Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

ActivTrades


sztula

Doporučené příspěvky

Posední dobou se množí otázky ohledně tohoto brokera, jak je seriozní, spread, margin, min. vklad, zřízení účtu ap. Myslím si, že tyto otázky a odpovědi na ně by bylo vhodné soustředit do jednoho vlákna. Něco se řeší na forex chatu, něco v různých forech a následně jsou tyto informace těžce dohledatelné. Pokud tedy má někdo jakékoliv zkušenosti, ať už s obchodováním live nebo na demu, dejte tyto informace sem. Já sám osobně o tomto brokerovi informace hledám a pokud budu mít zkušenosti, které stojí za to zveřejnit, samozřejmě tak učiním.

Good lucky :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 162
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

flakac1

Těch 100 pipsů je jenom na ropě. Ovšem na zlatě je to ještě horší 300 pipsů!. Na ostatních komoditách to není o nic lepší. Kdyby jen SL A TP, ale bohužel ani čekající objednávky nejde zadat blíž. Tak že ropu jedu za market, Mauro mám nastavené na SL 105, TP 105 a po zadání objednávky se od monitoru nehnu. Ani na chvíli. Jelikož více či méně skalpuji, tak beru 10, max. 15 pipsů. Když to jde proti, tak nekompromisně zavírám.

U měn je to v pohodě. Hlavně, že u základních nenatahují spread. Jinak jsou v pohodě. Tuším, že [b]mistr[/b] teď u nich zakládá účet, tak doufám, že se podělí se zkušenostmi (rychlost aktivování účtu, převod peněz, komplikace, ap).

Good luck ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Sztula:
jj, mas pravdu s temi cekajicimi pokyny a odstupy celkove...Ropa se tam da jet jen za market...Ja vstupuju na dlouhou svici, pokud je svice delsi nez 40pips, cekam dalsich 10 min, zda se pohne trh jeste 10 pips v danem smeru od High, pak vstupuju...Snazim se tak chytit ty nejvetsi pohyby...TP mam 120 a SL 80pips. Obchoduju jen od 14h a beru max 2 platne signaly, pokud skonci na SL, koncim(trh bude zrejme rozkmitany)...Pokud dojdu TP, koncim. Za zadnych okolnosti nezaviram drive...nekdy totiz neudrzim nervy, zavru a pak by z toho byl profit...misto toho mam ztratu...
Jsem rad, ze jsem narazil na nekoho, kdo jede ropu, aspon si muzeme vymenit zkusenosti...

Jinak Activ se mi opravdu docela libi, take jsem zvedav na zkusenosti ostatnich z live obchodovani s nimi...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

S ActivTrades již jedu live pár měsíců poté, co jsem je "vyměnil" za IBFX , a mé poznatky jsou následující :

- otevření účtu obratem, zaslání depositu bankovním převodem cca 3 dny - dávám plus
- forex + CFDs - dávám plus
- pohyby trhu jsou subjektivně s porovnánm v IBFX citlivější , no slippage- dávám plus
- spreed nenatahují, docela jej drží - dávám plus
- mají časté requotes, což nelze nyní na LCrude obejít Pending order , který je minimum 100 pips. Při pohybu trhu v silném trendu nelze za Market téměř objednat - dávám mínus
- s porovnáním s IBFX velmi slabý Customers Support , on-line chat téměř nedostupný, telefonicky se domluvíte tak akorát "italo-angličtinou" . S Dantem jsem se "chytil " po telefonu při několikáté urgenci tak , že mi položil telefon. A to je údajně majitel, obrázek si udělajte každý sám - dávám velké mínus
- žádné doklady/formulář s ověřením podpisu na withdrawal ,jenom si zavoláte nebo pošlete e-mail že chcete poslat peníze na účet xxx ..... to nedělá ani moje CZ banka , když jsi jdu vybrat 1000 Kč - dávám mínus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

[b]to DanyFX:[/b]

Poslední tři body Tvého hodnocení jsou tedy dost síla. Zejména poslední. Tomu se nechce ani věřit. Ještě, že jsi to sem dal. Slyšel jsem doposud jen samou chválu. Původně jsem někde vyštráchal, že to je švycarská firma sídlíci v Londýně. Už ani nevím, jak jsem na to přišel. Že sídlí v Londýně sice pravdou je, ale společnost vede Ital a vznikli v Rakousku. A bylo mi naznačeno, že na ostatní společníky se raději nemám ptát. Tak že jsem opět na začátku hledání. Uvažuji na podzim konečně založit účet, kde by se dala obchodovar ropa + nějaké komodity (CFDs), indexy a bondy, případně nějaké základní měny. Padla volba na ActivTrades a teď tohle.

Snad mi někdo spraví náladu lepšími poznatky. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To sztula:
Tak tragicky to neber, brokeři jsou jedna velká banda, každý se snaží ze svého klienta vytřískat co se dá sobě vlastním způsobem, nějakou solidaritu v byznysu ,kde jde o peníze , nehledej. Buď do toho půjdeš s tímto vědomím nebo to raději ani nezkoušej... Podívej se na Forex Peace Army, tam je toho spousty z celého světa ....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ještě poznákma k rozšíření SL na 100 pipsů na ropě. Když se se podiváte na nejbližší histroii posledních dnů, tak se SL 100 pipsů by asi nebyla nějaká významná šance. Svíce 150 a více není žádnou zvláštností. Tak že s tím si poradí jenom vymakaný obchodní systém. Můj bohužel zklamal. Sice mi tam Mauro pošle SL 105 pipsů, ale hlídám to a posouvám jak se dá. Horší to je s pending order. S tím si moc nezaochoduji :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

DanyFX

Těch čistě forexových lze snaze najít. Mám vytipovanou společnost na FX. CMS vypadá vcelku spolehlivě [i](i když to někteří nechtěji ani slyšet ;))[/i], u těch univerzálních už je to trochu složitější. Asi u ActivTrades to přece jen zkusím, no a pak se uvidí. O CMS jsem uvažoval později, když by se eventuelně dařilo a konečně bych měnám přišel na chuť. Nějak mi to zatím nejde. Nepochopil jsem to plně, ale snažím se ;) U ropy už přece jen nějaké souvislosti vidím. Moc to nechci zdůrazňovat, protože se to může okamžitě pokazit :) Snad se tu ještě nashromáždí názory jiných. Každopádně, že jsou brokeři naši úhlavní nepřátelé mi je jasno. Chtějí naš prachy. Houbelec. Dám jich pokud možno čím jak nejmíň. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Activ trades jsou v plně právním státě, peníze mají pojištěny, v případě nečekaného úpadku se není dle mě čeho bát. Stejně je třeba si uvědomit že všichni off floor brokeří náš chtějí obrat jen o money :D máš jedno u koho zabrousíš. jak napsal DANY FX buď se stím smíříš, nebo se na to vykašli. Nebo našetři 20 000 USD a otevři si účet na CBOT

Link to comment
Sdílet pomocí služby

čus, na stránkách ČNB jsem dokonce našel, že jsou activtrades dokonce pod jejím dohledem, ale už jsem nenašel, kde by u nás působily :( potřebuju radu.... co všechno je potřeba k live účtu u nich. anglicky neumím , tak to řeším překladačem, ale ten nezvládne vše a ani dokonalé to není.... díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To sztula:
jedu na TF 5min.

To DanyFX
vetsina tveho hodnoceni mne celkem uspokojila, ale jestli se v rychlem trhu do nej za market nedostanu, to je docela problem...to pak jen stezi chyti clovek ty nejvetsi denni pohyby...to musi mit clovek uz poradny cuch, kdy se to s velkou pravdepodobnosti utrhne, aby vstoupil jeste tesne pred tim pohybem...

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...