Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
Masaryk

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z

Doporučené příspěvky

@danysun:
pro správnou funkčnost NT je nutné mít dostupná spojení podle následujícího odkazu:
www.ninjatrader.com/support/forum/showthread.php?t=38312
Mě třeba NT nefunguje za firewallem, nebo pokud jsem v síti, kde je nutný proxy server. Spojení popsané v odkazu je pro správné fungování nezbytné ale nemusí k tomu stačit. Hláška Login Failed může být způsobena i něčím jiným.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím všechny tradery, mám jeden problém, s kterým si neumím poradit a neumím si ho ani vysvětlit. Jde o to, že mi v Ninjatraderu nesedí hodnoty co jsou na grafu s hodnotama, které jsou v Historical Data Manageru (záložka edit). Potřeboval bych občas vyexportovat nějaká data, ale ony mi prostě nesedí s tím co je na grafu. Nevím jestli je to způsobené nějakým nastavením časového pásma či nějakým jiným nastavením. V příloze posílám obrázky s tím co mám přesně na mysli. Díky za pomoc

18111

18112

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
ahoj,

v grafu máš otevřenej kontraktní měsíc YM 12-11 a vedle ty hodnoty jsou z YM 09-10, to samy NQ 12-11/06-10.

tak možná proto.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
No jo, to já vím, ale když v tom data editoru rozkliknu kontraktní měsíc YM 12-11, tak tam to datum 7.6.2010 vůbec nemám....nějak nemám páru jak to ty data na tu obrazovku vypočítává a co mám vlastně teda vyexportovat, když chci ten den 7.6.2010 :S

18113

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
spíš to udělej obráceně ...

7.6.2010 je kontraktní měsíc 06 - 10 ... a od 10.6.2010 to bude kontraktní měsíc 09-10 ... kontraktní měsíce se posouvají druhý čtvrtek v měsíci kdy ten současný kontraktní měsíc končí.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
No já jsem to zkusil udělat obráceně a stejně jsem se těch hodnot na grafu nedobral. V porovnání s aktuálním konkraktním měsícem jsou grafy taky různé. Tak mě napadá, jestli se jde vůbec nějakých pravdivých jednotných cen toho dne 7.6.2010 vůbec dopracovat. Tak to fakt nevím, co mám exportovat za data do JAtesteru pro backtesting. PS V sierra chart je práce s daty taky tak složitá a zmatená??

18114

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Návštěvník
Téma je uzavřené.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.