Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - cenová politika.


Jaromir666

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 158
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Oldie, tak jsem bohužel jásal předčasně, když jsem tvrdil, že se mi to už daří.

Při defaultním nastavení programu (zkoušel jsem ho pro jistotu znovu přeinstalovat) se mi prostě nejde připojit přes file - connect - market replay connection (po kliknutí se nic neděje...).

Jediný pokrok jsem zaznamenal, když jsem v tools - options - záložka data zaškrtnul RUN MARKET REPLAY RECORDER....poté se mi už objevila možnost připojení v file - connect - market replay connection s konkrétním datem. Po připojení mi vyskočilo okénko replay, kde po kliknutí pravým tlačítkem myši a zvolení možnosti available instruments mi nabízí pouze ty tituly, které jsem prohlížel (s odpovídajícím časovým úsekem).

Nemohu si tedy zvolit libovolný trh a čas. (Z toho pramenila má domněnka, že je potřeba mít spuštěný počítač s otevřeným trhem , který si chci následně přehrát...).

Ozvěte se mi prosím, pokud Vás (nebo kohokoliv :-)....) napadne kde by mohl být zakopaný pes.

Za odpovědi velice děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Připojuji se k prosbě dzindze, mám zcela totožný problém. Při spuštění Market Replay Connection si můžu zobrazit pouze ten trh, který jsem předtím prohlížela, a pouze v tom v časovém rozsahu, kdy jsem tento kontrétní trh měla zobrazený. Pokud jsem si jej prohlížela například jen 2 hodiny, mohu si pak v Replay zobrazit právě jen tyto dvě hodiny, ale časové období předtím nebo potom už ne. V nápovědě v jejich tutoriálu ohledně Market Replay Conn. se tento problém vůbec nezmiňuje. Navíc si říkám, že přece jen se ta funkce v menu Options jmenuje Run Market Replay RECORDER, tj. už sám název naznačuje, že by to mohlo být opravdu stejné jako třeba s videem či DVD rekordérem - co si nenahraješ, to nemáš.

Tisíceré díky za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jiří C:
natažená data se dají vyexportovat a pro backtest si vždy tato naimportovat, nebo si pracovní plochu včetně poznámek malůvek atd. uložit jako Workspace a pak s ním pracovat - to vše bez připojení.

Market Replay:
dle mých poznatků funguje jak popisuje julietrose, tzn. zaznamenává pouze ta data, která se stáhnou během připojení. Samozřejmě dle nastavení uloží i data starší ale ty nelze přehrávat. Více info na: www.ninjatrader-support.com/vb/index.php

Zde je odkaz na starší data ke stažení pro Market Replay: ninja.korthrun.net/

Radek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 týdnů později...

Ahojte vsetci!

Nemohli by ste mi prosim poradit odkial stiahnut data pre backtesting s intradennymi priebehmi? Aby ste ma nepochopili zle - rad za data aj zaplatim. Raradek - ten odkaz, ktory si tu nechal - jedna sa o intradenne data pre NinjaTrader.

Rad by som v buducnosti obchodoval intradenne live s tymto softom s kombinaciou s Mirus a Zen-Fire e-mini trhy, preto som myslel ze bude vhodne backtestovat na rovnakej platforme s rovnakym softom...

Dakujem vopred za kazdu radu!

Pepe

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

jura.ch:
Rocni predplatne: 50$/mesic
Pulrocni predplatne: 55$/mesic
Ctvrletni predplatne: 60$/mesic
Zakoupeni programu (celozivotni licence vcetne vsech budoucich updatu): 995$

Tyto ceny plati pro Ninju pouziteho pouze pro jednoho brokera (resp. brokerskou technologii, napr. ZenFire), multilicence vyjde o neco draz, ale hadam ze to zatim neni potreba. :) Navic se zvolena technologie da zdarma menit. Platit se da pouze pres PayPal, pouze pulrocni a vyssi se da platit individualne kreditkou.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

romang: Bohužel nejen AMT strategie, ale také vlastní nebo importované indikátory a řadu dalších věcí. S touhle ořezanou verzí jsem vydržel živě obchodovat přesně dva dny, pak už šel příkaz přes PayPal na koupi tříměsíční licence. Během té doby doufám v to, že se zaplatí ta life time licence za necelých 1000 USD.
Jinak ještě dodám, že pokud si NT předplatíte a pak se rozhodnete si ho koupit, zbývající CELÉ měsíce vám odečtou od kupní ceny. Stejně tak přechod od jednoplatformní verze na multi-broker je také zpoplatněn pouze rozdílem mezi cenami obou verzí. NT jsou prostě maximálně féroví, to se mi líbí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...