Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Programování v MT4


BigBull

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 583
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

Zdravím všechny programátory.Jsem laik a potřebuji nějakým způsobem zkonvertorovat indikátory z MT 4 to zn. s příponou .mg4 na indikátory s příponou .lua pravděpodobně je to v jiném programovacím jazyce.Jsou z obchodní aplikace Patria-forex.Nevím ani zda to jde moc by mě to pomohlo.Dík za názor.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdar všem
Mám jeden takový problém.
Mám EA který se často ptá na cenu, říkáse že má mnoho požadavků na kotaci a to prej brokerovi vadí (td) - začal mi kvůly tomu dělat problémy. Můj EA má za úkol posouvat SL na be a případně vystupovat z pozice. To znamená že potřebuje vědět jak si stojí moje otevřená pozice a k tomu se ptá vlastně při každém zavolání funkce start().
Chtěl bych se zeptat jak se uvedený problém dá řešit ?

Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To harmonie: Klíďo píďo tám to sem celé. Stejně si nejsem jist jestly ti to k něčemu bude. Takže můj EA je určen k ošetřování rizika v rychle se pohybujících trzích, hlavně při zprávách. Když zjistí otevřenou pozici, zjistí jestly nebyla otevřena se slipem - (vzdálenost mezi open price a sl price větší než nadefinována), když je slip, pokusí se dostat SL na původní hodnotu, pokud tak na jebližši možnou, když ne tak se nastaví neviditelný SL. Pokud je situace vhodná na posun na be, tj. pozice je určitý počet pips v zisku tak EA posune SL na vstupní úroveň, pokud se to nepovede tak nastaví neviditelný SL. Pokud je používán neviditelný SL, tak se hlídá aktuální cena a ta když klesne na vstupní úroveň (na SL) tak se pozice ručně zavře.

13395

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Vás všetkých,

Rada by som sa opýtala " je možné tu nájsť na finančníku" konkrétnu stratégiu AOS? Naprogramovaný script?

Veľmi rada by som niečo také vyskúšala a prípadne upravila podľa seba. Pre mňa ako ne programátorku je obtiažne sa v tejto sfére pohybovať a tvoriť len tak z ničoho.

Som veľmi rada, že tu môžem čítať príspevky, ale ešte radšej by som videla nejaký script pre AOS konkrétny, nie len písanie o niečom.


Ďakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

krakra Napsal:
-------------------------------------------------------
> Napadlo mě k těm EA v MetaTraderu.
> Pozná broker že klient používá EA ?, já mám takové
> tušení že to pozná.
>
> Více komunikace mezi tradery....


Tuším, že by si asi rád vyhral nejaký XTB CUP :), keď si tak položil otázku, alebo inú súťaž, pretože keď obchoduješ live je každému jedno ako to robíš, tak isto keď bežíš na Demo.

Je fakt, že na XTB som sa tiež zaregistrovala a som z 10 K na 5 takže ma vždy udiví, že niekto má 215 percent za 2 dni :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...