Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - programování (strategie)


Jezinka

Doporučené příspěvky

Poradi nekdo:
1) proc se mi EMA pocita a zobrazuje v data boxu jako cele cislo ? U CCI je to v poho, to je na 2 desetinna cisla. Potrebuji, aby se EMA pocitala s presnosti alespon na 2 desetinna cisla.
2) a podobny problem u optimalizace chci zadat increment mensi nez jedna(napr.0,1), zadat jde, ale potom u vysledku se zobrazuje jako cele cislo.
Dikas, komaj

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 718
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...
  • 1 month later...

Dobrý den,
mám takový malý problém, který jsem dotazoval i jinde, ale zatím mi nikdo neodpověděl. Totiž když zadám strategii do NT tak se mi v Account performance neobjeví žádné hodnoty jako by k žádným obchodům nedošlo a přitom na grafu je podle zvolené strategie mnoho uskutečněných obchodů. Nevím ale jak je dostat do té statistiky abych je mohl vyhodnotit. Pouze se mi tam objevuje zvolený datumový termín, ale obchody 0. Potom po vypnutí NT se mi AOS sama vypne a při znovu spuštění jí musím znovu zadávat. Přitom Workspace i Templates mám řádně uloženy. Nemohl by mi, prosím, někdo poradit co dělám špatně?
S díky Dendy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dendy:

Pokud chcete testovat strategii, tak přes File->New->Strategy Analyzer. Detaily jsou dobře popsané v nápovědě. Do Account Performance se zapisují asi jen online obchody.

Strategie jdou do grafu přidat jenom když je NT připojený. Tím bych si vysvětloval to, že po restartu programu zmizí z grafu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chcem sa opýtať, aký môže byť očakávaný reálny zisk, keď vám Strategy Analyzer vypíše napríklad priemerný zisk na obchod $30. Trápi ma totiž to, že historické dáta, ktoré som naimportoval (našiel som ich niekde na tomto fóre), obsahujú len hodnoty OHLC a žiadne Bid/Ask. Obchodovaním na deme cez ZenFire som prišiel na to, že spread medzi Bid/Ask býva 2 ticky (mení sa) na e-mini Russel 2000 a nakupujem na Ask, predávam na Bid. Zistil som, že keď nakúpim a okamžite predám, tak mám vždy stratu asi 20 dolárov. Lenže Strategy Analyzer tieto hodnoty nepozná, takže pravdepodobne otestuje stratégiu akoby s nulovým spreadom. Takže nemal by som od priemerného zisku na obchod odčítať $20 + komisie cca $5? Ale to je trochu veľa nie?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím

Nejsem typ co si sám něco naprogramuje a to ani v programu NinjaTrader. Trochu sice programovat strategie v Ninjovi umím, ale sou to jen základní věci. Potřeboval bych, aby mi Ninja dal zvukový signál, když cena protne EMA14 směrem nahoru nebo dolů, je to jednoduché, ale nějak se mi to nedaří. Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Naprogramoval som WoodiesCCI, pattern ZLR. Ako exit som použil MPlay Exit 123. Neni teda čo nastavovať, ani optimalizovať (optimalizáciám neverím). Dobré výsledky sú na 30 min timeframe pri obchodovaní 18:00 - 22:15 (v 2nd session ER2 lepšie trenduje). 29 min chart: Priemerný zisk na obchod: $144 Celkový zisk: $15,170 Prikladám komplet zdroják a screenshoty: nastavenia, equity a report. Bolo by fajn, keby sa niekto pozrel, aké sú výsledky v ďalších rokoch. Toto je test pre jeden a pol roka (2007 a prvú polku 2008), ďalšie historické dáta som nezohnal. Taktiež ma trápi drawdown a fakt, že pri iných timeframoch ako 30 min to nedáva dobré výsledky. Tak skôr, než na tom niekto začne lenivo zarábať, patrilo by sa prezradiť vylepšenia :-) Edit: ako môžem priloziť zdroják *.cs? Berie mi len obrázkové formáty.

7108

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...