Úplně stejná chybová hláška, viz. obrázek. Z NT supportu mi navrhli nadiktovat pracovnici údaje VISA karty po telefonu nebo poslat mailem. A to se mi tedy opravdu vážně nechce :-) Neměl někdo stejné trable s placením přes PayPal? Účet je přitom OK, nafundovaný, verified, no limits....

21746

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 11 months later...
  • 1 month later...

TO jako vazne, alebo si robis srandu? pretoze ja som sa pytal celkom vazne.
Co som si vsimol tak uz je nejaka beta verzia, ale neviem jak sa ku nej dostat.
ak som spravne pochopil tak na tomto fore pisu ze musim poziadat o beta verziu na ich email?
www.ninjatrader.com/support/forum/showthread.php?t=55450

Docela som zvedavy na toho ninjaka 8smicku, sa mi lubi ze tam dali pridavanie zaloziek (konecne)
Videl uz alebo da sa niekde vidiet ako vyzera chart graf pripadny chart trader?
Dufam ze to budu mat ovela lepsie urobene ako to maju teraz urobene.
Mohli by sa inspirovat napriklad tymto www.youtube.com/watch?v=OIZTRpVeNEc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

×
×
  • Vytvořit...