Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TransAct futures


Everest

Doporučené příspěvky

Díky za snahu ale moc to nechápu, jako většina mám účet od Infinity - potažmo TransAct , v SC mam nastavene v Trade Service Settings - TransAct - a pak login a heslo k uctu u Infinity resp. Transactu, když si nepředplatím tok to nejede, jestli je to tak, tak pak nechápu proč celé ty roky platíme za SC cca 20$, asi bude nejlepší zeptat se brokera Steava, ale jinak díy za upozornění

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 44
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

2 opat:

Tak zkusim jeste jednou.

Kdyz budes mit v nastaveni napsano Barchart a prestanes platit Sierru, az ti vyprsi kredit tak druheho dne Sierru na tomto ucte uz nepustis. Kdyz prestanes platit Barchart a Sierru budes platit, tak muzes treba testovat stary data, ale nepojedou ti data live. Jsou to dve nezavisle veci. Vsimni si ze mas jinej login do Sierry a jinej do TransAct. TransAct neplatis nic, protoze tam mas ucet a obchodujes. Za to ti davaji zadarmo data. A opet... kdyz nebudes platit Sierru, tak ji nepustis, ale DOM Infinity ti pojede dal. Nevim jestli ted maji nejakou akci, ze davaji k novym uctum jako bonus SC zadarmo a s jakymi dalsimi podminkami, necetl jsem to, ale v principu se ti snazim vysvetlit, ze zdroj dat a SC jsou dve na sobe financne nezavisle veci.

Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 opat :

To si nemyslim ze mas stejny login. Resp. heslo mozna jo, protoze sis to tak mozna nastavil, ale nazev uctu je urcite jiny. Nazev uctu pro Infinity najdes v SC ve volbe "File" -> "Date/Trade Service Setiings" v poli "Username". Jmeno uctu do Sierry zjistis tak, ze si v menu "Global Settings" -> "General Settings" -> "General" zaskrtnes volbu "Display Login Window on Next Run". Pak zavres SC a znovu ji pustis. Objevi se ti prihlasovaci okno do Sierry, kde tvuj nazev uctu v Sierre je v poli "Account Name". Jestli je oboji stejne (o cemz silne pochybuji) doporucuji to zmenit. I kdyz mas jen stejne heslo do obou, doporucuji taktez zmenit. Nevim jak to mas se zabezpecenim sveho pocitace nebo notebooku, ale kdyz ti nekdo (nedej boze) ukradne notebook, nebo ho nekde nechas, tak kdyz si znaly clovek pusti Sierru a ty tam mas stejny loginy a hesla a Sierra se ti prihlasuje automaticky, tak se mu muze pomerne snadno podarit obchodovat na tvem ostrem uctu driv nez reknes trikrat rododendron. Takze jestli sis ty ucty takto nastavil schvalne, tak popremyslej jake si k tomu mel duvody, a jestli je to dobrej napad. (Logujes se do dvou uplne nezavislych systemu stejne, coz je jedno z nejvyssich bezpecnostich rizik uzivatele)

Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 Rob:

Myslím, že jsi Opata nepochopil. Už to psal i 911, od minulého týdne je nová verze infinityAT, která obshuje ATCharts (Sierra) a pokud uděláš 10/rt, tak je zdarma, jinak cca 15$. => Login do Sierry je zbytečný.
Sierra se teď spouší automaticky při přihlášení do InfinityAT => heslo a login je stejný.

Richard.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kacka.e
Chcel by som upozornit ohladom bankoveho prevodu. Ten poplatok 20 dolarov je poplatok vasej banky. Dalsi poplatok cca 13 dolarov Vam bude stiahnuty behom par mesiacov ako ,, vylohy". Ja som posielal peniaze v marci a predvcerom mi prisla obalka z banky, ze som v debete. Pozrel som si vypisy a banka si stiahla 13 dolarov za ,, vylohy". Dneska som bol v banke a mi to hned vysvetlili. V podstate je to jedno z ktorej krajiny posielame, stale sa plati poplatok pre americku banku. Rovno ste mi padli do rany z vasim prispevkom, tak som chcel hodit sem koment. Miso.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Dry 1985

0,9 % si strhava KB podle ceniku....u mne 46$....a strhli si je nasledne ze zustatku uctu.

Tohle mi napsali z Transactu hned v prvnim emailu> Any deposit $2500 and less is subjsct to a $12.50 bank transaction fee.>....coz tedy bude tech 13$ co rikate vy, a vyzada si je jako vylohy banka Transactu.

Ale na ucet Transactu mi doslo o 20$ mene....to jeste zkusim vystopovat...ale predpokladala jsem nejaky *sum po ceste* a cekala jsem, ze to bude i vic.

Kazdopadne diky za info, mela jsem v tom trochu hokej ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...