AdamZ

IQ-Trade

Doporučené příspěvky

krakra,
ako napísal Petr, IQ Trade v mojom prípade je len sprostredkovatelom obchodnych možnosti brokera IB.
"upraviť na automatiku" - tym som myslel,že som sa na začiatku so sprostredkovatelom dohodol,že budem mať presne tie isté poplatky ako IB, ani o cent vyššie a bude mi automaticky pri každom obchode vyučtovaná hodnota poplatkov,ktorá je uvedená na IB strankach.
Pán Večera mi to na začiatku nastavil umňa preferovaných titulov s tym,že to neskôr nastaví komplet,ale to sa doposial nestalo...

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
sumasumárum :
1) místo cca 4 $ RT platit u IQ 39 $ RT ???!!! to by musel být servis i se šampaňským a kaviárem
2) další kauza tohoto pána je managed accounts u IQ, kde byly účty u MF Global ( zkrachoval) potom Vision
(neschválili jim Bussiness plán tak museli pryč s účty) k PFG ( další krach) - s účty nakládali borci z Lichtensteinu a ke ztrátám se samozřejmě nehlásí

ať si každý udělá obrázek sám o důvěryhodnosti tohoto pána i IQ (td) (td)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

úplně jsem překvapen, že by měl být pan Večeřa nedůvěryhodný. Domluvíte se s ním v češtině, je na telefonu, kdyby byl nějaký problém,  pozici vám zavře, poplatky má standardní 4 usd/rt, účet si přes něj můžete založit od 5000 USD. Myslím, že to je dobrá volba, pokud chce mít člověk účet u IB a sám obchodovat.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se