Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

jasně ... to mi je taky fuk ... ale vadí mi to, že mi účtovali leden když jsem to měl od 27.1. :) (tak tedy 4 dny a ne 1 - jsem to popletl ale to není důležité).

aspoň že mi zatím neúčtují ten CME poplatek 15$ nebo kolik to má být ... to asi až otevřu live obchod.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravim Honzin,

mate skusenosti s TTNet? Ja prave prechadzam u AMP z NT na Sierru a p. Sabo mi dal na vyber medzi TTNet a Rithmic a kedze je cena rovnaka (25 USD mesacne za balik 5) a nevedel mi povedat, ktore su kvalitnejsie, tak som vzal TTNet.. V NT mam CQG, dnes som robil porovnanie napr. na 2 min footprinte a aj ked celkove VOL je rovnake, su tam velke rozdiely v bid a ask hodnotach.. Prepnut na Rithmic sa to vraj da po mesiaci, takze mam este cas, len by som rad vedel, ake mate skusenosti, ci ste to porovnavali s inymi datami atd.. Vopred vdaka!

Tomas

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
vite nekdo s live uctem AMP-CQG jestli stale drzi OCO vazbu jen na PC tradera, nebo uz to drzi u sebe na serveru ?
Nekdo tu nedavno neco psal, ze byla nejaka zmena....

Diky

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Asenit: rozveď to ... nevidím k tomu důvod ...

teda krom toho, že mám Rithmic od asi 27.1.2014 a naúčtovali mi i leden a vracet se jim to nechce....

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Naúčtovali mi SierruChart, kterou vůbec nepoužívám. Na stížnosti nereagují a jen se vymlouvají. Podobných zkušeností si na netu můžeš dohledat hodně. (td)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Ahoj, pár stránek zpátky jsem psal své postřehy po založení live účtu AMP + SierraChart Level5 + Rithmic data. Jsou tam i poplatky. Internet mám přes místního wifi poskytovatele a ani s AMP, ani s Rithmic daty nemám nejmenší problém.
Doporučuji se obrátit na Mira Sabo. Mluví česky, je velmi ochotný s čímkoli poradit a velmi rychle odpovídá jak na emaily, tak na zprávy přes Skype. Kontakt tu na něj taky někde je.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
W8BEN: nevite nekdo, pri vyplnovani formulare W8ben (zakladani uctu) by podle me melo byt (viz priloha) "The beneficial owner is a resident of Czech Republic within the meaning of the tax treaty with that country " zatrzene, a ja to nemam zatrzene a nejde to zatrhnout ?! (zkousel jsem IE, firefox...) Mohl by mi nekdo napsat jak jak jste to meli vy pri zakladani uctu Diky....

28056

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
ja si prave myslim ze by to melo byt zaskrtnute, ze jako danim v CR (ale jisty si nejsem- nechtel bych udelat nejakou chybu :)
Psal jsem email do amp, snad mi neco napisou....

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zapojte se do diskuze

Příspěvek můžete vložit nyní a registrovat se později. Pokud máte na serveru účet, přihlašte se a příspěvek bude publikován pod Vašim uživatelským jménem.
Poznámka: příspěvek bude uveřejněn po schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na tento příspěvek..

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Předchozí obsah byl obnoven.   Smazat obsah editoru

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.