Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Jak se vám daří obchodovat při práci?


patas

Doporučené příspěvky

premnath:

mi to staci tak jak to ted je(nepsal jsem to.. jen stahl od rusu :) ), ale jestli te napadne co na tom treba zmenit, tak dej vedet a muzu se pokusit.. Btw. nejsem zase takovy dobrak.. takove veci delam samozrejme i proto, ze kdyby to bylo uzitecne, tak to pak zacnu taky pouzivat.. takze ja takhle dostavam know how a skilly v MT4 a lidi svoje EAcka a indi.. proste obchod (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 180
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

japapatramtara Vyzerá to perfektne. Ten čo používam je veľmi podobný, akurát zatrúbi len raz a čiara zmení farbu. Ťažko povedať čo je lepšie, oboje je dobré. Ešte budem skúmať. Presne taká spolupráca je podľa mňa užitočná. Doteraz sa tu nikto nehrnie ani do dorobenia svätého grálu, keby ho niekto objavil. Na druhej strane sa im veľmi nečudujem, lebo sa tu objavujú hrozné kraviny, ale kto vie dopredu, či z toho niečo nebude.

8942

Link to comment
Sdílet pomocí služby

premnath:

no tak ja mel zatim stesti, ze jsem natrefil(teda spis on na me) na cloveka, ktery to ma v hlave docela srovnane, tak tomu jsem ty dve EAcka udelal rad.. Problem ochotnych programatoru je spis v tom, ze driv nebo pozdeji toho zacnou lidi zneuzivat(viz moje mailova schranka, kde vetsina mailu zacina: "mohl bys; muzes; prosim prosim; atd..") a to potom odradi i toho nejvetsiho lidumila a z ochoty se radsi stane neochota.. ale to uz jsme OT, tak at se dari (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

premnath:

no o tom prepnuti vim.. to mi nevadi a to druhe zatim moc nechapu.. pac nevim co je luc, byt jsem polovicni slovak. Takze si musim pockat az bude online nejaka slovenska frakce japapatramtara klanu :) tak kdyz uz mas nejaky break alert,tak nemas duvod prechazet.. to byl proste prvni ktery jsem nasel, kdyz jsem to pred par mesici hledal a uz jsem u nej zustal.. To te naopak vykradu ja a budu pouzivat ten tvuj ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Tak bych se také rád podělil. Už nějakou dobu se o forex zajímám, studuji, hledám, testuji na VT demu nějakou dobu, ale nikdy se mi moc nedařilo. Kdysi jsem hrával poker, na což již nemám čas, pracuji, ale vše co platí tam platí i tady. V pokeru nebyl problém udělat z ničeho kupu peněz, proč to nejde tady? Všechno to bylo jen o matematice, moneymanagementu a omezení poplatků a trpělivosti. Základ bylo dodržovat MM ...riskovat max 5% a zvýšit limit po zdvojnásobení bankrollu, snížit po ztrátě poloviny bankrollu. Další věcí byla matematika ... Vždy mít menší ztráty než zisky a neméně důležitá věc počítat, počítat, počítat. Vše bylo o pravděpodobnostech. Vše bylo o porovnávání pravděpodobnosti výhry s riskem a velikostí banku. Omezení poplatků ... mnozí ani netuší, že to jde, ale přitom to používají skoro všichni. Čím více hrajete, tím víc odvádíte společnosti peněz .. ona se vám zato odvěčí jistým VIP programem ... za určitý počet jim vydělaných peněz vás posouvá svým VIP žebříčkem a tím rychleji vám naskakují k penězům ještě VIP body, za které si bud můžete vybrat věcné hodnoty, a nebo je proměnit v peníze. Toto ač se to nezdá dělalo při měsíční bilanci pěknou kupičku. A co trpělivost? ha ... ono i těch 20 i více ztrát nebylo problém, stačila vždy několikadenní pauza, smíření se s tím, že můj účet je o 50 procent menší a jedeme dál .... 5% tní risk mě nenechá spadnout na hubu navíc na čím vyšším limitu jsem byl, tím více jsem se s touto taktikou Moneymanagementu vzdaloval od bankrotu .... Ted jen přijít na to, jak tuto zkušenost převést i do tradingu ... Moneymanagement, matematika a trpělivost by šla, poplatky se zatím snažím omezit jen výběrem vhodných měn větším timeframe zvětšením stoplosů až natolik aby poplatky nedělaly více než 5%, pokud ani to nepomůže začnu obchodovat s větrem v zádech a hold budu brát v úvahu i rollovery. Strategie? Obchodní systém? Čert ho vem. Řídím se pravidlem obchoduj s trendem, používej maximálně 1 indikátor. A jak mi to zatím jde? To opravdu nevím, protože v pokeru jsem za objektivní vzorek bral téměř 1.000.000 her, pro trading to je neskutečné číslo. A tak si v této fázi opravdu netroufnu cokoliv hodnotit. Přesto přidávám svůj graf. Začínal jsem 5.4.2009, dnes je 17.6.2009. Počáteční stav účtu je $50.000, na grafu je zobrazen čistý zisk.

9443

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...
  • 1 year later...

To já jsem na internetu v práci neustále, protože to patří k mé práci. A díky tomu, že mám 2 monitory, tak na jednom mi vždy běží grafy (používám FXCM od Patria, protože obchoduji i akcie) a hlavní terminál a na druhém pracuji.

Faktem je, že dost používám automatických obchodů - vždy si nastavím nějaký Stop limity a hlavně Buy limits, při kterém chci, aby se to prodalo, protože občas u monitoru nejsem a tak bych nerad něco prošvihnul.

Jinak zatím se daří - původně jsem na FX účet si dal USD 2,000 a denně jedu tak USD 120-180 brutto. Pokud to takto půjde dál, bude to paráda jako přilepšení :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já bych řekl, že docela dost amatérsky... FX šel vždy tak trochu mimo mne, já spíše akcie, ale poslední měsíce jsem to více studoval, hrál si s demo účtem FXCM a když mi to šlo (více méně) nahoru, tak jsem si otevřel real účet.

No a jak to dělám? Nebojím se čekat na zisk i třeba hodinu dvě... A hraju si jak se vzestupem ceny, tak i s jeho opačným kamarádem :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...