Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
Sid

Visual Trading 2

Doporučené příspěvky

hi
vt 2,0 sem nainstaloval asi pred 3 dny a od te doby sem nemel problem se zamrznutim co meli nekteri nademnou...ja bych mel jeden dotazek...chtel bych v tom zkusit woodieho a nvm jestli je na netu nebo jaetli to musim nastavovat rucne ? ze bych to stahnul a nacetl v programu...nevite nekdo ?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
anbarge Problém je v tom, že VT 2 má podstatně jiné (vyšší) hw nároky než VT 1.9. Např. uvádějí: "procesor Intel® CoreTM 2 Duo e4300 1.80 GHz processor (or equivalent processor)". Na starších a méně výkonných PC to holt asi někomu nepojede optimálně. WCCI verzí je pro VT hafo - jeden je v příloze. SID

6491

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den už od pondělí 3.10 mi nejde se přihlásit na Live účet,můžu být akorát offline.Pořád mi to píše dokola:SERVER JE DOČASNĚ NEPŘÍSTUPNÝ.Přitom na můj starý demo účet se můžu přihlásit bez problémů online.Psal jsem o tom na podporu cmsforex@post.cz,a tam mi odpověděli zě live servery normálně běží a že si mám překontrolovat svoje připojení nebo přeinstalovat platformu VT.Internet mi normálně funguje VT mám přeinstalované už několikrát ve více verzí a furt nic.Můžete mi někdo poradit co mám dělat?Děkuji za každou odpoěd.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
mozna chyba:

pri prihlasovani (VT 1.9) zadavas login, heslo a typ serveru. s demo loginom sa prihlasis iba na DEMO TRADING. s live loginom sa prihlasis IBA na LIVE TRADING. ak zadas live login a demo server, nepusti ta.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravim. Existuje ve VT ekvivalent MT4 Magnetu (jedna se o toleranci pri kresleni, kdy je bod uchycen k nejblizsimu H/L/O/C)? Nikde jsem toto nastaveni nenasel...

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím!
Mám několik otázek k VT, kde zkouším demo.
1. Dá se někde přednastavit množství, aby se nemuselo ručně nastavovat v AOS, kde je standardně [bold]1 lot [/bold]. Pokud ne, jde to aspoň v live?
2. Psalo se, že před vyhlášením dat nelze zadat stop-objednávky. Jde např. na tickovém grafu v "AOS" zobchodovat market objednávku, při protnutí zadané ceny? Myslím v live.
3. Během každé svíčky se při každém ticku zřejmě přepočítává program AOS (tick-výpočet). Jde mi o to, jestli se při každém tick-výpočtu berou hodnoty proměnných z minulé svíčky a nebo z předchozího tick-výpočtu.
4. Při založení dema (kdysi) jsem si zvolil 5 podúčtů. Lze něco podobného v reálném účtu?

Díky

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
harmonie
1. lze nastavení v menu (od 0,1 lotu)
2. lze, pokud si na ticks vytvoříš nějaký AOS, který protne danou hranici po proražení ticks, objednávka se otevře, otázka je např. v době hodně důležitých dat, rychlost plnění při přetlaku objednávek...to ti nikdo nezaručí
3. na ticks nemáš žádné svíčky, je to jen ticks, tedy okamžitý a aktuální pohyb ceny - nebo jsem neporozuměl otázce
4. lze a je to hodně využíváno, (tzv. live podúčty) protože na rozdíl od jiných retail brokerů jede CMS na "paušál margin" a ne na přepočet podle měny - a to se dá (mj.) dobře využít při MM účtu..jak na to, ti řeknou na cmsforex@post.cz
SID

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
SID:
Díky moc. K té [bold] 3.[/bold] otázce. Představuju si, že pokud mám TF 5 min, tak během kreslení té svíčky dochází k opakovaným výpočtům, indikátory se překreslují, ale platný je jen poslední v rámci svíčky. Předpokládám, že ty jednotlivé mezi-výpočty, nazval jsem je tick-výpočty, se provádí opakovaně při jakékoli změně ceny (každém ticku). A k tomu směřuje moje otázka. Jestli se při opakovaných mezi-výpočtech berou jako výchozí hodnoty hodnoty z předchozí svíčky a nebo z předchozího mezi_výpočtu. Možná, že to moc kombinuju.

Např.:
Cena := max(Cena, ref(Close, -1)/2);

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
harmonie
to záleží jak a na jakou cenu (H,L,O a C) máš nastavený AOS.. Nepleťmě si ticks a svíčku. Svíčka není nic jiného než jen grafické znázornění toho, kde byla v čase X cena H, L, O a Close cena. Řekněme že svíčka začíná v 16,00 hod. Na TF 1 je to snad jasné H,L,O a C cena v době od 16,00.00 do 16,01. Na TF5 min. (tedy příklad úsek 16,00-16,05) začne O (open cena) v 16,00 a close se uzavře v 16,05 hod. H a L cena (konečná nejvyšší) se vytvoří podle průběhu vývoje kdykoliv v průběhu tohoto časového úseku. Když je close vyšší než open je to "long", když opačně "short". S tím, už nemá ticks moc společného - svíčka jen sleduje předvolený časový úsek (dle TF).
Pokud máš např, nastavený MA na periodu 12 na TF 5 min. , tak se počítá klouzavý průměr (EMA,SMA,TMA,WMA) za cca poslední hodinu (12*5=60) z toho, co máš nastaveno - nejčastěji close ceny. Asi moc tvé překombinaci nerozumím :)
SID

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
prostě je to pořád stejné, AOS ve VT provádí výpočet pouze 1x za svíčku. Žádné mezivýpočty po každém ticku se nekonají.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Volf Napsal:
-------------------------------------------------------
> prostě je to pořád stejné, AOS ve VT provádí výpočet pouze 1x za svíčku. Žádné mezivýpočty po každém ticku se nekonají.

Nejsem si s tím tak jistý. Pokud se mi vykresluje nějaký indikátor, nebo signál, tak během vykreslování svíčky (např 15min) se indikátor různě mění, signál se zapíná/vypíná, dokud se svíčka neukončí. To znamená, že se výpočet neprovádí jen po ukončení svíčky, ale po každé změně ceny při kreslení svíčky. Ale jen ta poslední - při close je ta platná. Také kdysi (prý) byla aktivní volba, při kolika výskytech události v rámci svíčky se provede obchod, to znamená, že se neprováděl až na open další svíčky, ale již v průběhu svíčky aktuální. Takže mi vychází, že se v rámci svíčky provádí mnohokrát výpočet ("tick-výpočet").

Vysvětlil jsem to srozumitelně. Dává již moje otázka smysl?

Díky.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
samozřejmě že se výpočty provádí průběžně, tzn. počítá se s aktuální cenou poslední nedokončené svíce a ta se každým tickem mění. Nicméně obchodní příkaz může vydat AOS pouze na první tick nové svíce.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Volf Napsal:
-------------------------------------------------------
> samozřejmě že se výpočty provádí průběžně, tzn. počítá se s aktuální cenou poslední nedokončené svíce a ta se každým tickem mění. Nicméně obchodní příkaz může vydat AOS pouze na první tick nové svíce.

A právě k tomu směřovala ta moje otázka. Protože při zkoušení mého systému sice byl signál, který se v průběhu svíce rozsvěcel/zhášel, ale na konci zůstal rozsvícený, ale první tick nové svíčky ho "zhasil". Takže pátrám a hledám a snažím se pochopit "střeva".

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.