Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
Everest

TransAct futures

Doporučené příspěvky

Zdravim Vas. Este som sa chcel spytat, v ktorej banke ma infinity otvoreny ucet? Pytal som sa to aj steva, ale dako mi to uslo z hlavy. Pozeral som si vypis, ked som ich posielal, ale tam je len swift a pod...Dakujem...

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím Vás, nevíte někdo co se děje že Steve rozesílá traderům formulář W-8BEN na vyplnění? Popřípadě můžete někdo poradit s jeho vyplněním?
děkuji předem za info

Jirka

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
vakov: dik za rychlou odpověď, mě přišel tento formulář tak nevím jestli je to stejné jako to co je v tom návodu přikládám pdfko co mi došlo Jirka

15188

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
gogo:
Formulář se týká daní a je to stejný. Jenom v tom návodu k zakládání účtu jsou již předvyplněné základní údaje jméno, adresa atd.

Vyplnit tedy musíš:
"Part I" pole 1, 3 a 4
"Part II" pole 9a
"Part IV" datum a podpis

Vašek

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím,

ja by som mal otázku ohľadne otvorenia účtu u TransAct. Vypĺňam začiatočný formulár cez internet a je tam nasledovná veta: Will you be utilizing an automated system to send orders into the market without human intervention (i.e., algorithmic system)? yes or no. Ktorú z možností mám vybrať? Myslím si správne, ak si myslím, že je to otázka na automatické obchodné systémy?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
mmelisek Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravím,
>
> ja by som mal otázku ohľadne otvorenia účtu u
> TransAct. Vypĺňam začiatočný formulár cez internet
> a je tam nasledovná veta: Will you be utilizing an
> automated system to send orders into the market
> without human intervention (i.e., algorithmic
> system)? yes or no. Ktorú z možností mám vybrať?
> Myslím si správne, ak si myslím, že je to otázka
> na automatické obchodné systémy?

Už to je vyriešené včera som posielal penize do USA tak hádam prídu...

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravim Vas. Chcem sa spytat tych, co obchoduju live. Nemali ste dneska problem z nacitanim intradennych dat od tohto brokera? Dneska mi dokonca aj platforma nestihala z grafom na obrazovke.Dakujem.Miso.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím Vás, co se doplňuje v této větě?
"The beneficial owner is a resident of ............................. within the meaning of the income tax treaty between the US and that country."

Jirka

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravim Vas. Chcel by som sa spytat, ci sa niekto u tohto brokera chrani proti kurzovemu riziku? Myslim Eur/Usd. Mam na mysli. Napriklad: Mam na ucte 10000 dolarov a dolar teraz ide dole. Kurz 1,458. A mam na mysli, ci sa da u neho otvorit short poziciu na tuto sumu? Na 10000 dolarov. " aby som mal protivahu,, Nemyslim 1 lot 100000 dolarov forex.
Len tak nahodou, ci niekto nema daku techniku. Komunikujem z brokerom, ale neviem ako by som mu toto vysvetlil. Dakujem za odpoved. Miso.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím, měl bych dotaz, na výpisech z účtu mám vždy 3 položky ( comission, exchange fees, NFA fees). Když zde uvádíte výši komise RT, jsou v nich zahrnuty všechny 3 položky, nebo pouze komise?
děkuji, Michal

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby