Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

• Odpovědí 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Oblíbené příspěvky

ja mam komisi $0.5 , musis se podivat co sis naporoucel jestli tam jsi vedenej jako profi nebo jaky mas marginy maly marginy platis hodne. Ja jsem tusim pouzil specialni heslo ,ktery bych tu mohl zvre

Publikované obrázky

Pro vysvětlení:

CME Group Inc. : Význam termínu 'CME Group Inc.' - Vlastník a provozovatel americké komoditní burzy CBOT a CME

CME - Chicago mercantile Exchange - burza finančních a komoditních derivátů se sídlem v americkém Chicagu
CBOT - Chicago board of trade - Komoditní burza se sídlem v americkém Chicagu

CME Globex - Burzovní obchodní platforma na komoditní burze CME Group Inc.

www.eakcie.cz/slovnik/cme-globex/

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

článek z roku 2007

CME a CBOT schválily v noci na dnešek sloučení
10. 7. 2007 11:49 Michael Hovorka

Plán spojení obou firem posvětily dnes v noci akcionáři finančních a komoditních burz Chicago Mercantile Exchange (CME) a Chicago Board of Trade (CBOT). Ze dvou největších amerických termínových trhů tak vznikne pod hlavičkou CME Group globální jednička v obchodování s finančními deriváty, tedy termínovými a opčními kontrakty. „Je to největší obchod v historii Chicaga a myslím, že je to jeden z mála obchodů, v němž jsou obě strany velkými vítězi,“ sdělil k rozhodnutí akcionářů předseda správní rady CBOT Charles Carey.

Zdroj: ČTK

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Já když jsem zaškrtával co chci obchodovat u CQG tak tam bylo CME Group equity za $5, a když se podívám na stránky CME Group na oddělení equity tak tam je ES,YM a NQ tj tyto tři trhy za $5...

a dnes mi normálně všechny trhy frčí bez problému :)

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Už jsem vyřešil s panem Sabem....je to tak že za CME se plati 5dolaru a CBOT taky 5dolaru....a pokud chci všechny 4 burzy tak 15( tam je asi nejaka mnozstevni sleva)....

Takže jestli ma nekdo stejny problem tak je treba emailem napsat Sabovi ze chce pridat i CBOT....

Otazka kdy se to rozjede...v pondeli jsem daval zadost a zatim nejede...asi nejaka prodleva nez to burza akceptuje a povoli bych rekl...

LB

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Ahoj, potřeboval bych radu. Měl jsem kdysi předplacený účet u sierry, který už mi tak cca před 5 měsíci skončil. Nyní jsem nafundoval účet u AMP a jako data jsem si zvolil CQG pro sierru s levelem 5. Na email mi přišli přihlašovací údaje. Ty jsem zadal normálně do sierry, ale k datům se nemůžu připojit. Vždy mi to píše toto: [ital]Your current service package does not support this function. Select 'Help >> Account Control Panel' to change your package. [/ital] Nevíte náhodou co dělám špatně? Předpokládám, že již není potřeba platit znova účet přímo na stránkách sierry když už jsem za data platil u AMP 35$

30518

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

jenda3: jaké máš varianty pro CQG v nabídce dat? Já jedu na "CQG FIX Trading". Použij SC login od AMP a měl bys mít verzi, která má CQG povoleno ve všech cca 5 variantách

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

V nabídce mám od CQG jen to co je na obrázku.A do obou polí jsem zadal login,kterými přišel od AMP po nafundovani účtu a následném zvolení platformy.
Ale spíše by mě zajímalo proč je v té kolonce s výběrem dat za CQG napsano [ital] no enable on package[/ital]. Musím si to tedy nějak aktivovat přímo na stránkách sierry?

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.