Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Historická data


posum

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 687
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Nevím jak stáhnout historická data do Ninja Trader od Zen-Fire. Dal jsem nový graf YM ##-##, datum zkouším např. 1.7.2007-31.12.2007, nebo 1.1.2008-26.6.2008... nebo jinak a stejně nic. Zkouším nastavit jak Volume, tak 5min graf, nic nepomáhá. Otevře se prázdný graf, zobrazí se stahování dat, který za chvíli zmizí a graf je stejně prázdný. Zkoušel jsem i jeden den a taky nic. Používám Zen-Fire účet, co je uveden zde v diskuzi.

Dělám to správně?

Už mě to štve. Nevíte někdo prosím, jestli když si zaplatim eSignal, bude tohle v pohodě fungovat?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 2 týdny později...

Everest:

Ze dneska mam primo z SC info, ze SCH ma tickova data 2,5 roku zpet. Dost jsem se divil, ale ujistovali mne, ze je to tak (alespon pro trhy ER2 a YM). Jinak pokud chcete spickova tickova data, TradeStation nabizi 6 mesicu zpetne - ovsem za 250 $ za mesicni registraci. Nejsou primo pro Sierru, ale daji se udajne vyexportovat.

Presne info o nabizenych titulech SCH zde:
www.sierrachart.com/index.php?file=helpdetails54.html

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

chtěl bych poprosit o radu. Začal jsem se trochu zajímat o komodity a teď scháním data. Bohatě mi stačí grafy, které jsou na na stránkách cbot, ale potřeboval bych i graf open interest a ten jsem nikde nemohl najit.
Takže jestli někdo víte kde sehnat denní grafy třeba i par dní zpožděné, ale s open interest prosím poraďte.

Dík.
Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den
Tak jsme spolu s dvěma kamarády pořídily hist.data od níže uvedeného poskytovatele hist.dat. Data jsou ticková. Kamarád má Genesis a porovnával tato data s daty od Genesis. Dle jeho vyjádření jsou to kvalitní data, dostatečná pro backtest. Data jsou v baličku pro E mini za cca 60,- S. Je tam historie 3-6 let zpět pro 4 E mini: ER2, YM, NQ, ES. Takže dostatečné množství na backtest. Data jsou dle New Yorkského časového pásma, takže obch.hodiny jsou od 9:30-16:00. Platba proběhla kartou bez problémů. Na email reagovali prakticky okamžitě.
Dle mého názoru dobrá data za rozumný peníz.
Všem hodně vytrvalosti při backtestu.

disktrading.is99.com/disktrading/

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...