Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: V čem se liší burzovní a mimoburzovní brokeři?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 34
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Dobrý článek. O mimoburzovní trhy se moc nezajímám, takže jsme rád, že jsem mohl náhlednout do útrob tohoto systému a opět jsem se ujistil, že klasické futures jsou lepší volba než novodobé CFD's ... FX je na tom už snad trošku lépe. Díky za článek ... budu se těšit na diskuzi a osobní zkušenosti s těmito brokery ....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim,

pokial niekto vyuziva dve platformy, t.j. platforma od CFD brokera a original data z burzy od niekoho ineho napr. esignal, tradesignal, atd. moze si urobit predstavu o poskytovani dat daneho CFD brokera. Mal by to byt ale broker so zvucnym menom na trhu a dostupnymi referenciami na internete. Najlepsie jednotka na trhu medzi CFD brokermi (zapadna europa alebo usa). CFD broker by mohol byt napomocny pri zhodnoteni kapitalu do 10 000 eur a potom prejst do platformy ktora je prepojena priamo na burzu. Seriozny CFD broker by mal ponukat jednu aj druhu platformu. Moj broker ma CFD platformu, kde je mozne zacat obchodovat trebars aj s 500 € a potom ma k dispozicii platformu, ktora je prepojena priamo na burzu s pociatocnym kapitalom 20 000 Eur. Alebo sa v niecom mylim?

pitr77

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Již přes rok obchoduji měnové páry u polského FX brokra s českou licencí a na platformě Metatrader 4 v české verzi. Účet je veden u Uni credit Bank v Praze. Zatím jsem nikde nečetl zmínku o zkušenostech ostatních traderů s tímto brokrem. Já zatím nemám negativní zkušenosti až na to, že se trh již několikrát otočil 1 pip před nastaveným PT, avšak po kontrole trhu na živých datech na www.dailyfx.com nešlo a žádnou anomálii a vzhledem k mému kontraktu o velikosti 1 lotu se to jeví jako zcela náhodné. Rád bych znal vaše zkušenosti s tímto brokrem. Díky Retsinaman.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To ransdorf
911 je skuseny trader a keď odporúča dukascopy tak ten broker rozhodne stojí za preskúmanie.
Poznám ľudí, ktorí sú spokojní s CMS www.cmsfx.com
Mám známeho a ten používa OANDU a CMS a pred pol rokom si zase založil nový fx účet u ACM.
www.oanda.com alebo potom www.ac-marktes.com
Ja používam SAXO. Pred nedávnom som si založil nový účet v ich Singapurskej "pobočke", a takto mám segregovaný účet.
Je lepšie chránený najmä pri prípadnom krachu brokera. V podsate ide o separátny účet. Dá sa založiť už od 2500USD.
www.saxomarkets.com.sg
V celku som spokojný len tie slippage pri rýchlom markete, ale keď idem na ordre tak je to celkom OK.



Link to comment
Sdílet pomocí služby

911,

Zdravím, jak je to s komisemi u Ducascopy? Dejme, že zobchoduji měsíčně 90L. Budu tedy platit 18$ za jeden zobchodovaný lot se vstupem i výstupem dohromady, bez jakýchkoliv dalších poplatků? Jaký bývá slippage? Hlavně se zajímám o páry EUR/DOL, EUR/JPY, USD/JPY, GBP/JPY, GBP/USD. Co vše je potřeba k založení účtu? Plusy, mínusy? Jejich platformy vypadají dobře a snad i zákaznická podpora by nemusela být špatná.. Mám účet u CFD ale přemýšlím o přechodu právě k Ducascopy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,

jsem téhož názoru - mám obdobnou platformu. Navzdory všeobecně rozšířenému názoru zkušených traderů, že to není dobrá volba -začít s 500 USD na pákovém efektu, pokládám toto řešení za velmi důležitý mezistupeň mezi demoverzí a obchodováním na burze. Na žádné demoverzi si člověk neotestuje svoje psychické reakce a může si říkat a myslet o sobě cokoliv, jakmile začne obchodovat s reálnými svými penězy, je to vždy o něčem jiném.
Je lepší, než se člověk naučí opravdu přesně držet pravidel, mít menší účet za mnohem horších vstupních podmínek ( poplatky, spread....) vzhledem k možné velikosti výdělku. Horší podmínky na začátku tlačí člověka k tomu, aby se vybičoval k lepším výsledkům - o to lépe si pak povede v budoucnu( teda doufám!!!). Samozřejmě vešekeré rady zkušených zde člověk vítá a jsou přínosem, ale každý z nás prochází určitými stadii vývoje -a teprve postupně se dopracovává k tomu, aby co nejlépe využil to, co se zde píše.
Pěkný den všem MAL

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všem,
tohle téma mě zrovna zajímá a chtěla bych poprosit zkušenější tradery o radu. V současné době jsem po cca ročním papertradingu (forex), můj systém dává uspokojivé výsledky, vyhovuje mi a tak cítím, že bych měla začít obchodovat live, abych se posunula dál. Má to ale háček a tím je potřebný startovní obnos. Počítám s tím, že na start budu potřebovat 10 000 USD a obchodovat pak budu (aspoň z počátku) s miniloty. Už jsem si i vyhlédla brokera, kterému věřím (CMS Forex).
Než do obchodování vložím tuhle (pro mě velkou) sumu peněz, chtěla bych to zkusit s menším obnosem.
Napadlo mě vše "vydělit deseti". Čili začít obchodovat s tisícem dolarů mikroloty. Ovšem u CMS se s mikroloty obchodovat nedá.
Takže bych chtěla poprosit o doporučení na co nejspolehlivějšího broukera, který by mi toto obchodování umožnil. Budu moc ráda za každé postrčení správným směrem.
Děkuji za váš čas a přeju všem hezký víkend
Minehava

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MAL

[ital]Navzdory všeobecně rozšířenému názoru zkušených traderů, že to není dobrá volba -začít s 500 USD na pákovém efektu [/ital]

nemyslim ze by niekedy nejaky skuseny forexovy obchodnik odporucal uplnemu zaciatocnikovi zacat obchodovat s velkym obnosom penazi. Nieje to vobec vseobecne rozsireny nazor.

ale mozem sa aj mylit :) mozno sa niekde nejaky trader nasiel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

cybernetworm

mirus futures je prilis drahy broker na obchodovanie FX, ma neporovnatelne vacsie spready ako standardny brokeri

myslim ze oanda nieje najhorsia volba, paka 1:50 , najnizsie spready s pomadzi marketmakerov a pevne (mimo news). urocenie penazi v roznych menach podla urokovych sadzieb, ziadne poplatky , ma aj nevyhody, ale na zaciatok je to myslim fer ponuka

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...