Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • 1 month later...
  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Diky 911 za objasneni clearingu a Biokys za zakladni informace o Mirus Futures. Jsem ve fazi papertradingu a rad bych s nimi zacal obchodovat na ostro - lec mam trochu obavy, nebot jsem nasel minimum referenci, a to i v eng forech. Opravdu na s nimi nikdo z financnika neobchoduje? Nebo, neplanuje nekdo s nimi zacit, at do toho nejdu sam? :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lucínek: Super, vidim ze jsme na tom podobne, mozna budeme prukopniky Mirusu :) Az se rozhoupu tak dam urcite taky vedet.

karaev: Tak to je bomba, ta diskuze je trosku v duchu Intel vs. AMD nebo Windows vs. Linux :D Nicmene myslim ze z ni vychazi, ze AMP i Mirus jsou oba dost slusni a vyse zminovany Dorman jim dela clearing. AMP je udajne malinko levnejsi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

oldie:
tak to je moc pekny, 4,40 RT je cena na kterou bych slysel :)

karaev:
nevis prosim Te, jak to maji u AMPu s uctovanim NinjaTraderu? na jejich strankach nabizi NT k obchodovani zdarma v nejake verzi s omezenymi funkcemi (www.ampfutures.com/ninja_trader.php), pritom primo na strankach NT zadna takova moznost neni, live obchodovani je placene (krome obchodovani pres forex.com). Psal jsem jim maila, ale jejich odpoved byla:

"Link to Free Ninja Trader Details: www.ampfutures.com/ninja_trader.php
Sincerely,
AMP Trading"

To mi moc nepomohli. Chapu to tedy dobre, ze kdybych se vzdal tech par doplnkovych funkci, tak muzu obchodovat u AMPu pres Ninju zdarma? (do budoucna bych samozrejme sel do plne verze, jen se snazim do zacatku minimalizovat zbytecne naklady, prece jen 60$/mesic neni az tak zanedbatelne)

Diky moc za info.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Masaryk:
no zrovna vcera jsem tohle trochu resil... kdyz si nepriplatis tech 50$ mesicne jak pisou, tak muzes normalne obchodovat ale nemuzes pouzivat ATM strategie (predem si nastavit jak se ti bude posouvat SL, automaticky BE, atd...). Ja jsem si zatim nic nepriplacel a obchodovat muzu normalne.
Vyzkousej si to na demu, jestli potrebujes tu plnou nebo osekanou verzi. V obchodovani to nijak nebrani.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

karaev:
Jeste jednou diky za info, takova nabidka me prekvapila. Uz uz jsem klikal na zalozeni uctu, ale preci jen jsem si je proklep na netu a nasel jsem toto docela zajimavy clanek:

www.elitetrader.com/vb/showthread.php?threadid=128302

Ve zkratce - AMP broker jmenem Dan Culp vystupoval na Elitetraderu jako strasne spokojeny klient AMPu, vychvaloval AMP do nebe, pomlouval Mirus a pak byl tak neuveritelne hloupy ze pod tim stejnym nickem napsal prispevek ze sebe, tj. brokera AMPu (cimz se to pochopitelne provalilo). No nedelam si moc iluze o moralni bezuhonosti ostatnich firem, ale prece jen, tohle me dostalo.

Pisi ted do Mirusu o informace, tak se jich rovnou zeptam, jestli by taky nemeli nejakou dobrou nabidku Ninjy, tak jak budu neco vedet, tak napisu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No mě teď MF už trochu štvou - psal jsem jim před měsícem o informace a nic.
Teď mi poslali email, že mi bude brzo končit demo a že mi rádi sdělí další informace, prodlouží demo atd.
Odepsal jsem jim, opět již třetí den žádná reakce. Nevím ovšem, jestli mi předchozí komunikace neskončila ve spamu, protože tu zmíněnou zprávu jsem našel až se zpožděním ve spamovém koši ... no uvidíme, snad se ozvou.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...