Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TradeStation


wixx

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 354
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj,

prave me zajima, jestli lze poridit nejake demo nebo prvni mesic TS zdarma. Na www.tradestation.com je v pravem dolnim rohu hlaska "Try it FREE for 30 days". Kliknul jsem, vyplnil registraci, pricemz mi naskocila hlaska, ze behem nekolika dnu (!!) mi bude otevren ucet a "nejak" zpristupnen TS. Uz je to temer tyden a zadna reakce, zadny email mi neprisel, vubec nic. Zkusil jsem se registrovat podruhe a totez. Nema nekdo nejakou radu? Nevi nekdo, jak se k TS dostat aspon na onech 30 dni trialu? Moc by mi to pomohlo.

Diky,
Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pokud jsem to spravne pochopil, tak nove podminky pro Tradestation jsou:

1) fundovat ucet 5000$ (po fundovani do 31.3. je prvni mesic bez poplatku i bez aktivniho obchodovani)
2) udelat napr. na ES, ER2 10 obchodu mesicne (RT 4.72$) - pote je tradestation dnay mesic ZDARMA.

Nevim jak je to s datama, ale nikde jsem nenasel, ze by nebyly take zdarma.

Jako nabidka se mi to zda slusne.

Pete

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Zdravim,

mam objednany AmiBroker, ale v poslednich dnech velmi vazne premyslim i o porizeni TradeStation... Nicmene to stoji docela hodne penez a neni mi uplne prijemna predstava, ze bych k tomu musel jeste platit predrazena data (kdyz uz je odebiram jinde).

Jak jsem se docetl, je mozne dokoupit plugin OwnData (za cca $100 USD), ktery umoznuje napojeni externich zdroju dat (vc. IB). Mate s tim nekdo zkusenosti (funguje, nefunguje, dela to problemy...)?

Dale me zajima - funguje pak na TradeStation take backfill prostrednictvim SC Magic?

Eventuelne - je mozne v TS otevrit datove soubory ze Sierry?

Diky moc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Petre,

diky za informace. Prave prochazim jejich web a tahle nabidka me taky zaujala. Nicmene - v tuhle chvili nemam 5.000 USD na fundovani druheho uctu (ucet u IB rusit nechci) a 10 RT mesicne budu zvladat tak od zari/rijna, kdy zrejme rozjedu na ostro RSIcross... Takze ted to s TS spis vidim na tech 250 USD nebo kolik si to uctuji za mesic. Je to sice hodne, ale jde mi o ziskani kvalitniho nastroje pro backtesting, s nimz bych mohl RSIcross doladit k maximalni dokonalosti (pripadne uplne prepracovat a vytvorit jiny system)... A TS je precijen asi propracovanejsi nez AB nebo Sierra...

Nicmene pokud TS neumoznuje (ani po instalaci pluginu OwnData) backfill z SC Magic nebo import dat ze Sierry/AmiBrokeru, tak pro me nema moc vyznam. :-/

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Martine,
v téhle fázi testování se vám TS za 250 USD měsíčně podle mě nevyplatí - to si peníze raději šetřete na trading. Ono poměrně dlouho trvá než se s programem naučíte atd. a za tu dobu budete mít zbytečně spoustu peněz pryč.
Jsou i jiné programy, které zle programovat a je možné je napojit na data z IB - testoval jsem třeba Ensign Window (www.ensignsoftware.com/), který stojí 40 USD měsíčně (a data neplatíte protože je máte z IB) a vůbec ten program nevypadá špatně.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 4 months later...

TS nabizi nekolik let intradennich dat nazpatek (1 min a vyse). Pokud jde o tickova data, tak je to 6 mesicu nazpatek.

Zde je mozne ziskat tick data nekolik let nazpatek pro nektere symboly: www.toptraders.it/Archivio_en.html Nevim v jakem stavu je ma autor v tuto chvili. Ja mam er2 data od pocatku roku 2005 a je to 70 MB soubor.

Nenapada me zadny duvod proc pres TS neprovozovat ER2.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jaroslave,

diky za odpoved. Potreboval bych jeste vedet nasledujici:

1) pokud zafunduji ucet 5000$ a po prvnim mesici na nem po odecteni dat a komisi a mensi ztrate budu mit 4800, je stale mozne obchodovat? je nejaky limit na minimalni ucet krom MARGINU? IB me napriklad nenecha obchodovat s uctem pod 2000$.

2) Kdyz budu mit vypadek 1 mesic napr. z duvodu nemoci a neudelam 10 futures obchodu, musim zaplatit za soft 100$, nebo se to da nejak domluvit?

Diky

Pete

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravime, pete,

ad 1 - 5000 USD je limit pro zalozeni uctu, to kolik na nem bude po vasem tradingu je ciste jen vase vec a TS to nezajima (mluvim o futures, ne o akciovem uctu). Musite mit logicky aspon nekolik tisic, abyste dosahl na margin a mohl tak delat obchody. To jestli to bude 4800 nebo treba 3500 je jedno ..

ad 2 - nejde o pocet obchodu, jde o pocet protocenych kontraktu. Muzete klidne udelat treba jeden obchod s 10 kontrakty a mate platformu zadarmo, nebo muzete udelat 10 obchodu s jednim kontraktem a dosahnete stejneho efektu. Nelze s brokerem smlouvat o teto zalezitosti. Navic to ze protocite 10 kontraktu a vice vam promine pouze poplatek za uzivani platformy, nikoli poplatek za data, ten musite platit vzdy. Pro emini futures na CME staci minimalni balicek ktery je kolem 20 - 30 USD.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pete,

u TS je mozne obchodovat s uctem do $3.000 USD. Tj. ucet fundujete castkou $5.000+ USD a muzete obchodovat az do doby, nez se ucet dostane na/pod $3.000 USD.

A jen informativne - budete-li chtit obchodovat na ER2, budete si muset platit take balicek dat CME GLOBEX ONLY PACKAGE za $25 USD mesicne. Data pro ECBOT jsou zdarma.

Kdyz neudelate za mesic stanoveny pocet obchodu, tak Vam automaticky strhnou adekvatni castku z uctu. Ale imho pri dlouhodobejsi aktivite se daji domluvit trosku nestandardni podminky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...