Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Think or Swim


michaliero

Doporučené příspěvky

Dobry den,

mam otevreny ucet u Thinkorswim dnes TD Ameritrade. Nejdrive mi po lete nedovolili obchodovat dokud jim neposlu formular W-8BEN coz jsem udelal. Napsali, ze jim dosel ale musi ho jeste nekam poslat. A nic. Pak se znovu ozval nekdo z Ameritrade ze mi znova posila k vyplneni ten formular. Udelal jsem to a poslal. Napsal mi znova, ze poslal stary formular a poslal mi novy. Ten zitra posilam. Co bude dal nevim, uz se nedostanu ani na svuj ucet i kdyz zadam o zaslani noveho hesla ale nejde to i kdyz zadavam jen ID a ZIP. Nevim na co jsem musel vyplnovat plno bezpecnostnich otazek, kdyz se me na ne nikdo nepta. Taky mi napsali, ze mam zavolat, ale anglicky neumim. Mam takovy pocit, ze se me chteji jako Cecha zbavit a ze leva ruka nevi co dela prava. Mate nekdo taky takovou zkusenost nebo nevite co s tim?

dik

Vladimir

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 225
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Přeji dobrý den,

W-8BEN po mě také před cca měsícem chtěli, jinak je vše OK a přístup jsem neměl nikdy blokovaný. Příjem poštou zaslaného formuláře potvrdili e-mailem (musí se jednat o originál - e-mail ani fax nestačí ... je zajímavé, že IB to stačilo).

Obchodujete aktivně ?
Přes webové rozhraní se na účet také nedostanete ?

Nezdá se mi, že by formulář W-8BEN měl být překážkou v obchodování - formulář jen řeší způsob zdanění. A pokud jej nezašlete, budete brán jako USA-rezident a Vaše zisky jsou zdaněny v USA dle jejich legislativy.

S pozdravem kbtm

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den Roatan,

mam u TD Ameritrade ucet jiz 10 let a prozatim zadny problem (byvaly Datek). Take jsem zaslal W8 pozdeji a prislo mi upozorneni. Po te co obdrzeli postou odeslany vyplneny formular dostal jsem potvrzujici email a zadny problem. Nejlepe bude zkusit napsat email na TD a pokud nebude zadna reakce spojit se s nekym kdo bude ochotny ve vasi pritomnosti zavolat. Ovsem budte v tomto pripade opatrny, kdo by eventuelne hovoril za Vas, jelikoz musi hovorit Vasim jmenem. To je asi jedine co mohu poradit. Urcite by se vyplatilo pokud to s obchodovanim myslite i do budoucna vazne, venovat se take rozvoji komunikace v AJ.

Preji hodne vytrvalosti.

romanrak

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím všechny, umíte tady někdo naprogramovat do thinkorswim indikátory? Vždycky jsem si určité SR úrovně zakresloval ručně a teď mě napadlo, že si zefektivním čas a matematicky a časově jasně definovatelné úrovně by mi mohl vykreslovat indikátor. Dnešní dopoledne jsem tedy strávil googlingem, pročítáním různých fór a snahou vytvořit v TOSu indikátor. Vždycky jsem si aspoň jednoduché programátorské věci tvořil sám podle různých příkladů a návodů. Tentokrát mi hlava nebere logiku programování v TOSu. Na fórech mi přijde, že jsou snad indikátory jaderných fyziků počítající pro mě úplné šílenosti a naprosto bláznivé čáry, křivky - nejsem schopen se v tom zorientovat. thinkscript manual je pro mě nejasný, chybí mi tam ukázky jednoduchých příkladů s potřebným kódem, abych postup okoukal a pochopil. Tedy nepochopil jsem přesnou "řeč" tohoto programovacího jazyka. -------------------------------------------------------- Co by indikátor měl umět? Na high/low/close předchozího dne a open dne aktuálního namalovat barevně odlišené čáry - pouze hlavní obchodní hodiny. -------------------------------------------------------- Výsledek mého snažení přikládám níže, mým cílem je tento kód maximálně zjednodušit a zefektivnit, pochopit a dodělat chybějící namalování open dne aktuálního. Snad mi někdo pomůžete :-) Tento kód je vytvořen "kucháním" na fórech nalezených indikátorů a lehkými úpravami, tedy takový indikátorový Frankenstein :-) Kdykoli jsem si myslel, že jsem pochopil princip a pokusil se dotvořit také křivku pro znázornění Open, selhal jsem a přestalo to fungovat :-D input showOnlyToday = YES; input Market_Open_Time = 0930; input Market_Close_Time = 1615; def day = getDay(); def lastDay = getLastDay(); def isToday = if(day == lastDay, 1, 0); def shouldPlot = if(showOnlyToday and isToday, 1, if(!showOnlyToday, 1, 0)); def pastOpen = if((secondsTillTime(Market_Open_Time) > 0), 0, 1); def pastClose = if((secondsTillTime(Market_Close_Time) > 0), 0, 1); def marketOpen = if(pastOpen and !pastClose, 1, 0); def firstBar = if (day[1] != day, 1, 0); def closingBell = if secondsTillTime(Market_Close_Time)[1] > 0 and secondsTillTime(Market_Close_Time)0) then 1 else 0; rec regHoursHigh = if(high > regHoursHigh[1] and marketOpen, high, if(marketOpen and !firstBar, regHoursHigh[1], high)); rec regHoursLow = if(low 0 and !firstBar, regHoursLow[1], low)); rec runningClose = compoundValue(1, if closingbell then close[1] else runningClose[1], close); rec prevClose = compoundValue(1, if closingBell then runningClose else prevClose[1], close); rec prevHigh = compoundValue(1, if closingBell then regHoursHigh[1] else prevHigh[1], high); rec prevLow = compoundValue(1, if closingBell then regHourslow[1] else prevlow[1], low); plot pc = if shouldPlot then prevClose else double.nan; pc.SetStyle(curve.SHORT_DASH); pc.setDefaultColor(color.yellow); plot pl = if shouldPlot then prevLow else double.nan; pl.SetDefaultColor(color.green); plot ph = if shouldPlot then prevHigh else double.nan; ph.SetDefaultColor(color.green);

17771

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 4 týdny později...
  • 1 month later...

To blazek3:
jj už mi napsali:
"Hello,

Thank you for your interest in TD Ameritrade with your inquiry. I'm very sorry, but due to the rules and regulations in the Czech republic, we are not able to open accounts there. I apologize for any inconvenience this may cause you"

paper účet už jsem si založil, ale na live opce si budu muset najít jiného brokera. Nemá nikdo zkušenosti s někým dobrým? . Jednou bych rád měl účet u IB, ale zatím nemám jejich požadované minimum. Jako první chci otevřít účet na opce a mohu na to vyčlenit 5000 usd.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

dobrý den,
měl bych dotaz na ostatní, kdo mají také live účet u TOSu, jestli se potýkají se stejným problémem jako já. V posledních zhruba dvou týdnech mi svítí v řádku market data "Partially delayed" a ceny opcí se mi zobrazují cca s patnáctiminutovým zpožděním, což je pro obchodování opravdu nepříjemné. co se týče ceny podkladových aktiv, tak tam data souhlasí. víte někdo, jestli mají nějáký problém, nebo je to jenom u mě? předem díky za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Měla jsem delayed data asi před měsícem, napsala jsem dotaz přes live support (proklikneš v platformě).
Odpověď byla že musím potvrdit formuláře pro burzy na stránkách Ameritrade. Napsali mi zároveň slušně podrobný postup jak se k nim dostat a zprovoznili mi data hned.
Teď zas pro změnu chtějí podoplňovat údaje o mně, které tam dávno mají. Bude to nejspíš nějaký administrativní problém Příjde mi že nás v poslední době dost zkoušejí :).
S.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Dobrý den,
v těchto dnech jsem dostal od Ameritrade jakýsi formulář Form 1042-S. Je to evidentně cosi s daněma, ale moc tomu nerozumím. Prosím tedy zkušené tradery, zda by mi k tomu nedali nějaké rady (předpokládám, že to také dostali). Hlavně nevím, zda je to pro informaci nebo zda se ode mne čeká nějaká akce.
Možná, že se to tady už řešilo, ale neumím to najít.
Za jakékoli info moc děkuji
Olda

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...