Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Tak to jsem si myslel,že je to on.Já jsem před 2 měsíci komunikoval s někým jiným a to bylo něco jiného,odpověď byla do druhého dne.Tento Selli mi napsal,že mi končí demo a že jestli mám zájem o nový login, tak mi ho pošle atd.Proto jsem chtěl začít komunikovat s ním,ale zkusím oslovit toho původního a uvidím.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak Mirus opravdu s odpovedi nespecha, zato jsem pri prolezani spamoveho kose nasel jeden od Infinity a tri od AMPu... Zda se, ze AMP ma docela agresivni strategii nabirani novych klientu, muzou se celkem pretrhnout, abych sel k nim, a to jsem si u nich jen overoval tu free nabidku Ninjy. Jejich nabidka je 4,30 RT za emini ER2 a account minimum 2000 $. Jsem zvedavy na zkusenosti od karaev, az se u nich trochu "usadi". I kdyz by to mozna chtelo samostatne vlakno pro AMP, at je v tom prehled (ja zatim nemuzu).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lucínek:
Tak už asi tuším proč nepíšou. Taky jsou dlouho čekal na odpověď, nic nepřišlo, tak jsem jim poslal tentýž mail, ale z gmailu (před tím jsem psal z centrumu) a odpověď tu byla během dvou hodin. Takže to vypadá, že jim spam filtr trochu dělá díry do komunikace (tedy psal mi jiný broker než Perry, takže by to mohlo být taky tím). V každém případě pro případné zájemce:

- Day margins on the eminis are $500
- Commissions on eminis start at $4.40 a round turn
- The minimum requirement to open an account is $2,500
- The International wire fee is $40
- (na otázku kterého clearing partnera by mi spíš doporučili) Either clearing firm is fine as they only clear our trades at the exchange we provide the platform and data technology which is NinjaTrader/Zenfire. (z tohoto jsem trošku tumpachovej, asi až tak úplně nechápu celý princip clearingu, i když jsem ten odkaz od 911 četl snad 10x, vidím to brzy na samostatné vlákno, tady by to byl offtopic)
- We do have a free version of NinjaTrader that does not allow you to use the ATM Strategies otherwise the software is $60 a month.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak už se ozvali. P.Sellis se moc omlouval, že měl email za vyřízený - možná se mi ztratil ve spamovém koši, nevím. Končí mi tam mnohá pošta z US, emaily z MF nevyjímaje.

Každopádně aktuální informace:

Poplatky za RT all-in (ncludes clearing fees, platform fees, exchange fees and fees for using our Zen-Fire engine) jsou založeny na volume, do 500 kontraktů je to 4,40 USD (ER2, ES, NQ) nebo 3,94 USD (YM), 500 - 5000 kontraktů je za 3,95 USD (resp. 3,49 USD pro YM).

Minimální účet je 2500 USD, intradenní marginy na e-mini jsou 500 USD.

Je možné využít free verzi Ninja-traderu, která v sobě ale nemá ATM strategie (OCO orders, breakeven stops, trailing stops). Pokud chcete plnou verzi NT, je nutné si ji pronajmout nebo koupit přímo od NT.

Příkazy jsou drženy na jejich serverech na burze, ale pokud používáte OCO (které managuje platforma, tedy NT), jsou na burze jako 2 samostatné příkazy. Pro případ výpadku je tedy k dispozici 24 hodinová emergency telefonní linka.

Účet je možné otevřít u Rosenthal Collins Group v Eurech, takže veškeré zůstatky apod. jsou v eurech, ale pro potřeby obchodování je vidíte převedené na USD.

Kompletní poplatky jsou tady:
www.mirusfutures.com/onlinefuturestrading_commissions_chart.htm

A účet si lze založit zde:
www.mirusfutures.com/futurestrading_nymex_nybot_futures.htm

Neboť jsem s daty a výpadky z jejich strany neměl zatím problém a také splňují mou podmínku možnosti vést účet v Eur, vyplňuji už registraci na ostrý účet. Pak budu referovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak jo, už se opravdu polepšil, komunikuje se mnou v podstatě obratem.
Prokousal jsem se vyplněním online registrace u Rosenthal Collins Group, naskenoval a poslal mailem občanku, lístek z inkasa a podpisový vzor a teď čekám, až se ozvou dál.
Mimochodem mi dostalo, na co všechno se RCG v těch bláznivých formulářích ptají a co všechno nechávají podepsat. Prokousával jsem se tím víc než hodinu ... :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vidím, že se nám ozvali zároveň. Hned jsem sem postoval příspěvek, ale asi neprošel administrátorským sítem... Takže jen doplním, co mi napsali ohledně volby clearing partnera (ptal jsem se na doporučení):

[ital]"Either clearing firm is fine as they only clear our trades at the exchange we provide the platform and data technology which is NinjaTrader/Zenfire."[/ital]

No abych se přiznal, tak jsem z toho trošku paf, evidentně ten systém clearovaní ještě zcela nechápu. RCG používá PAT system, ale to nevadí, protože Mirus jede na NT/ZF. Uh huh? :) No to bude chtít asi samostatné vlákno, ať tu není offtopic. Každopádně, nemáte někdo prosím tip, jestli je lepší zvolit RCG nebo Dorman? Nebo je to fakt šumák?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...