Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Historická data


posum

Doporučené příspěvky

  • 2 months later...
  • Odpovědí 687
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

Zdravím, používám AMP - CQG a v MCH.NET mě to funguje následovně. V QuoteManageru si nejprve přidám všechny kontraktní měsíce e-mini NQ - od ENQH05 do současného ENQZ15. Potom si přidám pomocí Add Custom Futures trh NQ (takto se spojí kontraktní měsíce do jednoho). Poslední krok je, že si otevřu nový graf s takto vytvořeným trhem a dám načíst data od 1.1.2005 po dnešek. Takto se mi načte 11 let historie. Nebo si lze zobrazovat jednotlivé kontraktní měsíce. Když si otevřu např. graf ENQH05 s datem 1.1.2005 - 12.3.2005, tak se načte samotný březnový kontraktní měsíc 2005. Jestli se načtou opravdu všechna data nevím, nekontroloval jsem to, MCH nepoužívám. Mám to takhle vyzkoušený.

33902

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 9 months later...

Dobrý den Michale
vím že to není správný komentář a není k věci, ale opravdu by mě opravdu potěšilo kdyby ve wiki nebo na diskusi bylo otevřeno vlákno backtest ne jen pro NT ale i pro sierru, myslím že spousta traderů tento program využívá a moc by nám pomohlo hlavně mě teda teď kdyby téma Sierrachart a AOS a backtesting zaujalo pozici v diskuzi nebo ve wiki nebo někde jinde na finančníkovi, rád s přispíváním pomohu nebo budu psát články nebo překlád postupy přímo ze sierry na toto téme, jednak bych tím obohatil sebe, ale i ostatní a měl zpětnou vazbu.
jestli ale něco podobného tu je tak prosím o odkaz a nebo návod jak přispívat mimo diskuzi
díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 týdnů později...
  • 2 years later...

Dobrý den pánové, dámy, 

prosím o radu. Mám lifetime licence NT, účet u Dorman, využívám Continuum připojení. Proč mi tedy nejdou nahrát historická data? Nebo ještě musím někde něco registrovat případně zaplatit? Ta, která jsou využít (tj. 3 měs zpět, mám již backtestované). Nějak se dnes celý den plácám v tom, abych to někde vyčetla, ale bez úspěchu. 

Předem děkuji za odpovědi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...