Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

Ahoj,

ano já. Chart trader je výsadou placené verze. Takže jedině DOM a SL a PT ručně - což není moc ok, ale tak nějak většinou stihneš do DOMu přidat ručně příkazy simulující SL a PT.

Já bych třeba za ty $3 měsíčně šel do Sierry, ale mně tam nevyhovují ty grafy. Zdá se mi to ošklivý :D

Roman

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Tiez pouzivam free Ninja a v replay som si dost zvykol pouzivat Chart trader a teraz sa mi tazko obchoduje bez toho. Ak teda neuvazujes o kupe, odporucam ti nepouzivat chart trader vobec, zbytocne si zvyknes

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
PHATE: no já mám v úmyslu si na NT vydělat v rámci FinWin :) Zatím jsem tak nějak víceméně na nule :) Ale zas specifikovat si SL při zadání příkazu je moc lákavý, no. Ani vlastně nevím, jestli AMP nabízí NT za zvýhodněných podmínek. Nevíte někdo z hlavy?
;)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
2 Sinuhet:

Aha, tak to mas rict cely na zacatku. Jak mam vedet kam si se az dostal :) No covece ted sem se tam lognul a jelikoz uz jsem na ucte nejakej ten patek nebyl, tak koukam ze to maji cely nejaky predelany. Nejsem si teda uplne sto pro jistej (mozna se mi to plete s Infinity) ale mam za to ze faktury tam nekde ulozeny byly. Kazdopadne tam mas nahore chat na jejich podporu tak se zeptet a budes vedet hned... Imho to tam nekde je, ale nemaj to vyvedeny ven.

Rob99

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Ahoj.
Chtěl bych se zeptat jestli někdo neví ,
založil jsem si účet u AMP, data Rithmic. Mám koupenou Sierru Chart. Aktuální data jdou v pohodě, ale když chci dělat papertrading na Replay tak graf netiká. Nevite někdo jestli je chyby v nastavení SCH nebo v poskytovateli dat tj u AMP.
Dík
Grendel

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
grendel:

Rithmic nemá historická tick data (pouze minutová), takže problém je v tomhle.
Můžeš jet Replay jet na datech, která máš uložená z real time připojení.
Takže pokud dnes zapnu PC, nechám jet Sierru, tak budu ukládat real time data. Ty pak mohu používat později na Replay.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zapojte se do diskuze

Příspěvek můžete vložit nyní a registrovat se později. Pokud máte na serveru účet, přihlašte se a příspěvek bude publikován pod Vašim uživatelským jménem.
Poznámka: příspěvek bude uveřejněn po schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na tento příspěvek..

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Předchozí obsah byl obnoven.   Smazat obsah editoru

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.