Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

joseftf:

Miro to píše dobře ... musíš mít otevřený ostrý účet u AMP ... tzn. min. vklad 500$ (u Rithmic to může být i jinak - na to optat) + peníze na SC (aby měli z čeho strhávat)

v SC si pak zapneš buď SIM nebo LIVE ... to je stejný jako u NinjaTraderu.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
dobrý den,
chci se zeptat kolik vás denně stojí poplatky u AMP? včera sem udělal první obchod (obchoduji s větším množstvím kontraktů) a zarazilo mě, že ráno mi přišel výpis a strhli mi 250usd za komise (to je ok), ale dalších 250usd pro exchange a s dalšími poplatky to vylezlo na 841usd!....což je fakt síla!..tak sem se chtěl zeptat kolik platíte dle výpisu denně za tyto poplatky vy ostatní?....psal sem Mirovi o vysvětlení,tak uvidím...

děkuji za info

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
kahiros:
pocitat poplatky na denni bazi nejde ale spis za pocet zobchodovanych kontr., ne??? Tvejch 841 $ predstavuje cca 209 zobchodovanejch kontraktu (zalezi na tom, v jaky popl strukture jsi). Pokud jsi zobchodoval priblizne takovy mnozstvi, tak pak je to ok.
Ja to na vypisu mam takto:
... pro 2 kontr a RT

Exchange USD 4.56 DR
NFA USD 0.08 DR
Clearing. USD 2.00 DR
CQG TRF USD 0.40 DR
Commission USD 1.00 DR

... coz dela 4.02 $/ k a RT ... a to bych rek, ze je standardni cena.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
sublo,
jj to je jasný, špatně sem to napsal - nelze počítat poplatky na denní bázi :-)
já mám ve výpisu toto, což asi tak odpovídá mému množství kontraktů které otevírám vždy při vstupu do obchodu
TOTAL COMMISSION & FEES 114.42 DR
EXCHANGE 27.05 DR
NFA 0.80 DR
CLEARING. 27.05 DR
CQG TRF 5.41 DR
COMMISSION 54.11 DR

ale dál mě zaráží že tam mám ještě: REALIZED PROFIT/LOSS 727.08 DR - a to mi naběhlo po zavření burzy když sem dnes ráno otevřel účet - včera tam tato částka uvedena nebyla...už sem psal Mirovi aby mi to vysvětlil co to je...

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
... no, zda se mi to jasny:
realized profit/ loss je to, co jsi bud vydelal nebo prodelal na tvych obchodech za cely min den (pokud den neni ukoncen, tak tam tohle nebudes videt). V tvem pripade jsi prodelal 727.08 $ ... + pripocti tot commission+fees (114.42$) a jsi na tech -841 $

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zobchodovat 180 kontraktů asi žádnej problém.
Vlastní problém je se následně se ztrátou $841- obrátit na fórum ve financniku :-)
No, nepovedený start za sebou máme asi všichni.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Prasojed:

az na to ze vobec nemusi ist o nepovedeny start. Ak obchoduje viac kontraktov, tak to moze byt uplne normalna strata. Vysku jeho uctu kahiros nespominal. To je to vytvaranie domnienok..

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Pánové, nepoužíváte tady někdo NYSE TICK u AMP ? Nefunguje mi automatický refresh po nastavené časové periodě. Pomůže pouze klasický CTRL+SHIFT+R pro reload. Zajímá mě, jestli to má celkově fungovat, nebo je chyba někde u mě. Pokusil bych se jí najít.. Díky

M.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
pokud někdo obchoduje AMP+Rithmic

jak zobrazit intradenní data s continuálním kontraktním měsícem (nebo alespň jak zobrazit již expirovaný kontrakt)?

pokud zadám např. YMU3-CBOT nebo YMZ3-CBOT tak mi intradenní graf napíše, že je kontrakt expirovaný a nelze nic zobrazit.

jediné co jde je denní historicky graf což mi je k ničemu :(

děkuji

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zapojte se do diskuze

Příspěvek můžete vložit nyní a registrovat se později. Pokud máte na serveru účet, přihlašte se a příspěvek bude publikován pod Vašim uživatelským jménem.
Poznámka: příspěvek bude uveřejněn po schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na tento příspěvek..

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Předchozí obsah byl obnoven.   Smazat obsah editoru

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.