Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - programování (strategie)


Jezinka

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 718
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

"svopex" tak som to skusal a moc to neide.
Ked otvorim indikator momentum a dam ho editovat a skopirujem ten kod tak mi vypise plno chyb v kode tam dole.
Som sa s tym hral par hodin ale som to nerozbehol.
Nerozumiem programovaniu ani troska.

Mohol by som ta poprosit hodit mi to tam a potom len mi tu hodit indikator momentum aby to fungovalo?

Dakujem za ochotu a za pomoc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mam nejakeho kamarata ktory robi web html . Php ale nenapadlo ma ze by to mohol vediet. Kedze ani nepozna program ninja trader a jeho oblast zaujmu je niekde uplne inde
Preto ma jednoducho napadlo ze tak jednoduchu funkciu ( aspon myslim ze je jednoducha) mi mozno niekto urobi tuna na financnikovi. Kedze traderov osobne nepoznam ziadnych.

Navrhol by som ze zato rad zaplatim. Ale pravidla to zakazuju.

Za opytanie nebiju ne?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to stranger, v základu to může vypadat protected override void OnBarUpdate() { // Use this method for calculating your indicator values. Assign a value to each // plot below by replacing 'Close[0]' with your own formula. if (CurrentBar 0 && Momentum(myInput0)[0] 0 )SendEmail("test"); } private void SendEmail(string body) { SmtpClient smtpClient = new SmtpClient("smtp.gmail.com", 587); smtpClient.Credentials = new NetworkCredential("jan.hus@gmail.com", "password"); smtpClient.EnableSsl = true; MailMessage mail = new MailMessage(); mail.From = new MailAddress("jan.hus@gmail.com", "NinjaTrader"); mail.To.Add("jan.hus@gmail.com"); mail.Subject = "NinjaTrader - obchod na burze"; mail.Body = body; mail.IsBodyHtml = true; smtpClient.Send(mail); } koncovku v přiloženém souboru přejmenuj na zip, importuj do NT , edituj , doplň správné údaje v uvozovkách, kompiluj a vyzkoušej .

34343

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Petr69 Ahoj, tak som to skompiloval a vyskusal.
robi tam ale neejaku chybu asi lebo ked nacitam indikator naprriklad v 3 minutovom grafe, a potom sa objavi nova sviecka, cize po 3 miutach, tak cele momentum sa strati, nezobrazi ho viac.

Taze zatial som toto vyskusal.
taze nemozem ani zistit ci funguje abo ne, kedze je zoobrazny len jednu sviecku.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to stranger mám to odladěný , chodí to ============== protected override void OnBarUpdate() { if (CurrentBar 0 && Momentum(myInput0)[0] 0 ) { Print("long - překročení nulové linky nahoru"); // // pro odladění , možno potom vymazat SendEmail("long"); // zde doplníš text zprávy v uvozovkách } } private void SendEmail(string body) { try { // přepisuj pouze údaje v uvozovkách !!!! SmtpClient smtpClient = new SmtpClient("smtp.gmail.com", 587); // SMTP poskytovatele smtpClient.Credentials = new NetworkCredential("jan.hus@gmail.com", "password"); // přihlašovací jmého a heslo k SMTP smtpClient.EnableSsl = true; MailMessage mail = new MailMessage(); mail.From = new MailAddress("jan.hus@gmail.com", "NinjaTrader"); // od koho posílám mail.To.Add("jan.hus@gmail.com"); // komu posílám mail.Subject = "NinjaTrader - obchod na burze"; // předmět zprávy mail.Body = body; mail.IsBodyHtml = true; smtpClient.Send(mail); } catch (Exception ex) { Print(ex.Message.ToString()); } } ============== při testování si otevři okno Tools / Output Window , bude se ti zde vypisovat vstup long, vstup short a hlavně proč email nebyl poslán při špatném vyplnění údajů (SMTP a pod.). Chce si s tím chvilku hrát. Já mám například lokálního providera a celkem bez problémů to chodilo do schránky na volným. Opět přikládám soubor do přílohy, postup je stejný.

34378

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 years later...

Prosim Vas, mohol by mi niekto pomoct naprogramovat tuto strategiu do ninjatraderu 7?

Nejedna sa o nic komplikovane, tuto strategiu obchodujem live a zatial funguje :D, ale chcela 

by som skusit ako by to vyzeralo, keby som ju nechala obchodovat pocitac. Neviem vsak ake kody na to pouzit vo wiazrde v edit formate.

VEDEL BY MI NIEKTO PORADIT??? 

Strucne popisem strategiu:

1. Ked EMA 36 a  20 pretne EMA 120 = vstup na 1 korekcii  na close 2 renko baru 

2. Ked je obchod v otvorenom profite 28 tikov = posun SL na BE +1 tik

3. Maximalne 2 obchody za den

Zakladny SL a PT uz mam z wizardu, ale neviem ako naprogramovat bod 1. a bod 2. a bod 3. ktory som uviedla.

Pre istotu prikladam aj obrazok prikladu danneho obchodu. 

Vedel by mi s tym niekto poradit?

 

 

01.02.19 live example.jpg

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 9 months later...

Zdravím,

mám dotaz k automatickému backtestu strategie v Ninja Trader 8. Když se nějak proklikám tvorbou strategie přes builder a chci spustit automatický backtest nad akciemi z S&P500, vidím pouze 2 dostupné možnosti. "Default quantity" a "Strategy". Ve videích a dokumentace NT7 jsem viděl možnost "Account". Nemáte náhodou někdo zkušenost, jak tuto option dostat do NT8, případně nějaký workaround?

Díky

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...