Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
patas

Jak se vám daří obchodovat při práci?

Doporučené příspěvky

To MNovak:
Na burze se nehraje. Na burze se obchoduje či investuje. Pan Babiš určitě diverzifikuje svůj majetek i pomocí investic či tradingu na burze. Nebo jeho pověření zaměstnanci. Proto o tom předtím jistě mnohokrát uvažoval jako každý kdo má majetek na to, aby si mohl vybírat do čeho svůj kapitál vloží.

Ano, většina zisků mu plyne z jiného podnikání než z obchodování na burze (alespoň to tak vypadá, neznám ho osobně a vím o jeho podnicích zatím málo), protože je šikovný ve svém oboru a to mu nejspíše vyhovuje.
Já jsem např. dobrý v oboru, který se v ČR moc neuznává a prodělal jsem mnoho peněz. Proto jsem prodělal další velké peníze na burze, abych se to následně pořádně naučil a mohl konečně začít prosperovat. A ano, 3K USD na začátek opravdu nestačí. V opcích bych s 3K účtem vydělal tak 200-300 USD měsíčně a než bych se dostal alespoň na 50K (aby to člověka uživilo), trvalo by bez vybírání zisků cca. 4 roky.

To hajdis:
Souhlasím s Vaším příspěvkem.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.