Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Programování v MT4


BigBull

Doporučené příspěvky

  • 7 months later...
  • Odpovědí 583
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

chtěl bych se zeptat programátorů, jak do EA přidat druhou podmínku. EA používá funkci iCustom z indikároru a podle hodnoty bufferu otevírá a zavírá pozice. Potřebuji do tohoto EA přidat filtr, aby obchodal pouze ve směru druhého indikátoru (yurik). musím nějak upravit tyto věty, ale nepřišel jsem na to double signalup=iCustom(Symbol(),0,"PerkyAsctrend1",0,1); double signaldown=iCustom(Symbol(),0,"PerkyAsctrend1",1,1); jak tam připsat tu druhou podmínku? ten yurik má pouze dva buffery, jeden pro UP druhej pro DOWN.

12700

12701

12702

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prosím,prosím nejde mi nakopírovat Woodiho systém do platformy XTB-TRADER jazyk je MQL 4.Zkoušel jsem to z Vašich diskusí dával jsem to do indikátoru a nic i když jsem restartoval platformu.V tomto směru nemám velké zkušenosti a vím že to bylo několikrát řečený postup ale jsem Lama a nejde mě to tak prosím jestli bys nebyl ochotný a bod po bodu jak mám postupovat.I když jsem zkoušel Woodiho nahradit CCI 14 a 6 jako turbo.MA- klouzavý průměr 25 nastavení Typical price HLC/3.MACD-nastavení 1-25-1 s nulovou linií ale je to moc grafů na plochu tak mám dvě okna 5.min.graf neustále přepínám.Prostě přehlednější je WOOdi originál a mám to vjednom!Kdyby aspoň šly ty CCI dát dohromady jako dva v jednom grafu i to jsem s některýma grafama dělal ale sice jsem je měl stažený v platformě ale po kliknutí na ně se nepřenesli do grafu i když jsem měl povolený import nebo tak něco prosím prosím o pomoc.Kokal jsem na obrázky Woodiho CCI a moc se mě líbí jak to má udělaný ale mě to bohužel nejde.Jinak čerpám hodně z vašich diskusí a jsem rád že tady jste a pomáháte a za to Vám patří velký dík sice nevydělávám na platformě DEMO-první měsíc 35000Kč živě za dva dny 5000Kč a pak to šlo z kopce takže jen papertrading a zkouším jo a včera živě 167Kč tak mě to udělalo radost.Obchoduji eur/dolar 5.min graf :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Draki
... Prosím,prosím nejde mi nakopírovat Woodiho systém ?? A v com to mas , ako pdf format alebo co ?
...dával jsem to do indikátoru a nic ?? nechapem co si daval do nejakeho indikatoru
Indikator nestaci mat v platforme, musis ho do okna potiahnut mysou. Teda otvoris navigator, vyberies si indikator, stlacis lave tlacitko na mysi, posunies mys do grafu a pustis tlacitko. Ak chces do toho isteho okna dostat ten isty indikator ale s inymi parametrami , najprv zmenis parametre natom indikatore co uz je v grafe . Napriklad z navigatora si stiahol cci 14 , tak mu zmenis periodu na 6 . Potom mozes stiahnut zase cci 14 a budes tam mat obidva.
Neviem, ci som poradil, lebo tvojim otazkam velmi nerozmiem, tak sa ospravedlnujem .
Obrazky woodiho su sice pekne, ale ja by som podla nich obchodovat nevedel .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji mám to zhruba jak jsem chtěl dva indikátory v jednom.Z diskuse stáhnu soubor s příponou mq4.Uvedu konkrétní příklad hodilo by se mi do grafu odpočítavač vteřin,minut.Na 5.minutovém grafu 300sekund a odpočítavat kolik času zbývá do nové svíčky.Někde ve foru je příloha.Na platformě je mq4 takže do platformy pouze s touto koncovkou.V platformě si otevřu Meta editor tak se mi to zkopíruje po kliknutí na soubor somozřejmě po stáhnutí,rozbalení.Jinak na diskusích je třeba přímo napsán nějaký graf tak si otevřu Open Ofice otevřu si textový dokument tam zkopíruji psaný graf z fora uložím si ho na plochu a dostávám se na otevření Meta editoru v platformě.Dám příklad je to indikátor MACD Sample mq4 zkopíruji si ho do meta editoru dávám bacha hlavička souboru se musí shodovat se složkou, s názvem toho daného indikátoru.Pak rozkliknu v levém horním rohu je to zobrazeno kus papíru a přes to je velké zelené plus.Objeví se mě Welkome to expert Advisor Wizard v nabídce je Expert advisor,Custom indikator,Script,Library,Include(MQH),Generate from temlate sice nevím co vše znamená ale když to je indikáttor tak zakliknu ,Custom indikátor,další objeví se tabulka Name tam vložím název indikátoru v našem případě MACD Sample mq4 dám dokončit a objeví se mi na pravé straně v navigátoru.Tam si na něj kliknu dám myší levá pravá kliknu na Open vše zavřu restartuji platformu.Kliknu na navigátora většinou je to ve složce vlastní ukazatele kliknu na indikátor levá,pravá myší přidat do grafu otevře se nastavení po nastavení dám OK a měl by být v jakémkoliv grafu ale právě se vůbec neobjeví v grafu.To je první problém.A právě narážím na časovač-odpočítavač když jsi ho stáhnu tak po rozbalení je tam pět složek se snačkou žlutý kosočtverec uprostřed vykřičník udělám ten samý postup viz.výše ale nevím jestli v meta editoru si udělat složku s jedním názvem,protože jinak mám příklad:pět položek a pokaždé s jiným názvem.V tom bych potřeboval poradit..........Ten samý příklad na diskusích byl soubor psaný v mq4 udělal jsem celý postup a nic jěště po zkopírováni do Meta editoru kliknu na Compile a čekám jestli se objeví ERROR a kolik chyb!!Většinou se objeví 0.ERROR nula chyb a pak pokračuji dále

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pokud chceš pořádnýho woodiho, stáhni si z netu woodie cci panel, kterej obsahuje co má, a to na jednom místě. přikládám obrázek, jak to pak vypadá v MT4. k tomu co tady dál popisuješ vůbec nerozumím co chceš udělat, pokud chceš některý z indikátorů modifikovat musíš se alespoň naučit základům jazyka a Meta Editor k tomu ani nepotřebuješ, to ti stačí poznámkovej blok.

12764

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všem,neuvažuji nad AOS ale láká mě myšlenka si vyzkoušet zautomatizovat "mou "strategii. Lehká i na program,ale nevím jak na to,jde to lehce?Nebo již existuje script? A ted představa. Zásadně obchoduji na SAR. Ještě mě nezklamal. Sice vím že je to dost nezvyklé,a také ho profiltruju než vstooupím.Tak že bych potřeboval AOS kde vstoupí do obchodu na SAR při druhé tečce(ta je taková jistící,že to nebyl jen chvylkový výkyv opačně) a profiltruje to MACD při křížení line,Ale zatím by stačil jen vyloženě na SAR.Jsem zvědavý jak by se to chovalo. Net prolejzam ale nic nenacházím ani tomu nerozumím.Vlastně tím i přichází otázka jak ty scripty dostat do MT4 ,kam a co vložit. Děkuju,nesmějte se mi,nenadávejte,jsem na tohle už stará lama :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všichni ,

MTčko zatím otukávám takže je mi spousta věcí nejasná můžete mi někdo říct co se mi objeví když : otevřu hlavní panel windows a v záložce MTčka mám hned první soubor z excelu nazvaný DDE sample když ho otevřu mám tam symboly 4 trhů a chce to aktualizovat data . Chci se zeptat k čemu mi tyto DDE informace mohou být užitečné .

Dík DAN

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vladko 11


můžu mít dotaz pročítal jsem diskuzi a narazil jsem na tvůj odkaz na indikátor (ADXMA.mq4 (6kB) ) ale nejde mi to spustit . otevřel jsem( Metaeditor) pak jsem dal (přidat nové) otevřel se mi (expert advisor Wizard )a tam jsem zaškrtnul pozici (Custom indikátor) a otevřelo se mi okno s předepsanými řádky pod ně jsem to nakopíroval zavřel a uložil . V pravém pruhu Metaeditoru to mám to je ok ,ale v platformě to nefunguje prostě po poklepání se nic neděje neobjeví se žádné okno kde bych viděl nějaké hodnoty . A neobjeví se to ani v grafu a já nevím proč .

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...