Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Zdravím vštkých,

v Miruse zmenili obchodnú stratégiu o 1.12.2011, ak to dobre chápem tak znižili poplatky, ale zaroveň bude 25$ mesačný poplatok za neaktivitu, resp. musí byť zrealizovaných min. 5 obchodov.
Nakoľko ešte reálne neobchodujem je to ďalší nemilý náklad....

Na ich www stránke som to nenašiel.

Mám to z ich e-mailu čo mi poslali, prikladam tu časť:


Advanced Solutions. Even Lower Commissions.

We are excited to have recently introduced our new commission schedule with rates for self-directed traders starting as low as $0.49 per side/per contract.

These commissions have been designed to support active Mirus clients and allow you to benefit from a reduced fee structure. View Commission Schedule.

Along with the new rates for active traders, a monthly minimum activity fee of $25 will be applied to accounts trading less than 10 contracts per month (5 round turns) beginning December 1st, 2011. If you do not log into Zen-Fire during the calendar month, the fee will not apply. If you expect that you will not be actively trading for an extended period, please contact your broker to update your account accordingly.

To take advantage of the new rates, please contact your broker or email support@mirusfutures.com for more details.
[ital] [/ital]

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zmenilo to pouze na strankach muj poplatek za obchod je stale 4,42 tak sem psal brokerovi a ten mi odepsal ze mam dve moznosti ale nak nechapu co znamenaji moje anglina je dost slaba muzete mi prosim rict jak to chapete vy?
Zvlaste ta prvni moznost mne dost mate co tim ziskam kdyz mi zustane stejny poplatek..

We have two new tired schedules we would be happy to set you with but we need to figure out which one you would want.



1) We can set you on the tired schedule that allows you to use the static dom and your commission would stay the same. What are different are the levels required to achieve a discount in your commission. Once you trade 100 r/t you would reach level two where as currently you need to do 500 r/t.

2) In the next tier you would be able have the same structure as above but we could save your 20 cents right away if you switch over to the dynamic dom. Your commission would start at $4.22 for the ES and not $4.42.



We are happy to extend any of these choices to you just please let me know what you want moving forward. Also don’t hesitate to ask any additional questions you may have.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,

měl bych na Vás prosbu, rozumím tomu dobře, že od teď bude nutné za data od ZEN-FIRU platit?, jsem úplný začátečník, a měl jsem od půlky listopadu ninju a data od zenfiru a přesně někdy začátkem prosince ( mám mimochodem táké připojení O2 ADSL ) to začlo zlobit, teď už se nepřihlásím vůbec, chtěl bych začít backtest, nevíte kde sehnat data do Ninjy eventuelně i za nějaký rozumný poplatek? Moc Vám děkuji za jakoukoliv informaci.

ahoj lukáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Mám účet u Rosenthal Collins Group a obchoduji přes Ninja Trader více než rok. Včera mě přišel od banky dopis, viz příloha, se zpáteční obálkou. Může mě někdo poradit jak na tento dopis reagovat, co po mě vlastně chtějí, co zaškrtnout? Možná tím dáme návod dalším traderům jak v této záležitosti postupovat. Děkuji

18099

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Gavin: taky mi to přišlo a pokud jsem to dobře přeložil, tak se jedná o změnu tvého majetku od doby založení tvého účtu u RCG. Nicméně dále píší, že máš zatrhnout částku majetku a poslat zpět pokud se tento majetek změnil VÝRAZNĚ. Tak jestli jsem to dobře pochopil, tak nemusím nikam nic posílat, protože se u mě nic nezměnilo. Ale nejsem si úplně jist.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...