Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
ladary

Price action

Doporučené příspěvky

NQ SIM 1. RR jsem se bál ( žlutá oblast - noční seance ) 2. RR - SL jsem měl nad TL, potom jsem ho nesmyslně přitáhl - SL 3. 2x DT a RR dohromady - tady jsem si byl docela jistý - oba PT, 2. posunutý těsně nad TL

7172

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
pavka:

RR neberu, takže nekomentuji, ale 3 obchod to DT si vzal výborně, kdybych obchodoval tak ho beru taky..je to signál, kterej u mě splňuje všechno, ale bral bych ho hned na tom druhym vrcholu, takže by moje začátečnické nevyrovnání možná konečnej výsledek zmrvilo, protože live jsou to pro mě fakt nervy.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
nojgic:
no, kéž by takových obchodů bylo více, na live zatím nemám odvahu, přešel jsem z RB 11 na RB 6. Takže stále ladím.
S RB 11 na NQ bych letos na rozdíl od podzimu neudělal téměř žádný obchod.
Když mám čas tak jsem začal zkoušet dopol.seance FGBL s nastavením RB 4, dle článku od Tomáše . Vypadá to docela zajímavě. www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/FinWin-a-Evropske-trhy.html

Pavel

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
pavka:

já bych se na to také podíval na FGBL, ale dopoledne nemůžu..já zatím nemám žádny trade v novém roce..mám RB 7..dneska jsem měl signál, který byl perfektní, ale je to pattern, který nemám moc otestovaný, protože jsem ho vypozoroval v poslední době, takže jsem ho nevzal, hlava nedovolila..škoda no..jinak v novém roce volatilita dost klesla no, signálu je podstatně míň, ale ještě vydržím a uvidí se

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravim, moje dnešní obchody. NQ, RB2, 19:30-21:15, 3 obchody, 2xwin, 1xloss, SIM 1) odraz od TL, uspechany vstup, high posledni svicky se nedotykalo TL, taky to podle toho dopadlo, SL 2) druhy pokus na stejne urovni, ale uz z meho pohledu presne, podle planu, odrza od TL, sestupne MACD-H, PT umísten na low dne, výstup PT 3) odrza od TL, s podporou div na MACD-H, dokonce trojity, vystup na plnem PT pod 2 PT jsem to zabalil, dnes určitě spokojenost :) ať se daří, Míra

7176

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
mira_k :

pěkné obchody, 3. byla učebnicová :)

já včera bez obchodu, v 19:30 jsem to zabalil, lákal mě jen v cca 18:45 průraz 3U, byl by to pěkný trejd.

Pavel

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Screenů tady mnoho není, tak přidám i svůj začátečnický ze včerejška.
NQ RB 7 sim 16:00 - 18:00

1. DT podpořené CCI a odrazem od SR. K další SR prostor. Zvažoval jsem výstup při dosažení SR, ale jen jsem přitáhl SL, kdyby SR prorazilo.

2. Stejný signál jako 1. ale pozdě vstup. Korekce mě vyhodila na BE +

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
zdravím vespolek, s PA nemám moc zkušeností, screen je ze zlata s TF 1D myslíte že zlato bude podle mého předpokladu klesat?

7180

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
radim2

no podla TA by mohol byt scenar aj taky ako si tam nakreslil, ale dobre je na to pozriet aj trosicku fundamentalne, s ohladom na indexy a ostatne trhy, ked nam nahodou este o par cisel spadnu indexy, tak sa zase vsetky peniaze zacnu prat do zlata a dlhopisov.

ale s prvych naznakou a naviazanosti zlata a eura, by sa dalo usudit ze nejakych par bodov este spadnu, 9 z 10 zubnych lekarov predpoveda euro niekde na 1,25. :)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Návštěvník
Téma je uzavřené.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.