Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

• Odpovědí 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Oblíbené příspěvky

ja mam komisi $0.5 , musis se podivat co sis naporoucel jestli tam jsi vedenej jako profi nebo jaky mas marginy maly marginy platis hodne. Ja jsem tusim pouzil specialni heslo ,ktery bych tu mohl zvre

Publikované obrázky

Kto má AMP+CQG a používa DOM a T&S? Dneska mi to blbne jedna báseň akonáhle dôjde k rýchlejšiemu pohybu začne mi dávať len offre a naopak najhoršie je že aj v T&S mi to potom pustí nekonečnú zelenú vlnu.. Po reštarte to už ide.

Chyba v NT alebo data?

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

2ZeBe:

Co jsem zatim zjistil, tak umoznuji jen kalendarni. A navic si nejsem jist, ale co jsem pochopil, tak se to da jen pres platformu od CQG ktera se myslim jmenuje CQGSpread, ale je tam dost drsny mesicni poplatek. Jinak bys asi musel kupovat a prodavat kazdou nohu zvlast. Nejaka combo objednavka asi jen pres ten CQGSpread. Ale pokud zjistis neco jineho, tak dej vedet. Ja uz jsem se Miry moc neptal, budu spready obchodovat jinde.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

stranger,
nejde o to, co je v tabulce, ale co se ti po obchodu strhne z účtu, ne ?

btw: komise se mohou lišit člověk, od člověka, záleží, zda měl broker nějakou akci, co si člověk vyjedná a hlavně jak obchoduje aneb no trades no fees

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.