Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

• Odpovědí 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Oblíbené příspěvky

ja mam komisi $0.5 , musis se podivat co sis naporoucel jestli tam jsi vedenej jako profi nebo jaky mas marginy maly marginy platis hodne. Ja jsem tusim pouzil specialni heslo ,ktery bych tu mohl zvre

Publikované obrázky

Taraka: podle me ty 2 USD co uvadis je na kontrakt, ale to musis nasobit x 2, protoze musis obchod jeste uzavrit, tedy ve vysledku cca 4 USD

viz. www.interactivebrokers.com/en/general/education/faqs/fees.php

What is the round turn commission rate?
IB sets its commission rates per trade and by contract, not as a "round turn." Hence, the round turn rate for any trade is twice that for a single side.

Co se tyka prevodu, najdi si tady clanky na financniku o IB.... jedna se o to, ze IB ma bankovni ucet i v ČR

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

to Sinuhet: jj, tak ze je to 2 USD per side jsem si nevsiml, dik za upozorneni... v tom pripade se to vyplati cca od 100 kontraktu za mesic, coz je pro mne stale zajimave... (tu)

na druhou stranu, cekala by mne nejspis i investice do full ninja traderu, ktery jsem do ted nepotreboval a nejsem si jisty taky vhodnosti toho balickovani dat pro footprinty :) to jsou jeste veci, ktere budu muset resit... :)

to introus: dik za info :)

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Taraka:

data od IB nejsou opravdu pro footprinty použitelná. Ale lze to řešit i tak: obchodovat přes IB a data tahat od jiného brokera, např. AMP... :)

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Ahoj, jen pro jistotu. Když obchoduji trh NQ stačí mi zatrhnout v daném formuláři pouze toto: CME Only - Equity Indices, Currencies, Meats, Softs - $5.00 per month?

Nebo jsme na omylu? Díky

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
  • 2 týdny později...

Ahoj, zařídil jsem si účet u AMP přišlo mi přihlášení do Sierry a i heslo a nick na data Rithmic, do Sierry jsem se normálně nalogoval ale v DATA TRADE SERVICE SETTINGS po výběru RITHMIC TRADING(jiný rithmic nebyl na výběr) mě to nechce heslo vzít a stále se to snaží opakovaně připojit. Nevíte jestli si musím paralelně ještě stahovat nějakou Rithmic platformu??? díky moc

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.