Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 2


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 422
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

Tak jsem te prisel na jednu nesrovnalost ve VTcku, nesedi mne cas v grafu s html reportem. V programu mam nastaveno GMT a ve vypisu taky, ale vypis je o jednu hodinu pozadu.

Cili na grafu jsem vstoupil do trhu v 8:26, jenze na vypisu pres web mam ze jsem vstoupil v 7:26, jde nastavit tak, aby to korespondovalo?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To MCH-FX: Je to v zadávacím okně, tam si zvolíš to co potřebuješ. Položka "druh objednávky", na obrázku je "if/then OCO" a dalo by se to přeloźit takto: "Pokud vyjde to co je v v "entry type" v našem případě "Entry Stop Buy" zadej to co je dále v našem případě "Stop" a "Profit". VT2 to má trošku "komplikovaně", ale je to základní programátroský jazyk. Není to ves kutečnosti moc jednoduché všechno tam vyklikat a nastavit (td)

13220

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim Vas traderi.

Moj prispevok je smerovany na SIDa.
Nechcem zahlcovat toto vlakno a kludne po precitani mojho prispevku ho mozes vymazat.
Vybral som si toto vlakno pretoze si myslim ze ta tu najskor zastihnem pretoze kontakt na teba som nikde nezohnal.

No co ma trapi. Neviem ci si si vsimol ale na strankach CMS UK sa objavila sutaz "UK Election 2010 - Prediction" a sutazilo sa stylom tipovania BID ceny GBP/USD v 7. May na 9. May. Tak som si dal tip, vyplnil formular a precital podmienky pre vyhercov.
Pisali ze do 5dni by mali kontaktovat vyhercov. V piatok som zistil ze moj tip nebol daleko a ked som prisiel domov mal som nejprijaty hovor s UK predvolbou a t.c. bolo +442030264005. Pozrel som si cislo tel. supportu u CMS UK a cislo bolo takmer uplne rovnake az na posledne dve cisla (Nebudu informovat o moznej vyhre t.c. supportu). Tak som sa zacal domnievat ze to boli oni.

Prva cena bola 1000libier atd. a podmienka pre vyber (withdraw) vyhri - 150 obchodov s 1lot a treba tak uskutocnit do 90dni. Napadlo ma ci okrem tohto tam este nebude nejaky hacik a to ze vyherca s otvrorenym uctom ked napr. dojde k margin call a naslednemu uzavretiu pozicii ci sa im "akoze" nieco nepokazi a nebudu od vyhercu vymahat nejake peniaze.Moj nazor je ze len chcu nalakat ludi. Zaobchodovat so 150lotmi pri 1000lib vklade je ako ruleta a pri vymazani tejto vyhri si mozno trader s otvorenym uctom u nich uz doplni kapital a zacne znovu.

Nerad som spinil toto krasne vlakno ale nevedel som ako sa s tebou co najskor skontaktovat. Som moc zvadavy a tak som to riesil touto cestou.

Dakujem a verim ze par pismeniek sa pre mne najde. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Alois:
Jestli je podmínka udělat 150 obchodů s 1 lotem abys dostal výhru, tak zkusím počítat:
spread na EURUSD = 2 pipy
150 obchodů => 150*2=300 pipů
300 pipů*1 lot => 300*10$=3000$.

Takže pokud zobchoduješ to jejich požadované množství, tak oni na tom vydělají 3000$ a z toho ti už nějakou odměnu mohou dát. Chápu to jako lákadlo, aby se hodně obchodovalo, přeobchodovalo. Něco jako u nás, když ti příde poštou blahopříní, že jsi vyhrál cestu kolem světa... ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...