Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Infinity futures


mo2t

Doporučené příspěvky

... už mám zase menší problém. poslední dobou mám problémů se softem více, než je zdrávo.

z určitých důvodů jsem musel vše instalovat znovu. až už jsem vše vychytal a SCH jsem spojil s TA atd. tak jsem zjistil, že mi v InfinityAT v4.3.6 nefunguje spuštění SCH přes tlačítko "Launch Infinity Chart" . pokud ovšem nejprve spustím SCH a z ní pak platformu, tak jde vše - zdá se - OK.

nevíte někdo, proč mi nejde SCH spustit s platformy a co s tím?

díky za pomoc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

SC instaluji osobne pouze current version coz je soucasne verze334. AT i spousteci buton me bezproblemu funguje, zadny problem jsem s tim nikdy nemel, takze neporadim. Taky otazka jestli mate pouze domo nebo live ucet(ale ocekaval bych ze to je obdobne-vim ze demo AT nebylo na 100% identicke s live version). Nejlepe zavolat primo na helpdesk infinity nebo idealne transact - tam z me zkusenosti vi mnohem vice.

www.infinitybrokerage.com/contactus.aspx
www.transactfutures.com/ContactUs.htm

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji všem za rady.

Nakonec se mi to podařilo vyřešit následovně:

Vše jsem odinstaloval a zpět nainstaloval IAT v 4.3.6. SCH jsem už ale neinstaloval poslední v 344, ale starší, která mi jde na původním PC, tedy v 328 a tuto jsem umístil do adresáře: c:\Program Files\YesTrader\SierraChart\ a vše funguje, jak má. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Včera jsem si e-mail(oval) se Stevem ohledně obchodování na EUREXu. Má velmi zajímavé informace ohledně komisí. Doporučuji mu napsat o info. Jinak co se týče SW, zůstal jsem u všech původních verzí jak SIM, tak LIVE (mám 2 instalace) a vše funguje bez problémů. Stejně tak nedoporučuji "zbytečně" upgradovat verze Sierry, pokud je vámi používaná verze stabilní = není důvod nic měnit. Nejsem si jist, jestli s každou novou verzí jakéhokoli SW je poměr opravených a nových chyb > 1.
Myslím, že tady byl časem dotaz na posun na BE při jednom kontraktu. Jde to. Ve vlastnotech je třeba nastavit obchodování s více kontrakty a pak při samotném obchodování zvolit 1 kontr. Přeji hodně úspěchů.

Tom

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,

Rad bych nekoho poprosil, zda-li bysem nehodil kopii prostredi platformy AT a rovnez se strucne nepodelil o sve zkusenosti pri obchodovani s timto softwarem. Vlakno jsem si prosel cele a nasel vicemene negativni reakce na tuto platformu. V soucasne dobe pouzivam TN od Genesis a za posledni rok jsem byl nad miru spokojen, niccmene posledni dobou se setkavam cim dal casteji s tech.problemy. Je pravda,ze na tom kluci vzdy v Genesis pracuji ( aspon to tvrdi ), nicmene to jsou veci,ktere mne uz nebavi resit. Muj broker je Infinity ( absolutni spokojenost ) nicmene s jejich platformou nemam zadne zkusenosti tudiz plati co jsem napsal na zacatku.Kdokoliv by k tomu mel co rict budu vdecen.

Diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Platforma Infinity vypadá velmi podobně jako Bracket Trader. Na scrrenu je dom, který se pro zadávání příkazů používá nejčastěji. Už jsem tu psal, že nejnovější platforma povoluje přepínání mezi sim a live. Zrovna tento screen je ze sim. Zadávání příkazů je velmi jednoduché a intuitivní. Co se týká spolehlivosti atd. tak tato novější platforma je asi natolik nová, že ještě asi nefunguje 100% spolehlivě. Hlavně sim se sem tam totálně zakousne a zamrzne. Buď graf, který se zobrazuje v Sierra Chart, nebo cena v platformě. U live by to dělat nemělo, ale ruku do ohně bych za to nedal, takže je asi vhodnější použít starší verzi platformy, která běhala absolutně bez problémů. Je otázka, jak funguje Infinity a jejich platforma v těchto rychlých dnech a jak je to s plněním, slippem atd. Mě se jednou neaktivoval SL a PT a než se aktivoval výstupní Market (Flatten), tak z toho byla dosti velká ztráta... Teď psal na chatu Eifi, že mu to udělalo to samé. Tedy po nákupu nebyly do trhu zadány PT a SL, což je v těchto rychlých dnech celkem prekérka. screen sim. live je úplně to samé, jen lehce barevně odlišené ...

6282

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Ouklend,

diky za screen. Se zamrzanim prikazu jsem se sem tam setkal i u TN,ale ne prilis casto, ale je to velice neprijemne, to kazdopadne.Verim,ze se s tim obcas setka kazdy uzivatel jakkekoliv platformy. Obavam se ale,ze se proti tomu neda prilis branit. Nicmene by se to nemelo stavat tak casto,aby to nejakym zpusobem zasahovalo do mesicnich vykazu profitu. Ja jsem velice konzervativni clovek,tudiz nerad prilis menim veci, na ktere jsem zvykli, obzvlaste pokud funguji, ovsem momentalne me ten TN opravdu usmevu na tvari nepridava. Diky za komentar kazdopadne.
Link to comment
Sdílet pomocí služby

rolex:
seznameni s platformou najdes primo tu: www.infinitybrokerage.com/infinityat_tutorials.aspx

S novou platformou jsem naprosto spokojen,tzn u mne zadne zamrzani (mam laptop s AT pouze na obchodovani a vse vcetne sytemu, office norton protection atd zakoupene)...Nova demo/sim/live platforma nefunguje na stary stream. Ale ta neni jeste uvedena jako oficialni verze(pouze prelease).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...