Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

• Odpovědí 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Oblíbené příspěvky

ja mam komisi $0.5 , musis se podivat co sis naporoucel jestli tam jsi vedenej jako profi nebo jaky mas marginy maly marginy platis hodne. Ja jsem tusim pouzil specialni heslo ,ktery bych tu mohl zvre

Publikované obrázky

to kuliblatos
pouzivam mistniho zprostredkovatele omega, optickym kabelem, 40/10Mb
minuly tyden jsem mel kolem 15:00 problem se vubec pripojit jak k AMP tak i k IB - v 15:15 vse v poho
to byl jediny problem za posledni mesic
driv jsem takz pouzival pripojeni od O2 - modem - pevna linka - bez problemu
pred cca rokem jsem resil s omegou pomale pripojeni do USA, nejak to proverovali - udajne byl problem v nejakym servru co poskytoval data do Evropy, od te doby v poho

introus

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

To VSN: vypínání datafeedu v kombinaci SIERRA + RITHMIC kvůli neaktivitě lze obejít takovou jednoduchou fintou. Přepni Sierru do LIVE modu, pak odpoj internet od počítače a dej nějaký MARKET příkaz .Zústane ti v grafu viset jakoby příkaz tak ho dej zrušit a Sierra napíše že příkaz nelze zrušit protože neexistuje. Připoj znovu net a dej DISCONNECT a pak znovu CONNECT a visící jakoby příkaz zmizí z grafu. Pak to pojede bez přerušování.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

RomanB52 ako si zmeram ten ping dal som do prehliadaca toto: ds11.ninjatrader.com
ale nic nenaslo len napisalo ze stranka sa neda najst ale mam problem s pripojenym

- napis ako to mam urobit alebo kde si to mam pozriet alebo to je nejaky program ktory musim stiahnut a nainstalovat ?

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

tomm02: toto se dělá v příkazovém řádku.

XP: start > spustit > cmd > ping ds11.ninjatrader.com
Vista/7/8 > start a do hledacího pole napsat cmd > . > .

na stabilitu netu se dá ještě ping seznam.cz -t -l 1024 (-t = nepřetržitě - zastavíš to pres ctrl +c a -l je velikost pingu - můžeš různě experimentovat )

seznam.cz můžeš nahradit i jiným serverem

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

PPavel: to mojeIP je špatně .... to zjistí jakou má mojeip odezvu ale ne on ... ale pro porovnání to může byt zajímavé ...

teoreticky ping mojeip.cz (z příkazového řádku) + ping přes mojeIP na NT by mělo být cca shodné s ping NT z příkazového řádku pokud někde není chyba.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Tak dik uz som to zmeral z prikazoveho riadku to je 185ms priemer
a z moje IP cz tam to ukazuje priemer 120ms

-este teraz som prenastavoval priority v pripojeni Ninja vsetko Higher Priority
takze bude uprednostnovane spojenie Ninji na ukor vsetkeho ostatneho tak
uvidime dnes ci to pojde na 100%

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zdravim
Chtel bych se zeptat zda nekdo obchodujete u AMP pres Rithmic a jestli vidite Eurex data?
Kdyz jsem pred mesicem zrizoval ucet tak tato volba jeste nesla nastavit a stale nejde v administraci uctu.

Dale by mne zajimalo jstli pri preruseni spojeni cca 3-5 minut se da normalne pripojit nebo se musi shodit ninjatrader nebo cekat 30minut na obnovu spojeni?
Ptam se protoze jsem mel tento problem s zenfire datafeedem u mirusu a po neustalem reseni s Supportem ninjatradru to prohlasili za vlastnost a pry stim musim zit neb to hodlaji opravit az v dalsim hlavnim updateu ninji.

Dale k zde popisovanym vypadkum pridam vlastni zkusenost cca 3-4 tydny co mam live CQG na O2 ADSL na vesnici a max 6Mbit je spojeni celkem stabilni a nepada.. samozrejem kdyz je NFP neob vyhlaseni Fedu tak to trochu zaskobrtne a diky nekolika tick a range grafum se me PC trochu zmrazi ale v tu dobu stejne neobchoduji takze to nevadi.

pokud chcete testovat vase pripojeni tak doporucuji www.pingtest.net/ a vybrat na mapce americky server samotny ping okolo 170-250 je do ameriky normalni prece jen je to kus cesty a i to svetlo muze cestovat jen omezenou rychlosti. Ja mam napriklad na tomto pomalem ADSL o 30-40ms rychlejsi ping nez drive v Praze na VDSL coz je dano prave technologii prenosu.

Pokud chcete zjistit kde je nejvetsi problem se spozdenim tak si otevrete konzoli (start->spustit->CMD) a zadejte prikaz tracert a za nej adresu nejakeho datafeed serveru. treba 74.114.112.129 coz je IP meho MBtrading data feed
prikaz pak vypada takto: tracert 74.114.112.129

Pripadne si zkuste porovnat vysledky s online servrem ping.eu/ kde uvidite presne rozdil vaseho internetu a servru nekde v servrovne na paterni lince

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Asi som sa zle vyjadnil v Ninji sa take nic neda nastavit.
To som nastavoval v programe pre sietovu kartu. Proste Utilita na spravu internetoveho pripojenia.
A takychto programou je vela a ci to nejak fuguje tak to nikto nevie.

Ale aj tak nechapem 2 ci 3roky po prechode na CGQ islo vsetko OK a teraz pride 1tyzden a same vypadky.
Asi len zly tyzden alebo zly sen. Este vydrzim a ked to bude pokracovat tak to potom uz nejak vyriesim.
Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

som u rodicoch na navsteve a chystam sa obchodovat a urobil som jeden pokus.
napojil som sa na ich linku wifi ktoru tu chytaju od nejakeho typka (na surfovanie stranok je to dostacujuce) a spojenie niniji mi hned spadlo. Prepojil som to cez moj mobiulny telefon cez siet o2 a spojenie hned naskocilo.
Takze to bude zrejme chyba niekde v pripojeni, rychlosti, kolisavosti, kvalite spojenia.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.