Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Harpoon Capital


jirikostka

Doporučené příspěvky

to:netrda
tedy smekám před finančním sebevrahem.
jeslti chceš vyzkoušet ID obchodování, najdi si, jak radil 911, brokera, který poskytuje nízké komise a přijatelný margin. tito brokeři jsou orientovaní na ID obchody a mají pro ně uzpusobené platformy včetně grafického zobrazení. Best, co se týká ID, nepatří rozhodně k těm vyvoleným. možná snad placená forma. ID a pozice jsou naprosto něco odlišného.
Sám jsem přešel z pozičního na ID a 3x jsem měnil brokera. přechod od jednoho ke druhému stojí méně, než 2 tvoje ID komise u HC. ještě to zvaž.
mnoho úspěšných obchodů přeje
hrabal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • Odpovědí 107
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Zdravim chci se zeptat zda nekdo pres Harpoon obchoduje spready a pripadne proc pres tohto brokera?. Maji nekde tabulku marginu na spready? Pokud je na pozicni obchodovani v zakladu komise 20$ RT znamena to ze za otevreni spreadu dam 40$RT? Chci na spreadech zacit a vyhovovalo by mi mit moznost s brokerem komunikovat v cestine. Je za teto podminky nekdo na spready levnejsi? Pres harpoon je mozno obchodovat i pitove trhy? Procet jsem nekolik diskusi o brokerech takze snad se neptam duplicitne :) Diky
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jirko,
přes HC lze pitové trhy obchodovat, ale pokud vím, tak spready jsou trochu problém, znám lidi, co kvůli tomu od HC odešli, komunikace nebyla ohledně spreadů až tak v pohodě. Zajímáš-li se o spready, najdi si moji e-mailovou adresu a napiš mi, poradím ti. Nechci tady porušovat pravidla diskuse. Můj mail je odkrytý.
Jinak ano, u spreadů platíš komise 2x, za každou nohu spreadu extra komisi. Margin ale bývá nižší, než u klasických futures.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Chtěl bych zhodnotit, tedy spíše, ujasnit závěr. Je pro mne tedy nejlepší Harpoon, když pojedu pozičně (pozice přes noc) v délce dnů či týdnů, prvotní kapitál 5-6 tis. dolarů, a komunikace v čestině je pro mne, aspoň pro začátek, výhoda, předmět zájmu soja, kukuřice, cukr - ta pro začátek dosti stačí, nejlepčí s cenou RT. Či tedy je někdo lepší? Je pravdou, že Harpoon jede přes PFG a tedy se platí dva. A tedy jet orvnou pře PFG - ušetřím jednu platbu - Lze získat RT na pozice okolo 10 dolarů, asi ne, či jsem v bludu?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,
minuly tyden jsem si prostrednictvim formulare na strankach Harpoon Capital zazadal o otevreni
simulovaneho uctu. Po 4 dnech jsem to zkousel znovu protoze se mi nikdo neozval a dnes po vice jak 8 dnech
stale nic. Proto se chci zeptat jestli je to bezne a odpovedi se dockam a nebo delam chybu a pri vyplnovani formulare uvadim, ze jsem zacatecnik a s trhy nemam zkusenost?
Diky :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...