Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 2


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 422
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 3 týdny později...

Ludia som tu novy a chcel by som sa opytat myslim ze to tu uz bolo preberane ze na US CMS Forexe su neni stop lossi ale tu som sa docital ze na UK CMS Forexe je stop loss tak som si tam vytvoril demo ucet a zistil som ze to je presne take iste. Tak mohol by mi niekto poradit kde je ten normalny stop loss??

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Předpokládám, že je to důsledek regulace v US, tzv pravidlo FIFO. To znamená, že na jednom páru můžeš mít otevřený POUZE jeden příkaz. Stejně jako u akcií, opcí, komodit. Proto se nezadává stoploss ani profittatget. Je tam samostatný STOP příkaz (pro stoploss) a LIMIT (pro profit). Tyto příkazy lze všelijak "svázat". Můžeš zadat najednou (OCO?) všechny 3 příkazy (buy-otevření pozice, sellstop, selllimit).
U UK toto omezení není, takže můžeš mít otevřeno na jednom páru několik pozic a u každého mít nastavený jiný SL a PT.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

boris
človeče pozri sa lepšie do grafov... tie nové regulácie platia iba v USA (zatiaľ), to znamená že u európskych brokerov je všetko po starom, vrátane SL a TP.. to platí aj pre CMS UK... stiahni si platformu priamo z ich anglickej stránky, a tam nájdeš klasický SL..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

neustale se divim, ze jsou stale jeste traderi, kteri si na tohle nove pravidlo nezvykli, nejsem zadny velky logik, ale to, ze se STOP LOSS jmenuje ENTRY STOP SELL nebo BUY snad neni tak velky rozdil ne :)

tyhle tri prikazy se davaji dohromady prikazem if/then OCO, ale pokud chci vstoupit hned, tak osobne normalne nakoupim/prodam a vytvorim k tomu odpovidajici OCO. pokud neni protnut SL nebo PT a pozici uzaviram rucne, OCO tam vzdy zustane viset, na to pozor, ale to uz tu bylo myslim taky zmineno

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já jsme dříve používal VisualTrader, měl jsem obrokera v USA, takže jsem musel používat tyto OCO příkazy, když člověk potřebuje rychle zadat příkaz tak je to trošku problém, ale dá se v tom najít logika.
Potom jsem přešel na MetaTrader, brokéra mám mimo USA, a musím říct že sina VisualTrader ani nevzpomenu.
Musím říct že VT mě připadal dost nelogický, na tom programu je eště dost práce. Jinak jinak je na něm docela dobrá práce s modifikací příkazů, prostě se příkaz veme a šoupne, to MT4 neumí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vidis, ja zas zkusil MT a vydrzel jsem u nej asi tak den, ta vizualni stranka je naprosto priserna, jsem dost vizualni typ a nedokazu obchodovat nekde, kde se mi ty svicky proste nelibi:) navic ten program ani nebyl tak intuitivni, jako VT, u ktereho myslim i zacatecnik prijde a hned pozna, k cemu slouzi vetsina ikonek a jak se co ovlada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To AndrewD:
Máš plně [bold]pravdu[/bold], ale VT například nemá skripty, nemá tak široké možnosti programování, a to já teďka dost potřebuju. Zvyknul jsme si na MT4, a nechci už jinak, na VT2 si teďka ani nevzpomenu.
VT2 má opravdu dobře udělanou tu vizualizaci.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...