Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 2


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 422
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

anbarge Problém je v tom, že VT 2 má podstatně jiné (vyšší) hw nároky než VT 1.9. Např. uvádějí: "procesor Intel® CoreTM 2 Duo e4300 1.80 GHz processor (or equivalent processor)". Na starších a méně výkonných PC to holt asi někomu nepojede optimálně. WCCI verzí je pro VT hafo - jeden je v příloze. SID

6491

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den už od pondělí 3.10 mi nejde se přihlásit na Live účet,můžu být akorát offline.Pořád mi to píše dokola:SERVER JE DOČASNĚ NEPŘÍSTUPNÝ.Přitom na můj starý demo účet se můžu přihlásit bez problémů online.Psal jsem o tom na podporu cmsforex@post.cz,a tam mi odpověděli zě live servery normálně běží a že si mám překontrolovat svoje připojení nebo přeinstalovat platformu VT.Internet mi normálně funguje VT mám přeinstalované už několikrát ve více verzí a furt nic.Můžete mi někdo poradit co mám dělat?Děkuji za každou odpoěd.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím!
Mám několik otázek k VT, kde zkouším demo.
1. Dá se někde přednastavit množství, aby se nemuselo ručně nastavovat v AOS, kde je standardně [bold]1 lot [/bold]. Pokud ne, jde to aspoň v live?
2. Psalo se, že před vyhlášením dat nelze zadat stop-objednávky. Jde např. na tickovém grafu v "AOS" zobchodovat market objednávku, při protnutí zadané ceny? Myslím v live.
3. Během každé svíčky se při každém ticku zřejmě přepočítává program AOS (tick-výpočet). Jde mi o to, jestli se při každém tick-výpočtu berou hodnoty proměnných z minulé svíčky a nebo z předchozího tick-výpočtu.
4. Při založení dema (kdysi) jsem si zvolil 5 podúčtů. Lze něco podobného v reálném účtu?

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

harmonie
1. lze nastavení v menu (od 0,1 lotu)
2. lze, pokud si na ticks vytvoříš nějaký AOS, který protne danou hranici po proražení ticks, objednávka se otevře, otázka je např. v době hodně důležitých dat, rychlost plnění při přetlaku objednávek...to ti nikdo nezaručí
3. na ticks nemáš žádné svíčky, je to jen ticks, tedy okamžitý a aktuální pohyb ceny - nebo jsem neporozuměl otázce
4. lze a je to hodně využíváno, (tzv. live podúčty) protože na rozdíl od jiných retail brokerů jede CMS na "paušál margin" a ne na přepočet podle měny - a to se dá (mj.) dobře využít při MM účtu..jak na to, ti řeknou na cmsforex@post.cz
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

SID:
Díky moc. K té [bold] 3.[/bold] otázce. Představuju si, že pokud mám TF 5 min, tak během kreslení té svíčky dochází k opakovaným výpočtům, indikátory se překreslují, ale platný je jen poslední v rámci svíčky. Předpokládám, že ty jednotlivé mezi-výpočty, nazval jsem je tick-výpočty, se provádí opakovaně při jakékoli změně ceny (každém ticku). A k tomu směřuje moje otázka. Jestli se při opakovaných mezi-výpočtech berou jako výchozí hodnoty hodnoty z předchozí svíčky a nebo z předchozího mezi_výpočtu. Možná, že to moc kombinuju.

Např.:
Cena := max(Cena, ref(Close, -1)/2);

Link to comment
Sdílet pomocí služby

harmonie
to záleží jak a na jakou cenu (H,L,O a C) máš nastavený AOS.. Nepleťmě si ticks a svíčku. Svíčka není nic jiného než jen grafické znázornění toho, kde byla v čase X cena H, L, O a Close cena. Řekněme že svíčka začíná v 16,00 hod. Na TF 1 je to snad jasné H,L,O a C cena v době od 16,00.00 do 16,01. Na TF5 min. (tedy příklad úsek 16,00-16,05) začne O (open cena) v 16,00 a close se uzavře v 16,05 hod. H a L cena (konečná nejvyšší) se vytvoří podle průběhu vývoje kdykoliv v průběhu tohoto časového úseku. Když je close vyšší než open je to "long", když opačně "short". S tím, už nemá ticks moc společného - svíčka jen sleduje předvolený časový úsek (dle TF).
Pokud máš např, nastavený MA na periodu 12 na TF 5 min. , tak se počítá klouzavý průměr (EMA,SMA,TMA,WMA) za cca poslední hodinu (12*5=60) z toho, co máš nastaveno - nejčastěji close ceny. Asi moc tvé překombinaci nerozumím :)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf Napsal:
-------------------------------------------------------
> prostě je to pořád stejné, AOS ve VT provádí výpočet pouze 1x za svíčku. Žádné mezivýpočty po každém ticku se nekonají.

Nejsem si s tím tak jistý. Pokud se mi vykresluje nějaký indikátor, nebo signál, tak během vykreslování svíčky (např 15min) se indikátor různě mění, signál se zapíná/vypíná, dokud se svíčka neukončí. To znamená, že se výpočet neprovádí jen po ukončení svíčky, ale po každé změně ceny při kreslení svíčky. Ale jen ta poslední - při close je ta platná. Také kdysi (prý) byla aktivní volba, při kolika výskytech události v rámci svíčky se provede obchod, to znamená, že se neprováděl až na open další svíčky, ale již v průběhu svíčky aktuální. Takže mi vychází, že se v rámci svíčky provádí mnohokrát výpočet ("tick-výpočet").

Vysvětlil jsem to srozumitelně. Dává již moje otázka smysl?

Díky.



Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf Napsal:
-------------------------------------------------------
> samozřejmě že se výpočty provádí průběžně, tzn. počítá se s aktuální cenou poslední nedokončené svíce a ta se každým tickem mění. Nicméně obchodní příkaz může vydat AOS pouze na první tick nové svíce.

A právě k tomu směřovala ta moje otázka. Protože při zkoušení mého systému sice byl signál, který se v průběhu svíce rozsvěcel/zhášel, ale na konci zůstal rozsvícený, ale první tick nové svíčky ho "zhasil". Takže pátrám a hledám a snažím se pochopit "střeva".


Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...