Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Infinity futures


mo2t

Doporučené příspěvky

Zakládám vlákno na zkušenosti a komplet info o brokerovi Infinity Futures. Účet u nich jsem si otevřel primárně kvůli obchodování DAXu (margin 2000 USD).

Moje zkušenosti:
1/ založení účtu bez problémů, podpora brokera po Skypu při zakládání, připsání zaslaných peněz behem asi 3 dní po odeslání z ČR.

2/ jedu to se Sierrou, nutný level 4

3/ platforma - funguje údajně pouze jejich (info od brokera), klasický traders panel pro zadávání příkazů a DOM. Dosud jsem jel u IB s TSIMem a chybí mi tlačítko posun na BE na 1 kliknutí (tahání v DOMu je pomalý). Nefunguje automatický posun na BE po dosažení zisku v případě, že obchodujete 1 kontrakt.

4/ podpora brokera po Skype rychlá, ochotná

Problémy
14 dní vše OK, dnes 27.5.08 postupně nevyplněny cca hodinu po sobě 3 [bold] market [/bold] příkazy, ale zůstaly viset v Open orders okně. Mačkám tlačítka CANCEL, hlásí to chybu Cant cancel orders. Bylo to dopoledne (DAX), na skypu nikdo, nutný tel. do USA a telefonické zrušení nevyplněných market příkazů. Jednou omylem místo jejich zrušení je aktivovali ručně a byl jsem bez ochranného stoplossu 2 kontrakty v Daxu short. Okamžitě mačkám tlačítko Flatten, platforma opět hlásí chybu Cant cancel orders. Říkám brokerovi že nefunguje uzavření pozice, ať to hned zavře. Zavřeno během cca 20 s. Nicméně v okne Open orders stále zůstávají 2 aktivní / zamrzlé market příkazy, které nechávám brokera radějí smazat. Do vyřešení čím to je dále neobchoduji.

Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

911: zkoušel jsem vyp zap platformy, restart PC... Ted jsem komunikoval asi 20 minut se Stephanem, asi 3x jsem mu vysvetloval, ze problem nastava pouze kdyz ma byt cena vyplnena. Nicmene jsem se odhodlall na dalsi pokus, sell mkt, a povedlo se. cekam na nejaky vstup na signal, prikaz dam stop, uvidim zda to zabere. Dopoledne jak jsem jim nekolikrat volal, vrteli hlavou jak je mozny, ze tam visi nevyplneny market prikaz.

Link to comment
Sdílet pomocí služby



Jsem u IF od listopadu lonskyho roku. Zminene problemy s error prikazem pro zavreni pozice jsem mel asi 2x. Pokazde se to vyresilo samo, cca mozna nejaky 2 minuty,takze jsem ani nemusel volat.
Prevod penez na jejich ucet mi trval asi 4hod.
Pokud prevadim penize zpet na svuj,tak do 48hod.Pouzivam TN od Genesis a slape skvele,zadny problemy (nepocitaje ty dva zamrzly prikazy).
V podstate komunikuji se dvema brokery,vzdy vpohode,bez problemu.TransAct,ktera je clearing je taky,ok, vypisy mi chodi kazdej den.To je ale asi vsude stejny.

Suma sumarum, Infinity naprosto pohodovej broker,spolehlivej.
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ještě mám dotaz na denní reporty co posílá Infinity, nemůžete mi někdo dát nějaký výklad? Dost se v tom motám a zřejmě si položky špatně vykládám, protože třeba v položce activity se objevují pro mě naprosto neznámé částky v řádu tisíců USD / EUR.

Díky, Tom

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ono hodne zalezi na tom, koho si vybres jako brokera. znam hodne lidi co ma jine "brokery"v infintry a jsou nespokojeni. ja sem si nemohl stezovat.

s platformou nikdy problem. dole byla za ty 2 roky asi 5x. a prisuzuju to memu pocitaci. jinak komu se to nezpozdava, at jde rovnou k TransActu. nebo jinemu brokerovi. dnes je tak siroka nabidka, ze si vybere kazdy. a kdyz se nekomu nebude neco libit, jednoduse posle penize jinam. a pak treba zase jinam. ja takhel vyzkousel nekolik brokeru. je zbytecne travit mesice ke komu pujdu. proste nekam poslete penize a zkousejte. protoze na kazdyho brokera sezenete vzdy spatny reference

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Precetl jsem si ta hodnoceni, da se s nimi souhlasit:
1/ jsou natvrdli, neco jim 3x napisu a oni si to ani neprectou a davaji standartni odpovedi
2/ to s internetovy pripojenim a ze kecaji je pravda, presne to same mi rikali taky
3/ stabilita platformy - viz. vyse. Ja zatim jeden hororovy den, 911 pise ze v pohode, rolex 2x zamrzle prikazy
4/ komunikace po skypu i klasicky telefonem je OK, standartni veci resi obratem
5/ celkove zatim nemam duvod menit, pokud to nebude zamrzavat

Link to comment
Sdílet pomocí služby

911: jak jsem psal, slo o zamrzavani prikazu. Kdyz jsem v DOMu zadal prikaz STOP, bezne jde zrusit, dokud neni exekuovan. Nicmene pokud se ho cena dotkla, prikaz se "jakoby" vyplnil - u DOMu zmizel ten cekajici STOP, ale nezadal se stoploss, v DOMu se neukazal vstup ani pozice (+1 / -1), a prikaz porad visel v okne Open orders. Od tohoto podiveho okamziku kdy to bylo v nedefinovanem stavu cekajici nevyplneny STOP, ktery vyplneny mel byt a porad tam byl zamrzly, nesel zrusit, a to nijak, ani flatten, ani cancel all, ani protipozici, nijak. Clovek netusil, zda e vyplnil nebo ne, zda ho treba pouze nevidi, clovek nevedel zda se nahodou neaktivuje sam na nejake jine cene nebo na co to ceka ....

Staphanovi jsem presne psal, ze se jedna o prikazy, ktere mely byt a nebyly exekuovany, on mi psal ze jdou rusit normalne, tak jsem se ho opakovane ptal zda rusi prikazy ktere mely byt exekuovany, psal ze ne, protoze to bylo daleko a nemohly byt vyplneny (cena se jich nedotkla), ja mu psal ze tam to funguje... a porad dokola. Tak mi napsal presne to co pisou na tom elitetrader... zacal to svadet na internetove pripojeni. Coz je pochopitelne nesmysl, protoze
1/ STOP prikaz visi u nich a aktivuje se nezavisle na netu.
2/ nocni podpora tam ten muj prikaz videla, divili se ze je to STOP, kterym prosla cena, aktivoval se a nevyplnil
3/ nasledne ho sami rusili
takze to byl jednozancne problem platformy / Transactu / plneni ci ceho. Urcite ne netu. A na to si stezovali ostatni uzivatele, ze problemy svadeji na tve pripojeni, ackoli vedi ze to neni pravda. Specialne kdyz to udela 3x za sebou, 3x jim volas, oni tvrdi ze zadne problemy nemaji a hazi to na konektivitu ci na Tebe. Jo navic mi mi Stephen dokola vysvetloval, ze exekuovany prikaz nejde zrusit, ja mu vysvetloval, ze exekuovany mel byt a pravdepodobne nebyl, a pokud byl, ze nejde uzavrit protipozici, ze tam jen visi atd. Pritom technici co prikazy z platformy rusili presne vedeli co delaji, protoze jsem slysel jak si povidaji a chroupaji u toho nejaky chipsy. 100 % to nebyl muj ojedinely pripad. Proste je to cele o inteligenci / serioznosti.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak v tom pripade pohrozit odchozem jinam. jeste bych jim dal sanci. Stevovi bych napsal, ze technici vedeli co delaj a at s tim neco dela. a jestli ne, tak mu dej valem. zadny crcani. jdou i jini IB pro TransAct.

to co pises se mi sice nikdy nestalo, ale evidentne nejsi sam a tohle sem uz od jednoho slysel. a neni to prkotina.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

911: Pokud se to nebude kousat, jsem spokojen a nemenim. Jen mi mrzi, ze paltforma je jen jejich, pry nejde pouzit zadny jiny frontend, neni v ni tlacitko posun na BE a posun na BE nefunguje s 1 kontraktem, ktery testuji. A s vice, kdyby clovek pouzival All in All out by to vlastne taky neslo, jen postupne odhazovani s posunem na BE.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...