Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Měl bych jeden dotaz. Určitě používáš jejich FREE NT. Já jsem v pátek získal přístupy pro live obchodoání na NT, ale není mi tam jasná jedna věc. Když se podíbám na záložku Acconts, tak tam u Live účtu nevidím žádnou částku. Předpokládal jsem, že by tam měla být částka, kterou jsem poslal jako vklad.

Dík Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím všechny. Zase po delší odmlce mám dotaz, který se týka tohoto brokera. Stále vice a vice uvažuji o přestup od FX k indexum jako je např E-mini NQ nebo nejaký jiny, levný E-mini. Protože po tom jak sem se vše dočetl a doslechl co se muže dít na těch měnách kde je nikdo nekontroluje mě to docela hodne odradilo! ( Myslím tim upravená kotace cen a vubec jako rizika mimoburzovnich trhu ). Tak zvažuji jít k zahraničnímu brokerovi, kde je česká podpora a když jsem si pročetl tuhle diskuzi, tak mi přišel takový pro mě nejvhodnější.

Otazka zní jestli se dá takovýto ,, jeden z nejlevnějších" trhu ( NQ ) začít obchodovat s častkou 3500 USD. Vím že ideal by bylo 5000 USD jak se to tu všude píše, ale jako student víc nenahrabu abych si je mohl dovolit ztratit.
Jestli lze na takovémto trhu uplatnit nějaký MM který by mi dovolil risk na odchod do 3% ... Nemám vubec ponětí kolik tak běžne ukladate SL v takovém trhu . Protože pokud bych trh přiliš škrtil na SL abych dodržoval MM, tak vim, že tato cesta nebude vhodná a tak samo nebude vhodne kvuli povaze trhu umistovvat SL tak že by risk činil třeba 5-10% na obchod .
Taky mě zajímá jestli mám do backtestu kromě RT započítat i nejaký dalši polatky. Myslím tím jestli je na tokových trzich nějaký rozdil mezi nabídkou a poptávkou jako třeba na FX spread nebo jestli je to už započteno v tom RT.

Budu moc vděčný s vysvětlením a poreferovanim ohledne te první otazky. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Dobrý den,
chtěl bys se ujistit zda to chápu správně. Na webu AMP je tabulka marginů rozdělená na INITIAL a INTRADAY. Takže když chci např.obchodovat intradenně YM tak je tam INITIAL 6500 USD a INTRADAY 500 USD.
Musím tedy při otevření pozice mít na účtu min.6500 USD nebo min.500 USD (samozřejmě hypoteticky)???
Je to tak že musím mít min.500 USD a těch 6500 USD se mi zablokuje až přes noc (čas záleží na brokerovi)???

Děkuji a přeji úspěchy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...