Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
Financnik.cz

Diskuze k článku: Videotutoriál: NinjaTrader a obchodování z grafu

Doporučené příspěvky

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat: řeším funkci replay a pokud dám přehrát , tak se mi ukazuje"přehrává" jen časový úsek od 00:00 do 01:25 ..... napadá mě : to aby se mi přehrála celá seance tedy alespon v obchodní hodiny tak musím mít Ninju zapnutého celý den a nahrávat to postupně na hardisk ???? nebo stačí večer otevřít graf a načtenou seanci, která byla za daný den nějak uložit a pak přehrát ??? to asi nepujde že??? jedná se mi o to pokud nebudu moci být u počítače, ale večer bych si chtěl zobchodovat to co se stalo během dne... děkuji za jakoukoli reakci...

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Jenom bych dodal, kdyz budete kombinovat DOM a Chart trader tak si dejte pozor at mate v obou zvoleny stejny account. At se vam nestane, ze budete mit zadany Live prikaz z DOMu a SL na Sim accountu v Chart Ttraderu :-)

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý večer,
v prvním článku serie o Ninja traderu píšete , že je možno pracovat v tomto programu s historickými daty a v tomto tutoriálu je uvedeno , že to nejde , tak to nevím , to se budu dneska v noci odkopávat :)).

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Franz123:
Pracovat s historickými daty v NJ jde, ale je pravda, že to není přiliš komfortní a data feed např. od Mirusu nabízí jen omezené množství dat zpět v čase. Když ale mrknete do fóra, tak spousta uživatelů už historická data pro NJ řešila, dají se tu najít odkazy i na zazipované data, které se jen nahrají do NJ a dá se s nimi použít i funkce Replay.

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den, chtěl jsem se jen zeptat : nevíte náhodou tady někdo please, jestli se dá v ninjatraderovi jak je ten report a jak to ukazuje MAE a MFE aby to neukazovalo %, ale dolarovou hodnotu ????? asi jedině si to pak nastavit v exelu, ale takhle by to bylo lepšejší :-)

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím, rád bych se zeptal, jak technicky provádět v NT obchodování z grafu ala Ross, tj. nákup 3 kontraktů (tento bod je mi snad jasný... zvolím qty 3 a vstoupím za market nebo limit. příkazem) a potom prodej 1. kontr. na PT1 2. k. na PT2(BE) a 3. k. na PT3(SL).

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
migus: Přes ATM strategie, lze tam nastavit i různý SL pro jednotlivé kontrakty, různý PT, různé posouvání na BE nebo TSL ... doporučuji videotutoriál na ninjatrader.com

radusor: pozdě, ale přece - samozřejmě dá, je tam combo, kde se vybírá percent, currency nebo points. Já bych to uvítal v ticích, ale to tam bohužel není, takže přepočítávám.

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobry den,

Jak to vlastne je: Pri obchodovani z grafu je mi jasny prikaz BUY a SELL MARKET, REV a CLOSE. Co vsak znamenaju BUY ASK - SEL ASK, BUY BID- SEL BID, FLAT a ENTRY, please?

Vdaka! :S

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
abrams:
Buy ask, Buy bid, Sell ask a Sell bid nastavuje limit nebo stop limit příkazy na uvedené ceně, tedy na ask nebo bid. Občas se to docela hodí. Tam, kde je "Flat" je po vstupu do obchodu počet kontraktů, na místě "entry" je vstupní cena a PnL je aktuální otevřený profit nebo ztráta. Jinak je to všechno i v helpu, stačí klávesa F1 nad grafem ...

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
abrams: Pokud chci nakoupit „ihned“ za „tržní cenu“, tak můžu 1) dát příkaz Buy Market, který bude okamžitě vyplněn za cenu Ask nebo 2) umístit Buy Limit příkaz na začátek nákupní fronty tj. za cenu Bid a počkat, až se najde někdo, kdo bude chtít prodat příkazem Market (a ten někdo bude vyplněn za Bid a tedy spárován s mým příkazem - já budu jeho protistrana a nakoupím od něho). K tomu slouží tlačítka Buy Ask / Buy Bid a Sell Ask / Sell Bid.

Pokud jde o Lucínkovo "Občas se to docela hodí", tak se to hodí třeba když je velký spread nebo když obchoduješ akcie a necháváš si od burzy / ECN platit za zvyšování likvidity (jsi na stejné straně trhu jako market maker), místo abys ty platil poplatky burze a ještě navíc prodával levně a kupoval draze. Pokud nemáš jasno v příkazech a jejich vypořádání, tak se ozvi, něco bych k tomu mohl napsat - nerad bych tě tím ale otravoval už teď, protože ne vždy je nováček v diskuzi také nováčkem v obchodování. Ten help si ale stejně přečti - NT je trochu složitější nástroj a jestli ho budeš používat, tak je dobré ho poznat - minimálně co to včechno umí. U kladiva je hned jasné, za který konec ho chytit a kterým koncem do něčeho mlátit, u NT na některé věci bez helpu těžko přijdeš.

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím všechny,

rád bych se zeptal někoho kdo využívá funkci MARKET REPLAY jestli neví, jak se odstraňují jednotlivé nahrané dny? Abych neskladoval v počítači zbytečná data.

Předem díky
Honza

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
pro Jenda9

na winXP vpruzkumniku najdi adresar
c:\Documents and Settings\jirka\My Documents\NinjaTrader 6.5\db\data\
v nem se kazdy den nachazi jako jedna slozka, napr. 20090105
staci slozku smazat a den je pryc.
Mozno provest i za behu NinjaTrader

na win vista bude cesta neco jako
c:\users\jirka\My Documents\NinjaTrader 6.5\db\data\

PS pochopitelne "jirka" nutno nahradit tvym login jmenem

zdravim

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zapojte se do diskuze

Příspěvek můžete vložit nyní a registrovat se později. Pokud máte na serveru účet, přihlašte se a příspěvek bude publikován pod Vašim uživatelským jménem.
Poznámka: příspěvek bude uveřejněn po schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na tento příspěvek..

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Předchozí obsah byl obnoven.   Smazat obsah editoru

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.