Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

ActivTrades


sztula

Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 162
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

čau sztulo.... tak už jsem u activ a jak si řešil vstup za market, tak to není zase takový problém.... třeba u ropy u velkých pohybů nebo rychlých ticích se to povede max do 10pips. mimochodem si mě na ropu navedl ty, tak jsem na ní vyzkoušel svůj systém a funguje na ní nejlíp, takže zatím jedu jen ji (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mistr Napsal:
-------------------------------------------------------
> čau sztulo.... tak už jsem u activ a jak si řešil
> vstup za market, tak to není zase takový
> problém.... třeba u ropy u velkých pohybů nebo
> rychlých ticích se to povede max do 10pips.
> mimochodem si mě na ropu navedl ty, tak jsem na ní
> vyzkoušel svůj systém a funguje na ní nejlíp,
> takže zatím jedu jen ji


Čau.

No super, ale kdybys náhodou přišel o účet (což Ti samozřejmě vůbec, ale vůbec nepřeji!!!!!), tak si "meju ruce" jako Pilát ;) Viz příspěvek Břonda
www.financnik.cz/forum/read.php?18,20769,page=3

A o ten "svůj" systém? Nepodělíš se o něj? Možná, že ses už o něm zmiňoval, ale už si to nepamatuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

čau chlape ;) nesmyslně jsem si piloval systém přes půl roku a až nedávno jsem začal s maličkostí jako je trendová čára a systém je fuč (tu) nepotřebuju téměř ani indikátory, jen pro potvrzení.... na 15m TF na ropě, pokud přísně dodržím vše nelze prodělat.... je to jednoduchý.... máš obchod v trendu na 15m TF a jen tam ke svíčkám strčíš trendline.... jakmile prorazí zavřeš obchod a pokud jsi si jistej, že se to obrací, vstoupíš okamžitě do opačnýho obchodu.... jen musíš čekat na další svíčky, abys dal opačnou trend line, ale pokud to byla pouze větší korekce, tak mám těsný SL a trochu v tu chvíli prodělám a počkám na další vstup.... na větším TF to nedělám, potřeboval bych větší SL a to se mi zatím nechce.... a u LCrude Oil u activ, mě SL nezajímá(100pips víme oba) a vykreslím si do kříže eventuelní výstup, který sice ne vždy, ale většinou dodržím a to stačí.... zatím mi to funguje dokonale a nemusím vymýšlet hledání dokonalého indikátoru :D a že si to musím vysedět u compu mě netrápí při zdvojnásobení účtu týdně, při malých objemech a malém risku ;) nečekám nikdy na SL, ale zavírám ručně.... je to jen obyčejné použití trend line, které jsem se naučil tady (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jo a neboj o účet nepřijdu, na to už chvilku live jedu a tohle mám už za sebou :D jen jsem si vše zjednodušil a přesunul na to, co mi nejvíc vydělá a testoval jsem si to hodně dlouho.... a třeba se to jednou taky nepovede, ale s každýma 2000usd zvedám objem pouze o 0.1lotu, takže riziko stále snižuju ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všetkých.
Viete mi niekto vysvetliť rozdiely v cfd?
Konkrétne u ActiveTrades(mám tam live) skúmam DAX30 (Ger30). Tu má tento cfd ceny presne(+- polbodu) ako klasický futures na DAX. A obchoduje sa tiež na expirujúce kontrakty.
No a včera som nainštaloval demo od saxa, kde majú cfd na dax ako kontinuálny kontrakt a rozdiel cien oproti futures je markantný. Hneď mi aj volal chlapík od saxa a keď som sa ho na to pýtal, tak vravel, že ich cenový rozdiel oproti futures je spôsobený tým, že prirátavajú nejaké x% k cene, lebo to je cfd :S . A keď som mu vravel, že AT nemajú tento cfd ako kontinuálny kontrakt, tak sa tváril, že ako je to možné.
Rozumiete tomu niekto? Ani google ma nespasil.
A druhá vec.
Zháňam na dax30 30min historické data(najsamlepšie priamo od AT) (exp. sep07, dec07, mar08, jun08) AT support povedal, že nedajú, a čo som našiel data zdroje, tak chcú min. objednávku aspoň za 150usd, pričom celá moja potreba má hodnotu cca 30-40 usd.
Vopred ďakujem za rozšírenie mojich vedomostí a poprípade aj za tip na data.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

sztula jak jsem slíbil, ale nedám sem kopii, protože tam jsou mé údaje s adresou ;)
financial information: annual income- 25-50000eur, net worth- 100-300000eur, liquid net worth- under 50000eur....
trading experience: equities- none x none, options- none x none, futures/cfd's- no.of years:2-5years+avg trades/m:10-50, forex- no.of years:2-5years+avg trades/m:10-15
Source of Assets to be deposited to fund your Activtrades Account: employment + investments.
kecal jsem u futures a fx, abych měl od nich i cfds a mikroloty na testování strategií, protože je pro mě demo nemyslitelný ;).... pokud vím, je důležité, aby tvé finance nepocházely z jiných zdrojů, abys měl praxi s tradingem, dostatečný kapitál, aby tě neohrozily ztráty a pokud ti pošlou kvůli micro nějaké otázky jako psal někdo na chatu, tak jim určitě odpovědět tak, aby to vypadalo, že nescalpuješ.... to by snad mělo být vše ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mistr

dík za to. tipoval jsem, že bude nutné něco nakecat. Ale tak trochu mlžit snad není na škodu ;) Stějně jim tam nějaký ten kapitál nechám (i když velmi nerad :( ) tak to budou mít jako kompenzací :)
Když budeš mít úspěchy, poděl se pak s něma (samozřejmě pokud budeš chtít!)
Čus ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...