Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Posila Mirus Futures soucasne s daty i NEWS ? V ninja trader je moznost NEWS zobrazit, ale me se tam nic nezobrazuje. Je to tim, ze mam demo anebo Mirus zadne NEWS neposila ? Co pripadne pouzivate misto toho,pokud tam ta moznost neni.
Jinak u dema jsem se taky setkal s tim, ze cena obcas "zamrzne" na cca 20sec (vubec nic se nehybe v hlavni obchodni cas), predpokladam, ze to je ale problem dema. je to na live v pohode?
Taky mi jde hlava kolem s menoveho rizika, u Rosenthala jsem se dival, ze je moznost zalozit si ucet v EUR. Myslite, ze je v tom nejaka vyhoda? Meny padaji obe, nevim pro co se rozhodnout. Vim je to na me, ale nazor zkusenejsiho by mi pomohl :)
Predem dekuji za odpovedi

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Eurex: Nechce se mi to překládat, takže doufám, že tuhle basic english zvládne každý:

The commission rate for the FDAX is $2.10 USD plus 1.14EUROS and the FESX is $2.10 USD plus .74EUROS. The intraday margin for the FDAX is $2,500/contract and the $1,500/contract for the FESX.

Jinak o žádných NEWS nevím, nepoužívám to. Upřímně jsou mi pro technickou analýzu k ničemu, nekoukám na žádná news.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dvanacternik: tak Lucínek ti odpověděl dříve než já :-)
Já bych přidal informaci o umístění příkazů, jak jistě všichni víte, tak náš ER2 se bude přesouvat z globexu na Ice a mohl by nastat problém se stop příkazy, které Ice nepodporuje! Tak jsem u mirusu zjišťoval a všechny příkazy které patřičná burza nebude podporovat jsou uloženy na jejich serverech, ještě že alespoň tak..
;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lucinek a Zup87: Diky za odpoved. Takze predopokladam spravne, ze vy obchoduje pres Mirus zive? Mohl bych se tedy zeptat na vase zkusenosti s nimi a zda byste je mohli doporucit? Taky jsem v jinem vlakne cetl, ze treba IB si na Eurexu uctuje poplatky za posun a ruseni prikazu 0.5E. Maji to taky tak nebo je to zdarma? Sice pakatel, ale kdyz si clovek uvedomi kolik tech posunu a zruseni udela, tak to docela naskakuje. Diky za odpoved

Link to comment
Sdílet pomocí služby

O tom nic nevím, ale neptal jsem se na to. Jinak já jsem celkem spokojen, ale teprve začínám. Mám účet vedený v EUR u RCG a provádí se tam konverze na USD podle nějakého daného kurzu. Takže pro potřeby obchodu máš USD, ale ve skutečnosti EUR. Jak přesně je to konvertované, kde berou ten kurz atd. to nevím, zatím jsem to nepotřeboval vědět O:-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dvanacternik: Já s nimi nemám tolik zkušeností abych tu mohl nějak obšírněji referovat, protože teprve s nima také začínám a ladím obchodování, ale nicméně v komunikaci z jejich strany problém není, ninja splňuje všechny moje nároky a když jsem porovnával živé streamování dat ze zenfire do ninjy a open e cry s jejich platformou, tak mezi daty nebyl v podstatě rozdíl a volume téměř přesně sedělo a odezvy obou taktéž skoro shodné, takže ani data nebudou nějak ustřelená, celkově vzato spokojenost..
Co se týče eurexu tak nedokážu poradit, není to v mém ohnisku pozornosti, nicméně nejlepší stejně bude se jich přímo zeptat.
:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...